Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Ty yesteś bardziej poyebany niż myślałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty yesteś bardziej poyebany niż myślałem :grin:

Panie, Ty nie wiesz co ja miałem w Simsonie swego czasu :wink::wink::decayed::decayed::decayed::wink::wink::wink::decayed::decayed::grin::grin:

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ----------

Jak mnie ktoś powie co robi, jak działa i czym sterować piny z kostek:

- Niebieska: 14. Self-levelling suspension - Zawieszenie samopoziomujące

- Zielona: 25. Bonnet - Maska

- Zielona: 27. Belt buckle - Pasy bezpieczeństwa

- Zielona: 31. Selection range

To i sobie komunikat otwartej maski bym założył :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obejdziesz tego. To je amelinium, tego nie pomalujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obejdziesz tego. To je amelinium, tego nie pomalujesz.

Widzę to po listwie na klapie bagażnika. Przeszczep lakieru (tego ori) coś nie współpracuje, pacjent go odrzuca.

Będę musiał to też zrobić i pomalować farbą ameliniową.

---------- Post dopisany at 01:28 ---------- Poprzedni post napisany at 01:23 ----------

BTW.

Znowu nie obyło się bez ofiar.

- Mam pocharatane łapy od ostrych krawędzi blach przy przekaźnikach, cholera wie ile szram mam na głowie.

ZGINĘŁY:

- Setki komarów i innego latającego i brzęczącego gówna,

- 3 butelki coli, 1 wody (przez wszystkie dni)

- Grafitowy wirnik w pompce ;/ nadszedł na niego czas, ale i przestało działać otwieranie klapy z przycisków. Cholera wie czy kodowanie pompki się nie pokićkało od tylu odłączań akumulatora.

- Światło w podsufitce słabiutko świeci. Oba. Są ledowe, ale w bagażniku dalej abla jak wcześniej.

Co do tych lampek podsufitki to jako, że już rezałem PRAWY słupek to przełożyłem kable na sygnalizowanie drzwi z osobna. Pisałem o tym wcześniej co i jak wygląda. Nie sprawdzałem od razu czy dobrze świecą lampki, ale kto się spodziewa.

Cholera też wie czy to od tego bo podejrzewam też inną opcję.

Jak rezałem LEWY słupek to kilka pinów na kilku kostkach były lekko zaśniedziałe.

Ojciec podrzucił mi elektrosol taki z PRLu z datą przydatności na 1,5 roku od daty produkcji, która wypłowiała z etykietki :P

Teraz cholera wie czy to wina tych zaśniedziałych pinów, czy tego elektrosolu czy może tego, że przełożyłem kostkę drzwi na pełny fis a go jeszcze nie założyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 3 butelki coli, 1 wody (przez wszystkie dni)

Chociaż jeden co nie pije przy robocie... zawsze w tutorialach tutaj "[...] i czteropak" :facepalm:

soul masz łeb i motwację :decayed: ciekawe tylko czy będzie działać:banan:

BTW Ty masz non stop urlop czy coś? :decayed:

BTW2 bediks musiał Ci faktycznie ostro pojechać po ambicji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się temat strasznie w stronach rozleciał, więc chyba jak będę miał czas to napiszę jakiegoś tutoriala jak wymienić 1/2FIS na FullFIS w ostatnim lifcie.

A ten post napisałem tylko aby dobić do 400 strony i dodać przyszłym rezaczom nieco więcej lektury :decayed:

Witaj kolego ja wymieniałem 1/2 FIS na FULL FIS zrobiłem już prawie wszystko mam tylko problem z podłączeniem przekaźnika 387 aby nie masować sprawdzenia żarówek....może ktoś ma rozpiskę jak łączyć ten przekaźnik? Nie chodzi mi o rozpiskę pinów przekaźnika bo to mam , tylko technicznie gdzie i w co???:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdziu pelen szacun dla kolegi Soulmaster3m

ale stwierdzam ze:

1. nie masz co robic w pracy

2. nie masz innych zajec poza kabelkiami

3. raczej napewno nie masz baby :whistling:

i pomyslec ze jak ledy reazalem w tylnych lampach to chcialem ta sygnalizacje spalonej zarowki rozjeb..ac

a Tu ludzie sobie zyly pruja by miec wyswietlana ikonke ze ktoras zarowka sie spalila :buhaha:

:guma:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeden co nie pije przy robocie... zawsze w tutorialach tutaj "[...] i czteropak" :facepalm:

soul masz łeb i motwację :decayed: ciekawe tylko czy będzie działać:banan:

BTW Ty masz non stop urlop czy coś? :decayed:

BTW2 bediks musiał Ci faktycznie ostro pojechać po ambicji :decayed:

Ja też tego nie rozumiem dlaczego każdy musi swoje męskie ego wywalać na wierzch i pisać, że naprawy bez piwa się nie da wykonać. Później takie Pany Mietki w warsztatach też piją i tak właśnie naprawiają, ze po wyjechaniu przestaje działać.

