Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Licznik pojebany jest szukaj innego

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chcesz to mam anglika polifta na handel :decayed:

Zrobisz se wyświetlacz i będzie cacy :grin::decayed:

Opublikowano

nie masz takiego napewno jak ja chce :decayed:

Opublikowano

Arre krycha wystawił budzik z a6 benz chyba crypto fis igla Europa za 350 w dziale b5

Opublikowano

dzieki :hi:

ale mam w sumie taki tylko angola

i jeszcze jednego angola dzisiaj kupilem

:kox:

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

hmm w sumie wpadlem na pomysla ze zaaplikuje sobie tego angola crypto dzisiaj o ile wyciagne z niego pin i da sie dopisac klucze

i zobacze wtedy co sie z oliwa bedzie dzialo

a jak nie to to zobacze co bedzie z tym angolem co dzisiaj kupilem - taki jest jak moj tylko blat predkosci angolski

wiec jak bedzie oliwa dzialac to zamowie zamiennik blatu i tyle :grin:

Opublikowano
dioda.jpg
Opublikowano

Panowie ktoś pisał że ma do sprzedania obudowę z ringami z a6 proszę info na pw ;-)

Opublikowano

ja pisalem ale Twoj kolega juz ze mna korespondowal ;)

Opublikowano

to jest ta dioda odpowiadajaca za podswietlenie zegarow? jak tam zwarcie zrobic zeby nic innego nie uszkodzic?

Opublikowano

przecie proste jak jeb...

Musisz zmostkowac te cienkie nozki gorna z dolna po prawej stronie fotodiody.

Opublikowano
ja pisalem ale Twoj kolega juz ze mna korespondowal ;)

I co?

Opublikowano

Podobno takie szybki chodza za 50 zl ;) moze to i dobra cena ale na chwile obecna mam inna koncepcje na moje dwie szybki - lepiej sprzedac z calym licznikiem :decayed:

Opublikowano

szyba mi sprzedal za 80 :decayed:

ale dobry chlopak nadrobil dobra cena za concerta :decayed:

juz sie nie moge doczekac montazu:naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

arrek i co dogadales sie z krycha czy jak czy co, ''paczales'' te angole dwa co mówiles, jakies postepy??

Opublikowano

jeden angol z pinem lezy wlasnie obok mnie gotowy na montaz

drugi angol jedzie i jutro dotrze

a tarczke predkosci skalowana w kmh do angola mozna miec za 35 zl +5 wysylka :decayed:

wiec jak ebdzie oli gadac to sie pier**lic nie bede :naughty:

wg mnie te chinskie kable comandera cos sieja przy zczytywaniu we wsadach ze wywala oil min potem i temp oil nie gada :thumbdown:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

co do szafy Krychy to poczekam jaki nr bedzie czy Crypto jest czy nie

ale i tak sporo chce - tyle ze sie nie dziwie bo PB vdo4 dostac w eu z a6 to rarytasik

dam pozniej znac co i jak :guma:

Opublikowano

no i radiowy zegar na bank czego mi teraz cholernie brakuje :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

wezniesz licznik za 350 szybe sprzedaz za 50 no i juz 300 wychodzi co nie ale fakt faktem ze rarytas

Opublikowano
no i radiowy zegar na bank czego mi teraz cholernie brakuje :kwasny:

Mnie też :facepalm:

Dlatego ciągle poluję na tego z radiowym zegarkiem :decayed:

Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/szablony-regeneracji-wlacznika-klimy-esp-szyb-radyjka-kubka-itd-257400/

ma w posiadaniu szablon do rege concerta za 22 zł w sumie bedziem odnawiac :decayed:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

panel FRONT do radia audi concert chorus fabryczne oryginalne !!! Legnica ? Tablica.pl

a tu masz nówke panel za 100 :decayed:

Opublikowano

jak tam bediks, doszedł Ci ten concert zwei już?

Opublikowano

Nie jeszcze , szyba zapracowany a ja nie piekarnia

Za to zamówiłem szablony do regeneracji od bizona

Opublikowano

Jak sie tych szablonów używa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.