Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To są wskazówki z S4 :naughty:

20120327401.jpg

---------- Post added at 15:08 ---------- Previous post was at 15:07 ----------

tu zwykłe :decayed:

20120327404.jpg

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany a nie ma ktoś może tarcz licznika fis do diesla i 220km/h? tylko nie te przykręcane:decayed:

Opublikowano

mam problem robie przejściówke z 2x26 (diesel)na 2x32+fis szara(benzyna angol) i pytanie nie łączy mi się z wagiem pod co podpiąć 20pin okabl diagnostyczne z żółtej26 pin jak podłącze pod zieloną32 pod pin 28 przewód k to wogóle z niczym nie moge sie połączyć. drugie świeci mi sie abs podpiołem niebieska26 pin8abs pod zielona32 pin21abs i sie świeci nie gaśnie mam komunikat od płynu chłodniczego takie f w wodzie jak odpale oil i coś z chamulcami jak sie pozbyć 26zółta pin 26 coolant temperature podpiołem pod 8niebieskiej32. Niedziała mi obrotomierz i prędkościomierz ale czytałem że trzeba przekodować na diesel i 4gary więc tym martwie sie póżniej narazie chce połączyć sie z wagiem

Opublikowano

popieram prosbe burus2

Pany z licznika 2x26 96 r na licznik z bialym podswietleniem i elektronicznym zegarkiem

jak ustrojstwo podpiac by laczylo sie z vag-ina?

Opublikowano

Kolejny zadowolony z FIS-a, mam tylko takie pytania: 1. Licznik nie przyjmuje mi mojej wartości w km daje mu tak jak na starym liczniku i wbija mi z 50km mniej i niechce się zmienić (posiadam vag tacho 3.01)

2. mimo że przejechałem 7 km licznik km główny się nie przestawił o co kaman ??

Opublikowano

Nigdy na liczniku nie wyświetli Ci się taka sama wartość przebiegu jaką wpiszesz w programie na laptopie. Zawsze jest nieco mniej :wink: A licznik główny Ci nie liczy teraz wgl przebiegu?

Opublikowano

no przejechałem 7 km i d*pa nie liczył, specjalnie zdjęcie zrobiłem jak startowałem ( odłączyłem akku, po paru minutach podłączyłem i ku memu zdziwieniu jest licznik dzienny - te 7 km co przejechałem)

Dzisiaj do pracy specjalnie popatrzyłem na owe zjawisko i zaczął zliczać po 2 km przejechanych :)

Także została mi tylko manetka do podłączenia ( a jakim kluczek dokładnie ruszyć kierownice ?? )

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam nasadka 24 ale najlepiej mieć komplet ze sobą.

Opublikowano

Jeśli robisz korekte przebiegu w zegarach do 99r. to musisz zrobić ich reset, chociażby przez program, ale w tych powyżej 99. trzeba odłączyć na chwilę niebieską kostkę, by przebieg się zmienił na ten ustawiany ;)

Opublikowano

mam takie, a potrzebuje do disla z 2000r

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

Pany a nie ma ktoś może tarcz licznika fis do diesla i 220km/h? tylko nie te przykręcane:decayed:

Mam takie, a potrzebuje do diesla z 2000r

Opublikowano

Kierownica nie jest na nasadową śrubę przykręcana, tylko torx/gwiazdka, tylko nie pamiętam numeru :facepalm:

Opublikowano
Kierownica nie jest na nasadową śrubę przykręcana, tylko torx/gwiazdka, tylko nie pamiętam numeru :facepalm:

Nie torx, a spline 12 :wink:

A o co chodzi z odkręcaniem kierownicy, bo nie znalazłem pytania?:kox:

Opublikowano
Kierownica nie jest na nasadową śrubę przykręcana, tylko torx/gwiazdka, tylko nie pamiętam numeru :facepalm:

Widocznie w młodszych rocznikach jest inaczej, w moim przedlifcie 95r. odkręcałem nakretkę właśnie nasadką 24...

Opublikowano
Kierownica nie jest na nasadową śrubę przykręcana, tylko torx/gwiazdka, tylko nie pamiętam numeru :facepalm:

Nie torx, a spline 12 :wink:

A o co chodzi z odkręcaniem kierownicy, bo nie znalazłem pytania?:kox:

PyRas się dopytywał ;p a ze spline to ja wiem, ale nie każdy kojarzy to określenie ;p

Opublikowano

Faktycznie, pare postów wyżej było:decayed:

Opublikowano

na szybko które piny trza podłączyć aby licznik 96r 2x26 uruchomił fis czy nie ma nieaktywnych lini

Opublikowano
Kierownica nie jest na nasadową śrubę przykręcana, tylko torx/gwiazdka, tylko nie pamiętam numeru :facepalm:

Widocznie w młodszych rocznikach jest inaczej, w moim przedlifcie 95r. odkręcałem nakretkę właśnie nasadką 24...

ja tez tak mam :wink:

Opublikowano

burus2 szybko to się dzieci robi i pchły łapie. Opcja szukaj

Rozpiska pinow licznika z 1996 r:

blue, 26-pin

1 -not used

2 -Buzzer actuation

3 -Terminal 15

4 -Terminal 15

5 -not used

6 -Terminal 61

7 -Handbrake/brake malfunction

8 -ABS direct

9 -Airbag direct

10 -CAT

11 -ABS inverted

12 -Airbag inverted

13 -Right parking light

14 -Ignition lock, S-Contact

15 -Buzzer actuation

16 -not used

17 -not used

18 -Oil pressure 1.8 bar

19 -Terminal 58d

20 -Coolant level

21 -Right turn signal

22 -Main beam

23 -Speedometer input

24 -Brake fluid

25 -Brake pad

26 -Left parking light

yellow, 26-pin

1 -Terminal 58

2 -Terminal 58

3 -Engine-speed signal

4 -A/C compressor

5 -Time - output

6 -Vehicle speed signal 1

7 -Vehicle speed signal 2

8 -Door contact, driver's side

9 -Terminal 30

10 -Terminal 30

11 -not used

12 -Tank warning

13 -Left turn signal

14 -not used

15 -not used

16 -Belt buckle switch

17 -not used

18 -Terminal 31

19 -Terminal 31

20 -Diagnosis wiring

21 -not used

22 -not used

23 -Glow plug indicator lamp

24 -Immobiliser

25 -Fuel gauge sender

26 -Coolant temperature sender

Opublikowano

Kolego PyRaS Burus2 szukal i ja szukalem tyle ze tu dwa dni szukac mozna...

mamy rozpiski z kolega Burus2 i do 1996 i do licznika po 2 lifcie - biale podswietlenie...

kwestia taka ze LICZNIK nie laczy sie z vagiem :facepalm:

i teraz pytanie pod co podpiac linie K w nowym liczniku - tj jaki pin ze starego????

ewentualnie ktore piny w 1996 roku odpowiadaja za laczenie sie licznika z vagiem?

Opublikowano

20 -Diagnosis wiring

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Żółta kostka ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.