A tak to by mnie się kabelki pomieszały :P Zwłaszcza, że miałem same czarne :P

Ja dbam o BHP :P

A co do wolnego to nie urlop, a może i tak, ale taki wymuszony co mnie bardzo zaczyna wkurzać.

Dziewczyna wyjechała z siostrą na wakacje, a ja się w końcu miałem czas obronić, więc jako świeży magister inżynier budownictwa (inżynier od kilku lat i mgr od tygodnia :P ) to aktualnie w tym kraju pracy nie znajdę nawet w Biedrze na kasie bo trzeba mieć doświadczenie w klikaniu cyferek. Więc baba z wozu... zrobiłem sobie wolne w szukaniu pracy. A że jeszcze musiałem naprawić to i tamto w silniku coby mieć jak dojechać do łaskawych pracodawców to kończę zabawę i zapierdzielam z CVkami gdzie się da bo zlecenia jakie miałem do tej pory stoją w zawieszeniu ;/

Witaj kolego ja wymieniałem 1/2 FIS na FULL FIS zrobiłem już prawie wszystko mam tylko problem z podłączeniem przekaźnika 387 aby nie masować sprawdzenia żarówek....może ktoś ma rozpiskę jak łączyć ten przekaźnik? Nie chodzi mi o rozpiskę pinów przekaźnika bo to mam , tylko technicznie gdzie i w co???:doh:

No to musisz się cofnąć w postach bo już zasadniczo wszystko opisałem.

POSTY:

#9926

#9960

i już nie pamiętam czy jeszcze jakieś.

pierdziu pelen szacun dla kolegi Soulmaster3m

ale stwierdzam ze:

1. nie masz co robic w pracy

2. nie masz innych zajec poza kabelkiami

3. raczej napewno nie masz baby :whistling:

i pomyslec ze jak ledy reazalem w tylnych lampach to chcialem ta sygnalizacje spalonej zarowki rozjeb..ac

a Tu ludzie sobie zyly pruja by miec wyswietlana ikonke ze ktoras zarowka sie spalila :buhaha:

:guma:

:bag:

1. Ano już o tej pracy pisałem, więc jak ktoś coś wie o jakiejś pracy w Szczecinie czy okolicach to ja chętnie. Nie głupi, pracowity, oblatany w komputerach, elektronice i elektryce, edukowany, ambitny itd itd itd super pracownik bez pracy. Mogę siedzieć w biurze i ogarniać programy czy papiery, albo zapierdzielać ze śrubokrętem. Taki BOB BUDOWNICZY ze mnie.

2. Kobieta wyjechała, więc co mam robić? Pić? Moja dotychczasowa praca to też kabelki, ale tam to przez jeden źle podłączony stanie cała fabryka lub statek ;P a nie zaledwie licznik.

3. Już było :decayed: Można w takiej sytuacji pić z kumplami albo zrobić coś konkretnego i nie marnować czasu.

Bo widzisz, tak to jest, że chcemy mieć to czego nie mamy a jak coś mamy to tego nie doceniamy (bo łatwo przyszło). Jakby przepisy nie były tak drakońskie to też bym robił ledowe a tak to mnie się nie chce całych lamp wymieniać. Wolę za tę kasę zatankować.

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Się rozpisałem, że hoho.

Patrzę na zegarek i nie wierzę, przysnęło mi się konkretnie. Czas śniadanie walnąć i dokończyć dzieło. Życzcie mi powodzenia i trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelen respekt i szacun wsio juz teraz rozumiem :decayed:

ja tam popijam piwko i walcze ale lepiej rezac niz siedziec bezczynnie :naughty:

Co do ledow to mam w ori lampach i ciezko sie do tego przyczepic chociaz homologacji nie maja na diody :facepalm:

ale leje mnie to :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do mnie pijecie z tym piwem, to uwierzcie mi, że ja przy żadnym rezaniu nawet nie myślę o otwarciu piwa. Przechwyciłem ten tekst z innych wątków i tak mi już zostało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją technikę i styl pracy.

Znam niejednego co na rusztowaniu spadnie, no chyba, że się napije bo dopiero wtedy potrafi utrzymać równowagę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat lot z rusztowania zaliczyłem już w te wakacje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół forum uważa mnie za alkoholika, a ja tak na prawdę piję raz na trzy miesiące... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to focha strzelam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezanie bez piwa w taki upal jak dla mnie szlenstwo :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z piwem to szaleństwo :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales focha strzelic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...