Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

no ale k**wa sensor deszczu ?????????? szkoda ze nie widziales mojej miny jak jechlem z ojcem , patrze ze co chwile wycieraczki zmieniaja tempo zaleznie od intensywnosci deszczu a stary rece caly czas na fajerce :facepalm: ale palaki z lusterek wystaja

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

czujnik spryskow napewno koncówka 375 ?? bo w etce wychodzi 376 ale zaraz sprawdze jeszcze raz

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

aaa juz poprawione :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak? u mojej starej w golfie trzy są lusterka elektryczne, a szyby na korbe!:facepalm::facepalm::facepalm:

A moja mama ma podstawową i tę starszą wersję Lupo bo nie ma nawet schowka pasażera a ma elektryczne szyby, alarm i tempomat :D

Dokładnie to samo okno. Angielski ogarniasz? To powinieneś dać radę z tymi okienkami :wink: jedyna schiza, to jak się kończy wgrywanie wsadu i w trakcie jak się przywiesi to nie waż się czegokolwiek robić - czekasz aż wgra się sam do końca i stanie na komórce 7F0 coś tam chyba - dawno tego nie robiłem i nie pamiętam - postęp wgrywania masz na dole okienka po lewej stronie :hi:

Ogarniam, ogarniam

A to luz, schizę też miałem przy wyciąganiu pinu bo się też przywiesiło.

Co lepsze, osrałem się jak immo kodowałem bo wywaliło "Brak odpowiedzi" za pierwszym kluczem, jak się powtórzyło za każdym kolejnym to uznałem, że tak jest i już.

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Zastanawia mnie ten czujnik sprysku.

Brałem miernikiem ten czujnik, wsadziłem w płyn i nie pokazuje przewodzenia ;/

Wsadziłem w wodę i to samo.

Przekręciłem na mierzenie innego parametru niż dioda i uff, działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak zapytam, zbiornik plynu sprysków wylezie jakos normalnie dolem czy jakies kombinacje bo tak osttanio przygladalem sie od dolu i ujowo sie paczało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkole musisz ściągnąć. Inaczej nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ujowo.

Wyjmowałem przy okazji grzebania przy interze i powiem, że trzeba poświęcić na to trochę czasu.

U mnie w górę ni uja nie wyjdzie. Trzeba było odkręcać błotnik czy tam nadkole, no to takie plastikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomyslec ze jak napisalem pierwszy raz do soula zeby fis rezal to napisal " a na co a po co " :grin::grin::grin::grin::grin:

a tu sie okazuje dobry rezacz

nie ma to jak sprowadzic kogos na wlasciwa droge :kox::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że chcesz się wkręcić gdzieś wyżej :P To i bez wyciągania się da, ale jeśli chcesz na dole to nie ma opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zastanawia mnie czy da rade zajepac ten czujnik w zbiornik bez wyciagania go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że chcesz się wkręcić gdzieś wyżej :P To i bez wyciągania się da, ale jeśli chcesz na dole to nie ma opcji.

Jest miejsce fabrycznie przygotowane, wystarczy odpowiednio wyciąć otwór :whistling:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

bo zastanawia mnie czy da rade zajepac ten czujnik w zbiornik bez wyciagania go

tym sposobem, to tylko dwa gwoździe - ale jak już, to przestrzel je od razu przez nadkole :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja to lubię zrobić coś, jak już zacznę, to od początku do końca.

Wszystko Twoja wina :grin:

Chociaż mam na tapecie mega rezatorski projekt, który pochwalić będę mógł dopiero jak skończę, ale już trwa spoooro czasu i jeszcze trochę zajmie.

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

Czujnik jest montowany w połowie wyskości pojemnika, ale praktycznie to już końcówka płynu z uwagi na zwężający się kształt pojemnika.

Gdzieś miałem zdjęcia.

Z góry to nijak nigdzie podejścia w dół ;/

5121463571_8213be6c50_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja to lubię zrobić coś, jak już zacznę, to od początku do końca.

Wszystko Twoja wina :grin:

Chociaż mam na tapecie mega rezatorski projekt, który pochwalić będę mógł dopiero jak skończę, ale już trwa spoooro czasu i jeszcze trochę zajmie.

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

Czujnik jest montowany w połowie wyskości pojemnika, ale praktycznie to już końcówka płynu z uwagi na zwężający się kształt pojemnika.

Gdzieś miałem zdjęcia.

Nie taka końcówka. Jest montowany niewiele chyba niżej niż pompka od sprysków lamp. ALbo nawet nad pompką jeszcze :eusathink: nie pamiętam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja:kox:

Wiec jak znajdę więcej czasu to może ogarne ten czujnik sobie

Kaju nie mów do mnie przestrzelic bo zrozumiem to dosłownie i będę miał dziurę na wylot przez cala komorę :polew:

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Wiem ze z góry widać to miejsce a etka pokazuje zaślepkę ze tam powinna być, może wystarczy ja jednak wyjąć i wsadzić czujnik :whistling:

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

No nie mów ze masz tak wypucowane pod maska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja:kox:

Wiec jak znajdę więcej czasu to może ogarne ten czujnik sobie

Kaju nie mów do mnie przestrzelic bo zrozumiem to dosłownie i będę miał dziurę na wylot przez cala komorę :polew:

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Wiem ze z góry widać to miejsce a etka pokazuje zaślepkę ze tam powinna być, może wystarczy ja jednak wyjąć i wsadzić czujnik :whistling:

Tak myślałem, że możesz mieć coś wspólnego z tym:

Mercedes-Benz S 320 okazja 2004 Bydgoszcz ? Tablica.pl

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moje foto :P Ja mam srebrola.

Ja tego w etce znaleźć nie mogłem, pokazywał całkiem inny.

Tak wygląda pojemnik bez czujnika. Możliwe, że można mieć zaślepkę, ja nie mam na bank.

2013-01-12-059.jpg

A tak wygląda miejsce gdzie czujnik się montuje.

9288544050_3082656fd4_o.jpg

9285767757_9d10dc2987_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś ten swój na stole? Jest w tym miejscu fajnie wyprofilowane do wycięcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sobie popatrzę , idę w kime bo juz urodziny mam wiec trzeba się wyspać przed wieczorem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sobie popatrzę , idę w kime bo juz urodziny mam wiec trzeba się wyspać przed wieczorem:decayed:

W takim układzie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Resztę sobie kupisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...