Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli operacja zakończy sie sukcesem , to po połączeniu sie z licznikiem w info powinien być Twój VIN i IMMO nr. Ale wątpie że bez starego pinu pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic , nadzieja w aso :grin:

jedyny plus taki ze wydlubalem stara pestke ze scyzoryka nie niszczac jej, wsadzilem ja spowrotem i dziala

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

kaju wyslalem ci 3 pliki co niby z jaegera zczytalo

a drugi mail wsad ktory zczytalo z licznika angola

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

cwiara mówisz ze stary pin z licznika jest taki sam jak ecu to jest sposób żeby zczytac pin z ecu, jak nie dorwę starego pinu w aso to ratować mnie będzie nowy wsad z wpisanym w niego moim vinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie poszło, ale spróbuj u siebie połączyć się commanderem z ECU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalam commandera i ??

w zakldace gdzie jest 07 kombi zzmienic na cos??

czy zalogowac sie normalnie przez kline w zakladce 07 kombi i tam widzialem engine control unit?? zaraz pod instrumment/immobilaiser??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic , nadzieja w aso :grin:

jedyny plus taki ze wydlubalem stara pestke ze scyzoryka nie niszczac jej, wsadzilem ja spowrotem i dziala

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

kaju wyslalem ci 3 pliki co niby z jaegera zczytalo

a drugi mail wsad ktory zczytalo z licznika angola

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

cwiara mówisz ze stary pin z licznika jest taki sam jak ecu to jest sposób żeby zczytac pin z ecu, jak nie dorwę starego pinu w aso to ratować mnie będzie nowy wsad z wpisanym w niego moim vinem

Dokładnie piny są takie same. Z jaegera bzdury musialo zczytać bo tam nie ma pamięci C86 tylko procek motorola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dzwonie do aso, napisze tez do tego co mi naprawial licznik i wymienial ten procek, moze ma gdzies zczytana jeszcze moja pamiec i wyciagnie pin z niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze yy

jak nie zdobede tego pinu to ryzyk fizyk wgram zmodyfikowany wsad przez cwiare z wpisanym moim vinem i immo, ale mowil ze za duzo FF w nim i moge podzielic twój los maciek:kox:

szyba nie masz jakiegos wsadu benzynowego z polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze yy

jak nie zdobede tego pinu to ryzyk fizyk wgram zmodyfikowany wsad przez cwiare z wpisanym moim vinem i immo, ale mowil ze za duzo FF w nim i moge podzielic twój los maciek:kox:

szyba nie masz jakiegos wsadu benzynowego z polifta

Grzesiek... Zrób mu immo off w tym wsadzie angielskim i niech spróbuje na immo off odpalić, powinno to wtedy zagadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze yy

jak nie zdobede tego pinu to ryzyk fizyk wgram zmodyfikowany wsad przez cwiare z wpisanym moim vinem i immo, ale mowil ze za duzo FF w nim i moge podzielic twój los maciek:kox:

szyba nie masz jakiegos wsadu benzynowego z polifta

Grzesiek... Zrób mu immo off w tym wsadzie angielskim i niech spróbuje na immo off odpalić, powinno to wtedy zagadać.

Kurde, w benzynce nie mam czym wyłączyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...