Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?


walekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zalozylem felgi 17" opony 225/45/17 , ET to chyba 45 (ale pewny nie jestem) (edit: jednak 56 :thumbdown: ) mam wrazenie ze opona dotyka wahacza ? Jest to mozliwe ? Bo jak wkladam tam reke to jest to dosyc blisko. Lepiej kupic dystanse do tego ? Zalaczam zdjecie felg na moim aucie dsc0095211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znioslem, poszedlem zdjelem 2 felgi, odczytalem i ... potwierdzil sie czarny scenariusz :| ET felgi to 56 :wallbash: :wallbash: :wallbash: . Czyli co teraz musze kupic dystanse ? Jakie ? :thumbdown:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 19:26_________________________________________________z tylu jest ok przy tym ET, nic nie haczy, ale o przod to ja sie boje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup dystanse od 14 mm do 21 mm , to jest max jaki mozesz zastosować i bedzie bezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego bede tez potrzebowal pewnie dluzsze szpilki ? :thumbdown:

najprawdopodobniej tak, al eto nie jest zaś wysoki koszt, wiec spoko. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego bede tez potrzebowal pewnie dluzsze szpilki ? :thumbdown:

Tak :naughty:

Chyba, że kupisz/ zrobisz destanse ze szpilkami ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo bedziesz mial przod lub tyl szerszy :naughty: tylko 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta :)

Na poczatek mam identyczne felgi jak kolega z tym ze moje sa ET45

w ori zawieszeniu bylo miod malyna ale zachcialo mi sie obnizyc auto i kupilem MTS Technik.

wszystko ladnie pieknie tyle ze jest problem

przod jest tak jak byl nic nie ociera ale z tylu z racji tego iz autko jest nizej obnizyly sie kielichy jak jade na wprost wszystko ladnie i cichutko jak wchodze w zakret to z tylu slysze szum.

podnioslem dzisiaj autko i zauwazylem ze kielich jest nizej niz w ori zawiasie i na przechylach jak karoseria troche sie wychyli i opona zdeformuje to szlifuje po kielichu.

teraz mam pytanie :) wiem ze musze zalorzyc dystanse i chcialbym jaknajmniejsze.

jak myslicie 7 mm powinno byc ok a co z szpilkami ? ori dadza jeszcze rade czy juz trzeba kupic dluzsze ?

dystanse moze takie

http://www.allegro.pl/item770724610_aluminiowe_dystanse_5_mm_na_strone.html

lub

http://www.allegro.pl/item753546993_5x112_audi_skoda_seat_vw_dystanse_7mm.html[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 14:53_________________________________________________Aha radzicie kupic tylko na tyl czy tez kpl na przod + tyl zeby pokracznie nie wygladal ?

dorzucam jeszcze pare fotek coby bylo wiadomo o czym mowie

podniesiony tak wyglada

DSCF1885.jpg

DSCF1887.jpg

kolo

DSCF1881.jpg

obtarcia kielicha

DSCF1882.jpg

DSCF1883.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 235/45/17 et 45 zawias - 30, czy zmiana na 225 wystarczy? czy ktoś już kombinował z 235?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 235/45/17 et 45 zawias - 30, czy zmiana na 225 wystarczy? czy ktoś już kombinował z 235?

ale do czego wystarczy ? co chcesz uzyskać?

235 na et45 obciera z przodu, śmiga ktoś na 225/45/17 et45, zaw - 30? lepiej zmienić opony czy załozyc dystans??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...