Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cwiara a Ty masz sprzet do zgrania fachowo wsadu??

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak, ale nie do jaegera.

Opublikowano

wiem ale chodzi mi jeszcze po glowie zeby Ci wyslac licznik mój angol zebys zgral wsad zmodyfikowal i wgarl go spowrotem :kox:

Opublikowano

No też tak można. :wink:

Opublikowano

wysłałem Ci trochę wsadów na skrzynkę :decayed:

Opublikowano

dobra napisalem do typa co mi licznik robil, zadzwonie do aso jak nic nie da to i to to bedziemy wtedy o tym myslec, ale to juz przy wysylce to by sie przydalo wgrac odrazu wsad jakis europejski

Opublikowano

W ASO podadzą Ci pin, ale napewno 150zł cie skasują. Może koleś co naprawiał to bedzie miał wsad to wtedy można coś działać.

Opublikowano

bezsens ze beda chcieli siano, pojade w mundurze zobaczymy jak bedzie :decayed:

szyba przezsla mi wsady z czego 3 az sa od 1,6 eu :banan::banan::banan::banan:

w etce numery liczników jak sa podane to zboku jest albo diesel albo zap iskr to wiadomo a co oznacza AUS ??

bo cwiara skoro mam wsad beznynowy eu od szyby to moze zmodyfikujesz mi jakis eu i wsadzisz tam mój vin i immo??

Opublikowano

No coś pomyślimy. Nie ma problemu. Musi być taki sam nr licznika i wersja D..

Opublikowano

Wysle Ci te wsady i zobaczyć czy się nadadzą

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Szyba wyślij Cię proszę te wsady co mi wysłałeś cwiarze bo ja juz z telefonu pisze i nie mogę przekazywać maili dalej

Opublikowano
pojade w mundurze zobaczymy jak bedzie :decayed:

Ciekawy pomysł :decayed::banan:

Powiedz że jak będą chcieli więcej jak 50zł to wjedziesz tam z wojskiem i nie będzie kolorowo :polew:

Opublikowano

Teraz Marcin przydał by mi sie twój licznik za grosze :decayed: bo bym wgrał mu wsad zmodyfikowany i zobaczył się licznik nie up***doli a przedewszystkim odpali auto

Opublikowano

Wystawiłem dziada na licytację BCM ;)

LICZNIK ZEGARY Audi A4 B5 LIFT pełny full FIS BENZ

już jest 50zł... nawet nie wiedziałem kiedy

fajnie :decayed:

Opublikowano

Ja pierwszy licytowalem :banan:

Opublikowano

łoch :decayed:

to taką kwotę mi chciałeś zaproponować wtedy:grin:

:wink:

tak w ogóle to przeje.ane jest lekko teraz... aż sam bym się teraz bał zmieniać te licznik jak Ty masz takie problemy :/ :co::thumbdown:

Opublikowano

Zacząłem to skończę

Opublikowano
cwiara a Ty masz sprzet do zgrania fachowo wsadu??

podeslij mi ten licznik sczytam |Ci motke

Opublikowano

Znaczy się jaegera i zczytasz mi pin z tego jebanstwa ?

Bo jeśli tak to mowie w poniedziałek jak nie zdobędę pinu w aso i będę widział grafik w robocie to dostosuje wysyłkę żeby auto nie było mi potrzebne

Opublikowano

ja Ci odczytam układ i wysle zawartosc a chłopaki tutaj chyba Ci juz pin wyliczą :)

Opublikowano

To muszą się wypowiedzieć czy wylicza czy nie, oby tak ale to mowie czekam do poniedziałku

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Typ co mi robił licznik napisał ze pin można wyciągnąć z ecu albo zegarów a w tym procku co mi wymieniał pinu nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.