Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no próbowałem tam i niby zmieni w programie, ale na liczniku nie zmienia. No to odlaczylem aku. Bo może reset potrzebny. Podłączyłem od nowa i nic to samo.

u mnie tez nie chce przestawic, a mam licznik poliftowy, i odlaczalem aku, licznik i nic

a czym probowales zmienic przebieg?

Wysyłane z mojego gt-i9300 za pomocą tapatalk 2

vag k+can commander 1.4

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy, poszukuję kogoś kto wgra mi wsad do licznika 8D0 919 O36 B (anglik, bezyna z fisem, przedlift) - chcę go zmienić na europę diesel, tarczki już zmieniłem.

Z tego co wiem w grę wchodzi tylko programator, czy jest ktoś z małopolski albo podkarapacia kto mógłby mi to zrobić za rozsądną kwotę?

Dzięki i pozdrawiam

Opublikowano
Witam,

Potrzebuje wsad do licznika 8D0 919 034 F z pełnym fisem. Stracił pamięć. Jest 0 tyś km.

Po co Ci wsad? Masz nowy samochód z zerowym przebiegiem!:kox::banan::grin:

Nie, no poważnie... Wiem, fajnie jest poczuć zapach nowego samochodu ale gdzieś ten przebieg uciekł. Co mam zrobić?

A nie jest tak ze jak minie 1 000 000 km to zaczyna liczyć od 0 ? :polew:

Nie ponieważ miałem na blacie 230000 km

Opublikowano

W vw niektórych tak było że zegary się zerowały:decayed: Widziałem filmik na jutjubie jak w golfie III się zerują przy przebiegu chyba 300tys, u znajomego w vw caddy też się wyzerowały ale nie wiem przy ilu km:wink:

Opublikowano

W maluchy zerowały się przy 99'999km :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Wygrałeś:decayed:

Opublikowano
Spoko dzięki. ;-)

masz na mailu zwrot :decayed: mam nadzieje ze działa wgraj i zobacz czy poleci :wink:

Opublikowano

Dzięki. Jutro sptawdze

Opublikowano

Pany 3 sprawy:

1.kto ma dobra baze wsadow?

ewentualnie tam od ruskich wie jak sie dobrac?

2. Kto szuka idealnego ori wyswietlacza fis? :decayed:

3. Szybka z ori ringami tez sie znajdzie :decayed:

Opublikowano

1. Jakiego wsadu potrzebujesz ?

2 . Ile chcesz za wyswietlacz ?

3 . Dlaczego tak drogo ?

Opublikowano
Pany 3 sprawy:

1.kto ma dobra baze wsadow?

ewentualnie tam od ruskich wie jak sie dobrac?

2. Kto szuka idealnego ori wyswietlacza fis? :decayed:

3. Szybka z ori ringami tez sie znajdzie :decayed:

Troche wsadow mam mam gdzies chyba dostep do tej raasijskiej bazy :P jaki namber Cie interere?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

2 . Ile chcesz za wyswietlacz ?

3 . Dlaczego tak drogo ?

j/w

Opublikowano

pany, kto robil ten emulator i jest w stanie mi powiedziec jaki ma byc tranzystor bipolarny czy unipolarny, bo symbol na obrazku jest bopolarny, a symbol irf530n to jest tranzystor unipolarny, i ktory zastosowac ?

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi, które przewody zmostkować przy liczniku żeby zgasić kontrole zużycia klocków hamulcowych. Jest tu tyle stron że nie moge nic znaleźć:) dzieki

Opublikowano
Panowie powiedzcie mi, które przewody zmostkować przy liczniku żeby zgasić kontrole zużycia klocków hamulcowych. Jest tu tyle stron że nie moge nic znaleźć:) dzieki

Po co gasić? Lepiej zamontować/naprawić. :wink:

Jeśli mowa o polifcie to mowa o tym była zaledwie kilka stron wcześniej. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/index408.html#post3717925

9487603801_f674af6c95_o.jpg

Czyli pin 2 w kostce T32 niebieskiej do masy i nie ma komunikatu.

Jeśli jeszcze jakieś PINy Cię interesują to niestety musisz mieć rozpiskę pinów do odpowiedniej wersji liftowej licznika no i sam schemat instalacji też przydaje się.

Obszerny poradnik do montażu licznika w polifcie jest tutaj: Wymiana FIS - VAG AUDI VW itd - soulmaster3m - Chomikuj.pl

Ściągać, ściągać, karmić mi chomika. Punkty sobie wymienię i dostanę talon na balon. :decayed:

Opublikowano

Do tego licznika wsad masz? 8D0 919 034 F fis 1,8t 95r

Opublikowano

A po Ci wsad do licznika z 95 ?

Opublikowano

4B0 920 930 L

lub 4B0 920 931 C

:decayed:

Wyswietlacz z cala dzialajaca plyta - licznik z c5 po lifcie CRYPTO za 100 polskich dukatow z wysylka :guma:

dla tego co mi znajdzie dobry wsad o nr jak wyzej - (bedzie ganiac oil temp) 30% rabatu na wyswietlacz :lol1:

szybka igla z ori ringami 50 z wysylka :naughty:

Opublikowano

czy ja jestem niewidzialny? bo czesto mam takie wrazenie..

Opublikowano
pany, kto robil ten emulator i jest w stanie mi powiedziec jaki ma byc tranzystor bipolarny czy unipolarny, bo symbol na obrazku jest bopolarny, a symbol irf530n to jest tranzystor unipolarny, i ktory zastosowac ?

Nie sugeruj się obrazkiem. Bierz po symbolu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.