Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czym sie objawia niesprawnosc, bo to zdjecie pokazuje jakby test zegarów tyle ze temp oleju lezy

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

i dlaczego nie widze kontrolek takich jak immo czy check engine jesli to jest zdjecie po zaplonie

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie. Wskaźnik temp. oleju leży...

Kontrolek nie ma bo wszystko zadziałało jak należy... Immo ogarnięte i wszystko ok - auto pali normalnie i nie ma żadnych błędów tylko ten nie żywy wskaźnik... :facepalm:

Opublikowano

czyli na tescie tez nie dziala?? zwracaj go i nie zapomnij zazadac zwrotu kosztów przesyłek

Opublikowano
czyli na tescie tez nie dziala?? zwracaj go i nie zapomnij zazadac zwrotu kosztów przesyłek

Na teście nie działa. Jutro odsyłam :wink:

Auto stoi bez licznika... Jak na złość dziś nie dotarł kabelek do wyciągania pinu immo i jestem w głębokiej d*p** :decayed:

Na allegro też nic nie ma ciekawego... :facepalm:

Opublikowano

Panowie jak to było... jak mam teraz immo 2, a kupię licznik z immo 3, to będę musiał dopisywać jakieś viny czy coś?

Opublikowano

nie

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

kwestia kodowania w któryms tam kanale miedzy 60 a 65 chyba

Opublikowano

a co tam mam kodować

Opublikowano
nie

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

kwestia kodowania w któryms tam kanale miedzy 60 a 65 chyba

Można prosić o więcej info odnośnie kodowanie immo3? :wink:

Opublikowano

Jeśli dobrze pamiętam to przy zmianie immo2 na immo3 trzeba pastylki w kluczykach wymienić.

Opublikowano

ni prawda

kajowaty mial immo 2 i wkladal licznik z a6 gdzie bylo immo 3 i nic nie musial robic

cos kojarze ze kodowanie 1025 to immo 3 a 1024 to immo 2

transponderow nie trzeba zmieniac bo sa one " przywiazane" do auta a nie licznika

Opublikowano

A ten vin można gdzieś wpisać tak dla pewności? W sumie żeby zaznaczyć że to mój licznik :grin:

Wprowadzenie immo 3 było 05.2000 ?

Opublikowano
A ten vin można gdzieś wpisać tak dla pewności? W sumie żeby zaznaczyć że to mój licznik :grin:

Wprowadzenie immo 3 było 05.2000 ?

Od 20 tygodnia 2000 roku było immo3. Ale z tego co wiem różnie ludzie mieli :facepalm:

Dostałem właśnie kabelek do tacho... idę walczyć z licznikami...

Edit:

PIN do IMMO ogarnięty.

Kabelek fajnie czyta pin i koryguje wskazania licznika. Uruchomiłem swojego Jaegera ale nie wiem ile pochodzi... :facepalm:

Opublikowano

<a  href=http://img607.imageshack.us/img607/4286/mdmw.jpg' alt='mdmw.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

to jest czujnik cisnienia oleju, tak? obok zaslepka w takim razie skad moj afn bierze temp oleju

Opublikowano

as;e[ke musisz wkrecis czujnik nowy 20zl max

Opublikowano
as;e[ke musisz wkrecis czujnik nowy 20zl max

ale temperature mam, tak samo w 1 kostce obok ecu tan kabelek bialo-niebieski od temp jest, przy licznikach tez jest pin 15, tylko skad on bierze ta temp

Opublikowano

a temp oleju nie rosnie przypadkiem równo z temp płynu?? moze z któregos czujnika cieczy sobie bierze

Opublikowano

nie zwrocilem uwagi, bo rzadko ten wskaznik dziala bo nie mam jeszcze emula i mi sensor wywal ;p

Opublikowano

Z nikad poprostu to sciema jak Ci juz pisalem on dziala bo dostaje jakis impuls a nie wskazanie temperatury

Kabel jest gotowy w wiazce kabli juz od samego filtra do licznika

Zrob emula i jak Ci pisalem i bedzie git

Czemu drazysz temat nikt Ci nie powie konkretnie czemu tak pokazuje jak sam nie wiesz

On nie dziala poprostu i tyle

U mnie mialem 80 po 5 minutach a nawet 15 pin wypiety byl i skąd bral te 80 ??

Zrob emula powpinaj i sie ciesz :decayed:

Opublikowano
a temp oleju nie rosnie przypadkiem równo z temp płynu?? moze z któregos czujnika cieczy sobie bierze

U mnie jak padl czujnik ten przy grodzi to tem szalala a temp oleju nie czyli inne sygnaly

Opublikowano

Chłopaki robi któryś na handel te emulatory do sensora oleju ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.