Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chodzi o samo kodowanie, to musisz zmienić kodowanie główne z XXX6X na XXX4X. W miejscach "X" wpisujesz stare kodowanie, druga cyfra od końca odpowiada za ilość cylindrów w Twoim piecu.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raczej powinno pasowac a jesli nie to zmiana wsadu na 2.5 to jest 10 sekund roboty zwyklym vagiem.

Opublikowano
raczej powinno pasowac a jesli nie to zmiana wsadu na 2.5 to jest 10 sekund roboty zwyklym vagiem.

On chce wsadzić do siebie do 1,9 blat z 2,5 więc kodowanie go nie ominie, bez sensu cały wsad zmieniać, poza tym wsad to raczej nie takie 10 sekund :wink:

Opublikowano

jak zmienic wsad zwyklym vagiem?

Opublikowano

No ja w ogóle pierwszy raz słyszę taką metodę, zazwyczaj to licznik na stół i walka z "flakami", vagiem to kodowanie można zmienić, ale nie wsad...

Opublikowano

co masz na mysli walke z flakami, przekladke tarcz? to tylko od predkosci chyba?

Opublikowano

Tarczki to jedynie od obrotów jak zmieniasz jak przerabiasz benzyniaka na diesla. Jakim sposobem chcesz zwykłym vagiem wrzucić wsad do licznika?

Opublikowano

u mnie chodzi o to że ja mam 1.9 a licznik który kupiłem jest od diesla ale nie wiem czy 1.9 czy 2.5 można jakoś wizualnie to rozpoznać??

Opublikowano
u mnie chodzi o to że ja mam 1.9 a licznik który kupiłem jest od diesla ale nie wiem czy 1.9 czy 2.5 można jakoś wizualnie to rozpoznać??

To nie ma ŻADNEGO znaczenia. Jeśli jest od 2.5 to wystarczy przekodować VAGiem - 1 minuta roboty.

Opublikowano

Po podłączeniu się dowiesz, wizualnie nie poznasz.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

u mnie chodzi o to że ja mam 1.9 a licznik który kupiłem jest od diesla ale nie wiem czy 1.9 czy 2.5 można jakoś wizualnie to rozpoznać??

To nie ma ŻADNEGO znaczenia. Jeśli jest od 2.5 to wystarczy przekodować VAGiem - 1 minuta roboty.

Kilka postów wyżej napisałem co i jak.

Opublikowano
raczej powinno pasowac a jesli nie to zmiana wsadu na 2.5 to jest 10 sekund roboty zwyklym vagiem.
jak zmienic wsad zwyklym vagiem?

jak?

Opublikowano

koledzy nie moge immo zakodowac auto z cyfrowym zegarkiem , a silnik i wiazka i ecu komorowa z 99 czerwiec (licznik analog)

auto przechodzi swap i procedura kodowania przechodzi prawidlowo lecz podczas uruchumienia immo sie nie zapisuje i auto odpala na 2 sek

Opublikowano

Panowie czy pin immo a login do zegarów to są dwie różne rzeczy czy to to samo bo dzis odczytałem pin immo ale jak go wpisuje w login w instruments to wyskakuje że jest błędny ??

Opublikowano

masz xxxx

przed tym 0 dopisz aby bylo 0xxxx

Opublikowano

dopisuje 0 ale to nie pomaga dlatego się pytam czy po pinie immo powinienem się zalogować do licznika czy do licznika jest inny login??

Opublikowano

raczej zadnego login nie powinno byc innego tylko pin. bylo gdzies dokladnie jak to sie robi. a ta manetke masz czy zabierasz odemnie ?

Opublikowano
raczej zadnego login nie powinno byc innego tylko pin. bylo gdzies dokladnie jak to sie robi. a ta manetke masz czy zabierasz odemnie ?

Nie mam manetki jeszcze ale niestety ciężki miesiąc i kasy brak więc narazie muszę sobie poradzić bez niej :(

Opublikowano

aha jak cos to sie odezwij

Opublikowano

Panowie pin w liczniku już opanowałem ale teraz mam pytanie takie czy jak mam pin immo ze starego licznika i z nowego licznika to żeby mi nie mrugała kontrolka immo to wystarczy zaadoptować kluczyk z tym transponderem który już mam i działał z moim starym licznikiem czy jak mam nowy licznik to muszę mieć nową pastylkę immo??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.