Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To co bedziemy palic na majówce :kwasny::kwasny:

moje dziwki juz biegną z towarem z holandii.. :grin:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze tylko tydzień :decayed::kox:

Opublikowano

Ktoś mi podpowie którą nogę od diody sygnalizującej immo podnieść i przyczepić do niej sygnał od puszki z immo w aucie przedlifrowym...

immo mam w puszce, do starego licznika szedł sygnał sterujący kontrolką - żarówką, chce go zapiąć do tej diody przez opornik

przeszczepiłem wyświetlacz... w końcu założe zegary z tarczami EU i perfekt Fisem... :grin:

tak to jest to trzech razy sztuka...

Opublikowano

majsterki kupilem licznik od kolegi z forum przedwczoraj wieczorem swiecil super wczoraj w poludnie juz prawie nic nie bylo widac z tym ze na zewnatrz 25 stopni w cieniu to norma w fisie czy wyswietlacz zjebany? w pasku mi sie tak nie dzialo stad moje pytanie

Opublikowano

powinien swiecic tak samo niezaleznie od temperatury zewnetrznej/ wew auta :jerk:

Opublikowano

jesli wyswietlacz pod wplywem temp rozgrzania blednie i ledwo co widac to juz jest zjebany i nadaje sie wymiany

typowe uszkodzenie tego wyswietlacza

Opublikowano

byl podobno wymieniany:/ k**wa

Opublikowano

poka fote masz jak swieci rozgrzany??

Opublikowano

To może jakiś kiepskiej jakości ten wyświetlacz. W telefonach też nie raz tak jest.

Opublikowano

blednięcie wyświetlacza to standardowa usterka tych wyświetlaczy. Chińskie też podobno tak kiepsko świecą :facepalm:

Opublikowano

na sloncu linie na nim zanikaja..ja pier**le:facepalm:

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

tyle ze ten wyswietlacz jest nowy podobno jak jest chlodno to swieci ladnie

Opublikowano

ma swiecic ladnie czy cieplo czy chlodno

ja mam igle u siebie ori i jest idealnie wyrazny w dzien w nocy w mroz czy upal

ale chinoli nie toleruje :decayed:

Opublikowano

mam do was pytanie poniewaz znalazlem usterke w swoim samochodzie wlaczanie i wylaczanie kompresora klimatyzacji. Nastapila po wymianie zegarow na fis kiedy odepne licznik to na kanale 26 climatronica przestaje wariowac wartosc i pokazuje prawidlowo 255 jak podpina szaleje zpowrotem. teraz powidzcie mi ktory kabel jest od kontrolki wysokiej temp plynu i za co odpowiada pin a/c kompresor przypadkiem nie jest on wlasnie swego rodzaju zabezpieczeniem i odlacza komp w przypadku "zagotowania plynu "???

Opublikowano
ma swiecic ladnie czy cieplo czy chlodno

ja mam igle u siebie ori i jest idealnie wyrazny w dzien w nocy w mroz czy upal

ale chinoli nie toleruje :decayed:

jak go wlozylem byl igla a zachwile napisu ok w ogole nie bylo widac kupilem na forum wiec jak ze zwrotem? jak tu to wyglada?

Opublikowano

Forum to nie allegro i nikt Ci gwarancji nie da za sprzedajacego i nie ponosi odpowiedzialnosci za transakcje. Musisz sie dogadac ze sprzedajacym.

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Dzis przyszedl mi licznik do roboty. Otwieram pake a tu...yrada5y9.jpg

Karol to Twoja robota.:grin::grin:

Opublikowano
:guma:
Opublikowano
Forum to nie allegro i nikt Ci gwarancji nie da za sprzedajacego i nie ponosi odpowiedzialnosci za transakcje. Musisz sie dogadac ze sprzedajacym.

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Dzis przyszedl mi licznik do roboty. Otwieram pake a tu...http://img.tapatalk.com/d/13/04/20/yrada5y9.jpg

Karol to Twoja robota.:grin::grin:

mistrzostwo swiata i okolic

:polew:

Kaju, co z Twoim profilem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.