Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Scierasz papierem wodnym stara farbe z guzików , aż będą cale białe , naklejasz szablony , podklada , czarny mat i zrywasz szablon i wygląda jak nowe

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Dzis sobie ujeb..licznik ma ktos jakies namiary na sam wyswietlacz fisa bo ciezko cos znalezc chyba ze ma ktos caly do sprzedania ? to pomysle

Z mojego tylko tymek poszedl i papa

Opublikowano

No wiec tak jak myslalem mam zle zczytane wsady :/ comander china sieje cos do wsadu ze nie pokazuje oil temp potem

angola zaaplikowalem i zostanie bo gada elegancko wstawie tarczke eu wyskalowana wg angola i gitarka :decayed:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

a tu blizniaki - jeden crypto drugi nie, oba z iglami fisami :kox::naughty::decayed:

image.jpg

Opublikowano

Masz tarcze? tak widze juz sory

Opublikowano

tarcze do angola? tak bede mial wyskalowana na eu

Opublikowano

To będzie miał teraz krypto u siebie ? Czy nie , i co teraz zrobisz z ori tarczka Eu ? :decayed:

Opublikowano

Bedzie teraz crypto u mnie bo wkur...wiajacy oil bede mial z glowy

a ze wsad angolski to pies go tracal tarczka wyskalowana w km zalatwi sprawe

caly blizniak eu zostaje do czasu az dojde z nim do ladu - do kumpla pewnie trafi o ile ogarne co z ta temp oil na programatorze :decayed:

Opublikowano
Nie jeszcze , szyba zapracowany a ja nie piekarnia

Za to zamówiłem szablony do regeneracji od bizona

dziś wieczorem wytargam z auta i spakuje :wink:

jutro ramo powinien wylecieć gołębiem pocztowym :grin:

Opublikowano

a powiedz tylko czy kolor radia bardzo sie rózni od czarnych plastikow w aucie?? jak bardzo wpada w szarosc bo sie zastanawiam czy te szablony brac czy lepiej caly panel wymienic

Opublikowano
a powiedz tylko czy kolor radia bardzo sie rózni od czarnych plastikow w aucie?? jak bardzo wpada w szarosc bo sie zastanawiam czy te szablony brac czy lepiej caly panel wymienic

Bartek nawet jak panel wymienisz to w a6 była ta czerń taka szara a nie czarna wiec to nie bd róznicy, prysnąć go możesz dla odswiezenia... :decayed: w porównaniu teraz jak mi lezy na klimatroniku to widze ze w b5 klimat był czarny a radio no stalowe nie czarne... :whistling:

Opublikowano

Koledzy da radę dokupić gdzieś samą taśmę do fisa do przedlifta? Wyświetlacz mam sprawny tylko w taśmie są przerwane ścieżki:kwasny:

Opublikowano
a powiedz tylko czy kolor radia bardzo sie rózni od czarnych plastikow w aucie?? jak bardzo wpada w szarosc bo sie zastanawiam czy te szablony brac czy lepiej caly panel wymienic

Bartek nawet jak panel wymienisz to w a6 była ta czerń taka szara a nie czarna wiec to nie bd róznicy, prysnąć go możesz dla odswiezenia... :decayed: w porównaniu teraz jak mi lezy na klimatroniku to widze ze w b5 klimat był czarny a radio no stalowe nie czarne... :whistling:

no wlasnie panel jest stalowy bardziej pewnie a przyciski same bede odnawiac i pryskac czarnym matem , ale najgorsze jest to ze w szablonach nie ma tego napisu audi concert wiec nie wiem jak odsiwzyc cały panel :decayed: albo zamaluje napis albo zakryje kawalatkiem tasmy i wokół wszystko pojdzie w czern mat

Opublikowano
nawet jak panel wymienisz to w a6 była ta czerń taka szara a nie czarna wiec to nie bd róznicy, prysnąć go możesz dla odswiezenia... :decayed: w porównaniu teraz jak mi lezy na klimatroniku to widze ze w b5 klimat był czarny a radio no stalowe nie czarne... :whistling:

U mnie jest taka różnica:

uFFguzjl.jpg

Czyli mówisz że takiego czarnego, jak reszta konsoli, panela nie kupię?

Opublikowano

zaklejasz kawałkiem tasmy malarskiej napis audi concert i pryskaj na czarno :decayed:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

marcin jaki miales ori licznik angol chodzi mi o nr licznika jaka wersja d... i jaki wsad wrzuciles nr i jaki d...

mial ktos z was licznik 8D0 920 980 A ?? jesli tak to wiecie jaki ma d... ? jesli tak jaki wsad tam wrzucaliscie??

Opublikowano

Chlopaki data ena clock w szarek kostce nr pinow mi podajcie bo zgubilem rozpiske i nie mam...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

11, 12, 13

32-pin, szara kostka

1 -Switch menu guide (menu)

2 -Switch menu guide (out A)

3 -Switch menu guide (out B)

4 -Switch menu guide (Enter)

5 -CAN high speed Display (high +)

6 -CAN high speed Display (low -)

7 -CAN high speed Display (screen)

8 -Door contact, passenger side

9 -Door contact, rear right

10 -Door contact, rear left

11 -Enable

12 -Clock

13 -Data

14 -Brake light

15 -Washer fluid level

16 -Tail lights/dipped beams

17 -On-board computer, left

18 -On-board computer, right

19 -On-board computer reset

20 -not used

21 -not used

22 -not used

23 -Key branch 1 Navigation system

24 -Key branch 2 Navigation system

25 -Key branch Telematics

26 -not used

27 -not used

28 -not used

29 -not used

30 -not used

31 -not used

32 -not used

Opublikowano

Dziekowa wielka :decayed:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Grupa Szybkiego Reagowania zawsze do usług :decayed::grin:

Opublikowano
Grupa Szybkiego Reagowania zawsze do usług :decayed::grin:

Wisze bro :decayed:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Bediks radio spakowane w aucie leży wiec jutro pojedzie na pocztę :decayed:

Opublikowano

Rano to szybę będziesz musi wybita w aucie a nie radio:decayed::grin:

Dobra 5 i 6 to can + i - a kość od radia to które to bo zgubiłem linka Marcin

A enable clock i data nie trzeba podłączać ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.