Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam taki sam 8D0 959 655 B

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

poduchy.jpg

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak dam radę to VAGiem sprawdze jaki dokładnie nr wyświetla i softcoding...

te numery co podałem mam ze zdjęcia które zrobiłem jak konsole wymieniałem..

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

a sorki...

na obudowie jest dokładnie 8D0 959 655 C więc jednak mamy różne sterowniki, auto mam z 97' więc może się już na jakieś zmiany załapałem...

Opublikowano

Obys nie uwalil sterownika bo to delikatniusie rzeczy sa...

Comander cos w pamieci sterownika airbag miesza....

kupilem w sumie po to comandera by wyczyscic pamiec kontrolera aira z bledow - po jakims mrozie zaswiecil sie airbag i tak zostalo...

pomogla dopiero wymiana sterownika niestety...

ale moze jak bledow brak na vagu w airbagach bedzie dobrze :decayed:

Opublikowano

dobrze to juz chyba nie bedzie odłączyłem aku na jakis czas podłanczam chwile było OK i zaraz znowu sie zaswieciło ;/

Opublikowano

jak bys pamiec uwalil airbaga to bys mial bleda 65655 czy jakos tak

ale moze nie odbyc sie bez wizyty i speca

Opublikowano

ja po szpecach nie jezdze :D jak nie poradze pujdzie cała instalacja od polifta :D wraz ze sterownikiem i bocznymi zgniotami :D no i w koncu fotele podłącze :D

Opublikowano

DObra motywacja ;)

tez po szpecach nie jezdze bo jeden mi ogarnial sterownik co kupilem i nie ogarnal

okazalo sie ze sie nie da zakodowac sterownika o takich samych oznaczeniach z 6 jaskow na 4 jaski

ten na 6 pogonilem kupilem na 4 i sie obeszlo bez szpeca

naszczescie luzny kolo i ni zeta nie wzial :)

Opublikowano

da sie ogarnąc taki sterownik :) tylko opornosc w układzie musi sie zgadzac :D

Nieda sie tylko oszukac tych czujników zgniotu bocznego muszą byc takie same numery jak moduł poduch.

Opublikowano

zalezy ktory sterownik... ja mam jakies podobno najgorsze i najwiecej za nie cenia... zycie

Opublikowano

no i h*j d*pa cycki

wlozylem nowa pestke, immo gasnie, zapalam auto i h*j, gasnie, choc immo sie nie zapala

wylaczam zaplon i mruga

jest tak i na vag comie i vag comanderze

najpierw daje ilosc kluczy na zero, pozniej na 1 i ok i zostaje to 1 , immo gasnie ale juz odpalic nie chce :facepalm:

co jest do vhuja pana ?????!!!!!!!

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

a i jak próbuje dac inna wartosc niz 1 np 2 lub 3 to i tak po sekundzie zmienia sie na 1 , reasumujac da sie tylko zrobic na 0 i na 1 i tak zostaje, w vag comanderze tez immo gasnie na key learning ale odpalic tez nie chce

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

czyzby winny byl licznik??

w liczniku pojawia sie blad 01177 - Engine Control Unit: Unauthorized

Opublikowano

Wrzuć screena jak połączysz się z licznikiem, może masz immo 3 w liczniku?

Spróbuj zalogować się pinem od nowych zegarów do sterownika silnika.

Opublikowano

natrafilem na taka wypowiedz na eletrodzie

Witam.

Koledzy mam dokładnie ten sam problem co autor wątku z tym samym autkiem tzn A4 B5 2000r. Będę wymieniał licznik na vdo z pełnym fisem (obecnie jaeger 1/2 fisa), posiadam pin do starego licznika i będę posiadał do nowego. Proszę o krótką instrukcję jak przepisać klucze ze starej szafy do nowej. Czy trzeba się logować starym pinem w sterowniku silnika w celu uwolnienia piny? czy trzeba zmieniać kodowanie w 19 - can gateway ???

Proszę o pomoc gdyż przeszukałem sieć i są tak jakby dwie szkoły tej zamiany zegarów.

o co z tym chodzi??

Opublikowano

Półtora roku temu wymieniałem zegary, ale z tego co pamiętam postępowałem według tej instrukcji,

17 - instruments

11 - logowanie ( podajemy pin z nowego licznika )

10 - adaptacje kanał 21 wpisujemy ilość kluczy zatwierdzamy wkładamy klucze po kolei

GOTOWE WYJDZ

Mam immo2

Opublikowano

Pany mam licznik przedliftowy, beznyzna z idealnym fisem, żadnej wypalonej linii :decayed: zainteresowany ktoś to łatwego zmodzenia w przedlifcie, aaa no i mam manetki do fisa do sedaników :wink:

Opublikowano

Szyba jak bys mial z a6 po minilifcie z benzyny eu to wezme :decayed:

Opublikowano

musi byc eu bo gb mam :decayed: jutro poszukam czy jest eu :wink:

Opublikowano

no i h*jem wielkim zakonczony dzien :kox:

moze jak cwiara tu wejdzie to wam powie na czym polega problem ze nie moge odpalic auta, ogólnie c**jnia bo nie mam starego pinu licznika, nadzieja w tym ze podadza mi go w aso :grin::facepalm:

Opublikowano
no i h*jem wielkim zakonczony dzien :kox:

moze jak cwiara tu wejdzie to wam powie na czym polega problem ze nie moge odpalic auta, ogólnie c**jnia bo nie mam starego pinu licznika, nadzieja w tym ze podadza mi go w aso :grin::facepalm:

Daj mi wsad ze starego, to Ci wyciągnę ten PIN. Już Ci dzwonie.

Opublikowano

Więc tak. Samo kodowanie kluczy nic nie da. Trzeba w kanale 50 zrobić adaptacje immo ( przejęcie nr immo oraz Vin z auta). Do tego potrzeba PIN ze starego licznika lub ECU silnika. (jest taki sam). Bez pinu immo ani rusz.

Opublikowano

jak wszedłem w kanal 50 nowego licznika wartosc jest 3200 co ona oznacza??

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

pin który mi podales cwiara w sms to jest od nowego licznika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.