Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokladnie. mój MDC nie chciał odczytac pinu ani z licznika ani z edc15. Ale poradziłem sobie bez starego pinu. troche musiałem podłubac we wsadzie ale oplacało sie :wink:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tzn ze jak kiedyś mówiłeś mi ze mogłeś ręcznie wpisać vin i immo do wsadu tak ?

Opublikowano
Dokladnie. mój MDC nie chciał odczytac pinu ani z licznika ani z edc15. Ale poradziłem sobie bez starego pinu. troche musiałem podłubac we wsadzie ale oplacało sie :wink:

Jakoś nigdy nie potrzebowałem starego pinu i zegary przyjmowały stare klucze. Ale może jestem szczęściarzem.

Opublikowano
Tzn ze jak kiedyś mówiłeś mi ze mogłeś ręcznie wpisać vin i immo do wsadu tak ?

Po części tak :wink:

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Dokladnie. mój MDC nie chciał odczytac pinu ani z licznika ani z edc15. Ale poradziłem sobie bez starego pinu. troche musiałem podłubac we wsadzie ale oplacało sie :wink:

Jakoś nigdy nie potrzebowałem starego pinu i zegary przyjmowały stare klucze. Ale może jestem szczęściarzem.

Nie no musi być stary pin, potrzebny jest on do przejecia przez nowy zegar nr vin i immo id ze sterownika silnika. Bez tej procedury na kanale 50 licznik nie przyjmie nowych kluczy i lampka immo bedzie mrugac. Dziwne że wogóle dało sie klucze zakodowac z róznymi vinami i immo id w liczniku i ecu silnika.

Opublikowano

ja nie miałem starego pinu do jaeger'a i poszło;)

Opublikowano

No teraz wszyscy nagle bez pinu immo kodują a jak bediks potrzebował pomocy to zaden sie nie odzywał.

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

mowie o jaeger>vdo

bediksowi napisałem po krotce co i jak,

(możesz odnaleźć te posty)

wiec bez spinki..

pzdr,

assist

Opublikowano

jakas tu strasznie napieta atmosfera ostatnio widze :decayed:

chyba zescie nie popili w weekend :naughty:

Opublikowano

BTW w dalszym ciągu mam xxx w polu extra,

ale bangla wszystko, wiec mam wylane na to ;)

Opublikowano

jak by ktos mial wsad do a6 EU PB biale podswietlenie cyfra zegar to poprosze

Opublikowano

i to jest słuszna koncepcja - ide po pifo,

delikatnie, bo jutro do fabryki

Opublikowano

Ale ja sie nie spinam. :wink: Wiem tylko co jest możliwe z tym licznikiem a co nie. Jedno jest pewne. Normalną procedurą przyuczenia licznika vagiem/vasem nie zrobi sie nie mając obu pinów. Trzeba mieszac we wsadzie.

Opublikowano

Grzesiu ja tam sie chyba do Ciebie wybiore z moim wywalaniem oleju na blacie ;P i brakiem temp oleju

mam wsad ori i tez mam dziwne xxxxxxx

Opublikowano

No coś pomyślimy. :wink: ale xxx to jest w miejscu gdzie powinien byc vin?

Miałem jechac ale nigdzie sie juz nie ruszam i tez ide po bro :grin:

Opublikowano

mam xxxxxxxxxxxxxxx i vin

Opublikowano

Potwierdzam. Dziś Cwiara zafundował mi przez chwilę niezapomniane wrażenia z niemożności odpalenia auta :) Po krótkiej chwili ogarnął sytuację i w końcu mogę się pozbyć JAGERA Radocha jak nie wiem:

Fotki robione prodiżem

przed

IMG_20130601_130632.jpg

po operacji

IMG_20130602_190909.jpg

Jeszcze manetka i szara kostka do podpięcia, i szukam concerta II w dobrej cenie :)

Opublikowano

cwiara, mała uwaga- miałem pin do vdo.

DO jaeger'a nie miałem, i poszło,

pozniej dopiero zorientowałem sie ze pin siedzi tez w ecu,

ale to juz po tym, jak dograłem klucze..

teraz w ecu w polu login jest maxymalna wartosc,

rowniez po połączeniu sie vagiem z licnzikiem,

w polu extra mam xxx i bangla.

Piwo otwarte, pisz co i jak z tymi xxx

:drinks:

Opublikowano
Potwierdzam. Dziś Cwiara zafundował mi przez chwilę niezapomniane wrażenia z niemożności odpalenia auta :) Po krótkiej chwili ogarnął sytuację i w końcu mogę się pozbyć JAGERA Radocha jak nie wiem:

Fotki robione prodiżem

przed

http://s23.postimg.org/ni0ngbjzb/IMG_20130601_130632.jpg

po operacji

http://s23.postimg.org/69u4b4vzb/IMG_20130602_190909.jpg

Jeszcze manetka i szara kostka do podpięcia, i szukam concerta II w dobrej cenie :)

za 2 mce sprzedam Ci mojego concerta jak chcesz poczekaj :decayed:

Opublikowano

poleciał po bro..

chyba sie czołga ..

:dziura:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.