Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie kto jak dorobić do anglika licznika żeby radiowo był sterowany zegarek ?

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie o przedmiot LICZNIK ZEGARY Audi A4 B5 LIFT pełny full FIS BENZ (numer oferty: 3036315493)

Treść wiadomości

Powinien Pan napisać zamiast :

Sprawne, z pełnym FISem (komputer pokładowy).

to :

Działający , z niesprawnym FISem (komputer pokładowy)

Głownie liczniki VDO zmienia się własnie na wypalony fis. Rzadko co innego w nich pada. Pytanie po co komu złom wypalony jak takiego ma :)

Przyznać się kto to :facepalm:

:polew:

nie wiem kto, ale fis zesrany dosc solidnie :facepalm:

pzdr.

assist

Opublikowano

Kolejny... fis chyba nie składa się tylko z wyświetlacza? :wink:

Opublikowano

Ale to główna cecha dla której na licznik z fisem się wymienia :wink:

Opublikowano

zesrany wyswietlacz w DIS audi...

hm.. pije dalej :grin:

monitor tez mozesz miec zesrany ,

w zasadzie mozesz pisac po omacku, czytac domyslając sie :polew::polew:

Opublikowano

Tak tak:wink:, z resztą nie ważne, po co się spinać...

Nikt nie każe kupować :)

Ja to rozumiem, ale przecież to nie zabrania mi wydawania hajsu na allegro i wystawiania tego na aukcje/ogłoszenie? :facepalm:

Sam bym takiego szrotu wiadomo do swojego auta nie wsadził :decayed:

Opublikowano

oka :decayed:

Opublikowano
A6 po drugim lifcie, ale mogą być cyrki jak u Maćka, że radio ożyło (też concert2), ale obroty umarły mimo kodowań i innych pierdół :whistling: ja bym zalecał spróbować podłączyć inny licznik i zobaczyć, a jak nie, to zmiana radia po prostu, co tu dużo kryć...

zmiana licznika o rok młodrzego nic nie dała ;/dalej to samo ;/ wiecie moze jak z tym symulatorem can czy fis zadziała |?

Opublikowano

Powinien, wtedy bodajże z licznika będzie chyba leciało po 3LB do emu, a od emu do radia już po CANie, jak się mylę, to niech ktoś sprostuje :hi:

Opublikowano

Kaju kasa doszła ? Przesyłka spakowana ? Tutek gotowy ? :kox:

Opublikowano

Kasa w weekend nie dojdzie :decayed: spakowane, adres z przelewu może być? :wink: tutek musi poczekać dzień-dwa, bo robię pracę inżynierską dla żony :facepalm:

Opublikowano

Co do radia i licznika to pomoze licznik 2002>

Opublikowano

z tymi licznikami z a6 polift to jedna wielka h... crypto sa i ciezko z nimi :facepalm:

Opublikowano
Co do radia i licznika to pomoze licznik 2002>

ale z a4 ? pewnie a6 a tam obroty nie działają ponoc...

Opublikowano

A6, jeśli ma Ci concert 2 ganiać. No chyba, że emulator, to wtedy licznik z A4 nawet przed liftem da radę.

Opublikowano
Co do radia i licznika to pomoze licznik 2002>

ale z a4 ? pewnie a6 a tam obroty nie działają ponoc...

mnie tam wszystko działa...problemiki były z immo 3, ale od kumpla magik mi to opanował:decayed:
Opublikowano
Co do radia i licznika to pomoze licznik 2002>

ale z a4 ? pewnie a6 a tam obroty nie działają ponoc...

mnie tam wszystko działa...problemiki były z immo 3, ale od kumpla magik mi to opanował:decayed:

to napisz jakie masz kodowanie licznika i radia

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

to radio masz z a3 czy a6 ?

Opublikowano

ma symphony 2 din wiec to nie w temacie o ktorrym Wy piszecie :wink:

Opublikowano

rozmawiałem z człowiekiem co handluje emulatorami can i powiedział ze z licznikiem poliftowym nie bedzie działac z przedliftowym tak eh... co za zycie :)

Opublikowano

Z poliftowym dzialac nie bedzie bo lift ma cany, tak samo data ena clock tez nie podlaczysz bo jak?

Problem tkwi w procedurze cana, musialybyc jakies zmiany ze jedne liczniki dzialaja a drugie nie...

Miakem minilifta 01 rok tam byla maniana z radiem, pelen polift 03 rok rozwiazal problem z kolei pojawil sie alladyn i brak obrotow, licznik byl crypto wiec w takich licznikach nic sie nie poradzi..

Jedyna metoda to metoda prob i bledow, nie jest ona problematyczna jak na miejscu mozna wlozyc zegar, zakodowac i spr, gorzej jak zamawiamy na allegro i zostajemy potem z takim kwiatkiem, no ale jak to sie mowi, nie ma ryzyka nie ma zabawy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.