Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki ja mam 98 licznik 12.12.00 z a6 z ta jak to wkoncu z tymi kosciami jest ? duzo trza rezac w kablach bo widze ze kaju to chyba ma dosc

A swoja droga gdzie jestes kaju w uk nadal?

W kraju jestem. Nie, że dość, ale na samej podmianie kości i licznika się nie kończy sprawa wymiany FISa przedlifta na polifta. Dochodzą inne rzeczy jeszcze, u mnie było łatwo, bo tylko kostka do dołożenia, manetka i immo z kluczykami, więc można powiedzieć bajka. U WhyMe było trochę też z kablami pomotane i trzeba było niektóre rzeczy dochodzić, z samym podświetleniem licznika walczyłem chyba 4 godziny, żeby to ruszyć i znalazłem dopiero w akcie totalnej desperacji jak to powinno tam być :facepalm: wiele rzeczy jeszcze jest u niego do ogarnięcia,żeby było tak, jak powinno.

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

kaju, ty masz ori 200kkm, ale po pierwszym obrocie licznika już :kox:

HAH, ale mój okręcił się RAZ, a u Ciebie w golfie to z 15 :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chlopaki ja mam 98 licznik 12.12.00 z a6 z ta jak to wkoncu z tymi kosciami jest ? duzo trza rezac w kablach bo widze ze kaju to chyba ma dosc

A swoja droga gdzie jestes kaju w uk nadal?

kolego walkujesz to juz z 3 miesiace i z 3 razy CI ludzie odpowiadali a Ty dalej swoje... nie wiesz jak sie za to zabrac to poszukaj kogos kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAH, ale mój okręcił się RAZ, a u Ciebie w golfie to z 15 :decayed::decayed::decayed:

mam taką nadzieję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie już jest tak pomotane że prawie bezprzewodową komunikację mam fisa z radiem.. :grin: chlopaki ogarniał kiedys ktoś czy jeden can wystarczy aby fis wyświetlał informacje z radia...? bo ja trochę zbaraniałem, dzwoniłem do Karola, on tez nie ogarnia tej kuwety ale u mnie na obojętnie jakim canie pojedyńczym wyświetla się komunikat na fisie... czy to can low czy hi osobno wszystko lata... troche to nienormalne.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak fifirifi k**wa, totalnie nie ogarnąłem jak mi to powiedziałeś :polew: tego jeszcze nie grali. Spróbuj zrobić skrętke tak, jak Ci mówiłem i zobacz, czy Ci się wyłącza to radio dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, że can cos pier**li bo odpiąłem 2 cany i radio sobie gra i się nie wyłącza... czyli wina leży po stronie cana... ciekawe tylko co, zaraz bebesze deske na nowo i robie skrętkę...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, że can cos pier**li bo odpiąłem 2 cany i radio sobie gra i się nie wyłącza... czyli wina leży po stronie cana... ciekawe tylko co, zaraz bebesze deske na nowo i robie skrętkę...:facepalm:

531_1_500_Ja-Pierdole.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też się troszkę bawię bo chcę przeskalować z mil na km wydaje mi się że coś znalazłem ale musze dziś wgrać wsad i zobaczę co będzie

Kodowanie zmieniasz jeśli chcesz zmienić wyświetlanie, no chyba, że angielski wsad chcesz przerobić na europejski, no to wtedy jest inna historia :wink:

Coś to kodowanie nie działa :kwasny:

Ja Ci zmieniłem wyświetlanie na wyświetlaczu żebyś miał w kilometrach i spalanie w litrach. Prędkościomierz powinien Ci pokazywać dobrze, ale musisz patrzeć na czerwone cyferki, bo białe to mile :decayed:

Chodzi o przebieg. Odpiąłem akumulator i jakoś nadal pokazuje te 227k :facepalm:

227k to przecież i tak mało?? :decayed: a co Ty chciałeś 110k i pewnie kobieta jeździła w niedzielę do kościoła i jeszcze nie paliła ? :grin::grin:

Nie o to chodzi. Tylko kaju mi zrobił taki przebieg jak miałem wcześniej 203k, a po odłączeniu akusia nie działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jak długo miałeś odpięty?

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

ja pier**le zaraz zobaczysz, za chwile wrzuce filmik jaki dopalacz dostaje radio jak podepniesz obojetnie jakiego cana... :facepalm:

Aż się boje.

cały czas gra...

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

a tak się zachowuje moje radyjko na jednym canie... jednym i fis bangla... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba podłączyłem licznik 1/2 Fis 2000r po zmianie Pinów z licznika z analogowym zegarkiem 1999. Wtyczka do wyświetlacza temp zewn ma kostke 10 PIN w który PIN podłączyć PIN 29 Zielona wtyczka wejście temperatury zewnętrznej.

i jeszcze jedno który Pin odpowiada za obrotomierz bo martwy leży ???

Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mi RNS też lepiej ożył na CANach, zastanawia mnie to wyłączanie się i włączanie po sekundzie i komunikacja po jednym CANie, tego jeszcze nie widziałem. Człowiek całe życie się uczy. Zrób tak, jak Ci mówiłem przez telefon, puść je w skrętce, może ten szczegół pomoże, jeśli nie, to spróbuj dorwać inne radyjko. Rozumiem, że starej komunikacji D/E/C nie masz pociągniętej do FISa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba podłączyłem licznik 1/2 Fis 2000r po zmianie Pinów z licznika z analogowym zegarkiem 1999. Wtyczka do wyświetlacza temp zewn ma kostke 10 PIN w który PIN podłączyć PIN 29 Zielona wtyczka wejście temperatury zewnętrznej.

i jeszcze jedno który Pin odpowiada za obrotomierz bo martwy leży ???

