Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedno pytanie. Gdzie kupiles pamiec 93s56 bo z tego co mi wiadomo to praktycznie nie do kupienia.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiem Ci ze nie wiem bo to kolega mi zalatwial

Opublikowano

Chodzi o to ze 93s56 ma zabezpieczenie przed zapisem i skasowaniem nie wiadomo czy poprawnie zostal zapisany wsad. Ja sam przebieg w tym liczniku robie po zlaczu i nie ma potrzeby wylutowania pamieci. Ale nie commanderem tylko MDC.

Opublikowano

Commanderem na chińskim kablu idzie. Uderz do mnie na gg 2052271, to Cie przez cały proces przeprowadzę z tym przebiegiem.

Opublikowano

Ty commander skejpa wlacz bo my z Mackiem juz pijemy. :D

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dsc0006sm.jpg

"licznikowcy" pozdrawiają... :grin::grin:

Opublikowano
http://img689.imageshack.us/img689/9591/dsc0006sm.jpg

"licznikowcy" pozdrawiają... :grin::grin:

Wy już nakurwieni jak szmaty jesteście, totalnie Was nie rozumiem :grin: co Wy macie za neta h*jowego, że zamiast was, to kwadraty widziałem :grin:

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Wrzucają fotkę, żeby bieda widziała, jak się szlachta bawi :polew:

Opublikowano

ja go gdzieś widziałem....:facepalm:

woda na myszach... na dopalaczach..?? tylko czekać kiedy pójdzie w ruch nitro... :grin:

Opublikowano

Piotr gdzies spod siebie :-D[

Opublikowano

kaju wes mi na pw w miare instrukcje napisz albo tutaj bo nie korzystam z komunikatorow a narazie nie mam jak sie zabrac za to bo musial bym na drugim kompie to robic tam jest wszystko poinstalowane.

Opublikowano
kaju wes mi na pw w miare instrukcje napisz albo tutaj bo nie korzystam z komunikatorow a narazie nie mam jak sie zabrac za to bo musial bym na drugim kompie to robic tam jest wszystko poinstalowane.

2329528.gif

:decayed: zaraz Ci ćwikne co nieco.

Opublikowano

Dobra panowie. Wy tu pitu pitu o licznikach. Taxa przyjechala i idziemy wsady ladowac.:D

Pozdro

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Dobra panowie. Wy tu pitu pitu o licznikach. Taxa przyjechala i idziemy wsady ladowac.:D

Pozdro

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

:banan:

Opublikowano

Chłopcy czy ktoś mógłby wstawić rozpiskę pinów szarych kostek 20 i 32 pin ? potrzebuję do przejściówki tego.

Opublikowano

pany poprawilem troche kabelki i zostala tylko kontrolka abs ktora sie swieci na zegarach a na fisie kontrolka czerwona hamulcow i 3 sygnaly oraz powyzej kontrolka pomaranczowa od okladzin wie ktos jak je zlikwidowac ja mam 98r.wiec niemam czujnika zuzycia okladzil jeszcze

Opublikowano

Kabel do masy

Opublikowano
Kabel do masy

czyli zielona kostka strona licznika 00r. tylko tam pod 2 jest tez transponden jakis?sorry ze tak laikuje ale niechcem zjarac tego licznika przez jakas pomylke

Opublikowano
Kabel do masy

czyli zielona kostka strona licznika 00r. tylko tam pod 2 jest tez transponden jakis?sorry ze tak laikuje ale niechcem zjarac tego licznika przez jakas pomylke

z niebieskiej pin 2 na mase - czujnik zuzycia klocków

w zielonej na pinie 2 masz podłączenie "transponder1" to jest jednoz połączeń z pętlą immo która jest w stacyjce...

czerwone hamulce na fisie to niski poziom płynu w zbiorniku z płynem hamulcowym - tu albo cos zle podłączyłeś albo masz może mało płynu w zbiorniczku... :grin:

Opublikowano
Kabel do masy

czyli zielona kostka strona licznika 00r. tylko tam pod 2 jest tez transponden jakis?sorry ze tak laikuje ale niechcem zjarac tego licznika przez jakas pomylke

z niebieskiej pin 2 na mase - czujnik zuzycia klocków

w zielonej na pinie 2 masz podłączenie "transponder1" to jest jednoz połączeń z pętlą immo która jest w stacyjce...

czerwone hamulce na fisie to niski poziom płynu w zbiorniku z płynem hamulcowym - tu albo cos zle podłączyłeś albo masz może mało płynu w zbiorniczku... :grin:

plyn jest ok...bo na starym liczniku tez by wywalalo blad czyli cos w kabelkach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.