Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam taki plywak.

Czy ten wlasnie podejdzie po przedlifta tdi? (Montarz fisa)

se2esera.jpg

da6a2u9y.jpg

yhyqyhyq.jpg

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na oko to pasi, to z a6 czy z czego? sam przerabialem ori ale slabo to wyszlo tez musze taki kupic

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Opublikowano
Na oko to pasi, to z a6 czy z czego? sam przerabialem ori ale slabo to wyszlo tez musze taki kupic

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

zabij mnie ale nie wiem. Mialem na strychu i z tego co pamietam do mial byc dla kolegi i pochodzil z a4 ale.....no wlasnie :kwasny:

Opublikowano

Podlacz piny i zobacz co ci pokazuje przy min/max wychyleniu

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Opublikowano
Podlacz piny i zobacz co ci pokazuje przy min/max wychyleniu

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

postaram sie choc nie wiem kiedy.

ale powiedz jaka powinna byc prawidlowa reakcja a jaka bledna ? by wykluczyc czy ten plywak czy nie.

Opublikowano

Przy maks w gorze powinno pokazywac pelny bak i odwrotnie, jak ci zadziala prawidlowo to podaj nr tego plywaka

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Opublikowano

Ktoś bardziej uświadomiony potrafi mi powiedzieć czy taki sam jest w benzynie? On zawiera pompkę? Do czego idą przewody itd.

Nie ukrywając zamiarów chodzi mi o hidden przycisk do odcinania dopływu paliwa lub może ktoś ma inny pomysł bo ori alarm fajna rzecz, ale jakoś tak czułbym się bezpieczniej mając coś bardziej pewnego/od siebie.

Takie rozwiązanie odpada:

auto_na_lancuch.jpg

Opublikowano
Przy maks w gorze powinno pokazywac pelny bak i odwrotnie, jak ci zadziala prawidlowo to podaj nr tego plywaka

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

ok.dam Ci znac

rozumiem jesli nic nie wskazuje plywak nie pasi

Opublikowano

Lub gdy wskazuje odwrotne wartosci wtedy tez nie ;-)

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Opublikowano

soul, złap łańcuchem za dwa koła a nie za jedno:grin:

Opublikowano

Nie, no mam, ale złomiarze kradną łańcuch.

Opublikowano
Panowie mam taki plywak.

Czy ten wlasnie podejdzie po przedlifta tdi? (Montarz fisa)

http://img.tapatalk.com/d/13/11/18/se2esera.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/11/18/da6a2u9y.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/11/18/yhyqyhyq.jpg

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Patrząc po kostkach wygląda jak z passata bo a4 Ma okrągłą kostkę a ja montowalem z passata i wyglądał tak samo. Na Starym liczniku powinno pokazywać ci odwrotnie dopiero na liczniku z a6 będzie pokazywalo dobrze.

Opublikowano

A wiesz dokladnie czy jest plywak taki ktory wejdzie w miejsce starego, chodzi o srednice tego otworu? Widzialem takie duze z a6 ale wszystkie maja pompki a to zbedna rzecz. Jakby ci sie chcialo looknij na allegro i wrzuc cos co by pasowalo zebym wiedzial wizualnie czego szukac

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Opublikowano

Witam wszystkich poszukuję wsadu do licznika 8D0919880EX. Mogę pomóc przy montażu licznika z dużym fiksem.Bo mam angielski licznik w wsadem 8D0919930EX

Opublikowano
Panowie mam taki plywak.

Czy ten wlasnie podejdzie po przedlifta tdi? (Montarz fisa)

http://img.tapatalk.com/d/13/11/18/se2esera.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/11/18/da6a2u9y.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/11/18/yhyqyhyq.jpg

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Patrząc po kostkach wygląda jak z passata bo a4 Ma okrągłą kostkę a ja montowalem z passata i wyglądał tak samo. Na Starym liczniku powinno pokazywać ci odwrotnie dopiero na liczniku z a6 będzie pokazywalo dobrze.

Licznik bede montowal z a6

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A wiesz dokladnie czy jest plywak taki ktory wejdzie w miejsce starego, chodzi o srednice tego otworu? Widzialem takie duze z a6 ale wszystkie maja pompki a to zbedna rzecz. Jakby ci sie chcialo looknij na allegro i wrzuc cos co by pasowalo zebym wiedzial wizualnie czego szukac

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Szukaj z passata b5 1.9 tdi przed liftem pasuje idealnie w miejsce starego. Jedynie węże ciężko wchodzą Ale się da ;-) i kostka do przerobienia.

Opublikowano

Bidzio a ten moj bedzie ok.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Bidzio a ten moj bedzie ok.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Po wyglądzie tak. Ale dowiedz się dokładnie z czego on jest.

Opublikowano

Jak sie mam dowiedziec :-)

Podlacze go kabelkami do wtyczki na sucho i sprawdze jak mi HESIK pisal.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Jak sie mam dowiedziec :-)

Podlacze go kabelkami do wtyczki na sucho i sprawdze jak mi HESIK pisal.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

W etce np sprawdzisz po numerze.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.