Z góry dziekuje

zmień kodowanie a obrotomierz ożyje... wskażniki -> adaptacja -> kanał 60-> wartość 1025 zamień na 1024 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba podłączyłem licznik 1/2 Fis 2000r po zmianie Pinów z licznika z analogowym zegarkiem 1999. Wtyczka do wyświetlacza temp zewn ma kostke 10 PIN w który PIN podłączyć PIN 29 Zielona wtyczka wejście temperatury zewnętrznej.

i jeszcze jedno który Pin odpowiada za obrotomierz bo martwy leży ???

Z góry dziekuje

Obrotomierz zapraszam do adaptacji i w kanale 60 zmienić wartość 1025 na 1024. Stanie jak po prostamolu :wink: przerabiałem to wczoraj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mi RNS też lepiej ożył na CANach, zastanawia mnie to wyłączanie się i włączanie po sekundzie i komunikacja po jednym CANie, tego jeszcze nie widziałem. Człowiek całe życie się uczy. Zrób tak, jak Ci mówiłem przez telefon, puść je w skrętce, może ten szczegół pomoże, jeśli nie, to spróbuj dorwać inne radyjko. Rozumiem, że starej komunikacji D/E/C nie masz pociągniętej do FISa?

Karol ja nawet takiej kostki mini iso przy radiu nie mam żeby puscić D/E/C.. tylko na canach... walcze teraz ze skrętką... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mi RNS też lepiej ożył na CANach, zastanawia mnie to wyłączanie się i włączanie po sekundzie i komunikacja po jednym CANie, tego jeszcze nie widziałem. Człowiek całe życie się uczy. Zrób tak, jak Ci mówiłem przez telefon, puść je w skrętce, może ten szczegół pomoże, jeśli nie, to spróbuj dorwać inne radyjko. Rozumiem, że starej komunikacji D/E/C nie masz pociągniętej do FISa?

Karol ja nawet takiej kostki mini iso przy radiu nie mam żeby puscić D/E/C.. tylko na canach... walcze teraz ze skrętką... :facepalm:

Tylko też nie przesadź z tą skrętką, delikatnie skręć, byleby szły jeden przy drugim, nie za gęsto, nie za rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba podłączyłem licznik 1/2 Fis 2000r po zmianie Pinów z licznika z analogowym zegarkiem 1999. Wtyczka do wyświetlacza temp zewn ma kostke 10 PIN w który PIN podłączyć PIN 29 Zielona wtyczka wejście temperatury zewnętrznej.

i jeszcze jedno który Pin odpowiada za obrotomierz bo martwy leży ???

Z góry dziekuje

Kolego wystarczy poszperać po forum wszystko jest opisane, podłącz pin 3 z 10 ponowej kostki do 25 i powinna temp ożyć, chyba że coś miałeś pomodzone to nie ruszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba podłączyłem licznik 1/2 Fis 2000r po zmianie Pinów z licznika z analogowym zegarkiem 1999. Wtyczka do wyświetlacza temp zewn ma kostke 10 PIN w który PIN podłączyć PIN 29 Zielona wtyczka wejście temperatury zewnętrznej.

i jeszcze jedno który Pin odpowiada za obrotomierz bo martwy leży ???

Z góry dziekuje

elegancko dzieki a co z tą temp zewnętrzna w dziale jest napisane że niby w pin 3 ale nawet nie reaguje... Pomożecie

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Panowie prośba podłączyłem licznik 1/2 Fis 2000r po zmianie Pinów z licznika z analogowym zegarkiem 1999. Wtyczka do wyświetlacza temp zewn ma kostke 10 PIN w który PIN podłączyć PIN 29 Zielona wtyczka wejście temperatury zewnętrznej.

i jeszcze jedno który Pin odpowiada za obrotomierz bo martwy leży ???

Z góry dziekuje

Kolego wystarczy poszperać po forum wszystko jest opisane, podłącz pin 3 z 10 ponowej kostki do 25 i powinna temp ożyć, chyba że coś miałeś pomodzone to nie ruszy...

w kostce 2000 rok zielona to PIN 29 czemu piszesz ze 25 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 wsadow hybrydowych z mojego wsadu i Karola i d*pa :facepalm:

wskazowek po stacyjce podswietlonych nie mam dalej

a jakie sra... mialem jak wgrywalem Karola wsad do siebie :decayed: normalnie pikawa w gardle

jedno jest pewne nie dziala i ni hu... nie pasuje poliftowy wsad do minilifta :polew:

auto zyje odpala licznik tez :grin:

z zaobserwowanych ciekawostek wiem ktory wiersz odpowiada za wyswietlanie przy przekreceniu stacyjki ile kilometrow do serwisu :banan:

Mogles Karol powiedziec ze masz takie fajne info :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba podłączyłem licznik 1/2 Fis 2000r po zmianie Pinów z licznika z analogowym zegarkiem 1999. Wtyczka do wyświetlacza temp zewn ma kostke 10 PIN w który PIN podłączyć PIN 29 Zielona wtyczka wejście temperatury zewnętrznej.

i jeszcze jedno który Pin odpowiada za obrotomierz bo martwy leży ???

Z góry dziekuje

Kolego wystarczy poszperać po forum wszystko jest opisane, podłącz pin 3 z 10 ponowej kostki do 25 i powinna temp ożyć, chyba że coś miałeś pomodzone to nie ruszy...

A nie do 29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kombinujecie z wsadami to napiszcie coś, żeby przy przekręceniu stacyjki robił się "check" wskazówek, czyli że od 0 do pełnej skali i z powrotem się wskazówki "przeruszały" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...