Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kaju182 takie coś kiedyś osiągnął aby wskazówki tylko świeciły:wink:

Ale na liczniku z A6 :wink: Tam jest dostępny odpowiedni kanał to kodowania tego.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam 3 licznik w domu to trochę przez święta coś pokombinuje :wink:

Opublikowano

Mi się kiedyś udało w liczniku poliftowym ustawić po zapłonie podświetlenie całego licznika i deski poprzez edycję wsadu

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
kaju182 takie coś kiedyś osiągnął aby wskazówki tylko świeciły:wink:

Ale na liczniku z A6 :wink: Tam jest dostępny odpowiedni kanał to kodowania tego.

ja mam z a6 :facepalm::kox:
Opublikowano

Ale musisz mieć poliftową wersję

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ale musisz mieć poliftową wersję

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

w liftowej tez sie da przez edycje wsadu...

Opublikowano

A to nie wiedziałem szkoda ze nie idzie ogarnąć tego w liczniku z a4

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dobra teraz widzę że przynajmniej w przedlifcie to nie realne. Ta sama żarówka podświetla wskazówkę i część tarczy więc max beznadziejnie to będzie wyglądać

Opublikowano

Wesołych Swiat spokojnych i zdrowych mile spedzonego czasu w gronie rodzinnym ..

Wszystkiego najlepszego ....:hi:

Opublikowano
Ale musisz mieć poliftową wersję

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

tak, zgadza się mam z 2003 roku licznik :smiley:
Opublikowano

Kanał 19 i jedziesz , w podpowiedziach będziesz miał napisane jakie kodowanie za co odpowiada tzn cały blat same wskazówki oto

A tak wogole wstydcie się żeby w święta na forum siedzieć :decayed:

Opublikowano

coś trzeba robić...kobieta w kuchni a ja...no:naughty:

Jak odzyskam kabelek to looknę ten kanał 19...tylko jest mały problem...z moim angielskim:facepalm:...chyba nic nie zdupce?!:grin:

Opublikowano

Mam pytanie.Bo nie siedzialem tu długo w tym watku a nie chce mi sie szukac.

Czy ktos ogarnal zeby w aucie przedliftowym 94-97 po wsadzeniu licznika nowszego czy to licznik 97-99 czy 99-01 dzialala normalnie kontrolka airbag.

Opublikowano
Mam pytanie.Bo nie siedzialem tu długo w tym watku a nie chce mi sie szukac.

Czy ktos ogarnal zeby w aucie przedliftowym 94-97 po wsadzeniu licznika nowszego czy to licznik 97-99 czy 99-01 dzialala normalnie kontrolka airbag.

wylutuj diode z licznika i zasap zarówką, bedzie działało, albo sobie wyprowadz na kabelku zarówke i cyrkow nie bedzie :wink:

Opublikowano

Zmiesci sie tam zarowka bez problemu?

Opublikowano

Witam kolegow ;)

Czytam i czytam i sam juz niewiem.

Generalnie chodzi mi czy jest mozliwy montaz zegarow z polifta (biale podswietlenie, fis) do mojego a6 c5 z 98r gdzie mam czerwone podswietlenie, brak fisa i analogowy zegarek ??

Widze ze w a4 b5 jest to wykonalne, natomiast teoretycznie a6 wydaje sie ze to samo, ale czy tak jest naprawde ?

Pozdrawiam ;)

Opublikowano
Witam kolegow ;)

Czytam i czytam i sam juz niewiem.

Generalnie chodzi mi czy jest mozliwy montaz zegarow z polifta (biale podswietlenie, fis) do mojego a6 c5 z 98r gdzie mam czerwone podswietlenie, brak fisa i analogowy zegarek ??

Widze ze w a4 b5 jest to wykonalne, natomiast teoretycznie a6 wydaje sie ze to samo, ale czy tak jest naprawde ?

Pozdrawiam ;)

tak jest mozliwe tak samo jak w a4

tyle ze tez bedziesz musial rezac wtyczki - tak samo zmieniali liczniki a4-a6

jak juz to polecam liftowy a nie poliftowy licznik - poliftowe a6 zazwyczaj sa crypto i wsadu nie wymienisz...

a i jak juz to tylko z a6 zegary pakuj nie bedzie cyrkow zadnych :decayed:

Opublikowano
Witam kolegow ;)

Czytam i czytam i sam juz niewiem.

Generalnie chodzi mi czy jest mozliwy montaz zegarow z polifta (biale podswietlenie, fis) do mojego a6 c5 z 98r gdzie mam czerwone podswietlenie, brak fisa i analogowy zegarek ??

Widze ze w a4 b5 jest to wykonalne, natomiast teoretycznie a6 wydaje sie ze to samo, ale czy tak jest naprawde ?

Pozdrawiam ;)

tak jest mozliwe tak samo jak w a4

tyle ze tez bedziesz musial rezac wtyczki - tak samo zmieniali liczniki a4-a6

jak juz to polecam liftowy a nie poliftowy licznik - poliftowe a6 zazwyczaj sa crypto i wsadu nie wymienisz...

a i jak juz to tylko z a6 zegary pakuj nie bedzie cyrkow zadnych :decayed:

ok, a co uwazasz jako licznik liftowy, masz na myśli licznik z lat 99-00r gdzie bylo biale juz podswietlenie i fis ale nie mialy one ringow srebrnych-tzw półlift, dobrze to rozumiem ?;)

tak,tak jak juz cos bede szukal z a6-ki ;)

Opublikowano

tak dobrze rozumiesz tzw "pollifta" mozesz katowac wsadami

a polifta jak trafisz crypto to kaplica.... :whistling:

Opublikowano

bardzo możliwe, że to było maglowane...ale powiedzcie mi co mam dokładniej zrobić, aby świeciły mi wskazówki tylko (2003 rok licznika z a6). Wiem, ze kanał 19,ale potem jest możliwość, aby mogłem coś zdupcyć...w razie nie powodzenia:whistling: :bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.