Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź w schemacie, ale wątpię aby w takim miejscu był plus.

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

MASA - Microswitch F120 maski idzie do A/4 pompki

czyli "Wtyczka C (T12) (A na schemacie) numer 4A0 972 883" - brązowo/żółty (br/ge) 0,35 mm² Styk maski / DWA* [Kontaktschalter für Motorhaube/DWA*]

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Na jednym schemacie jest styk do pompki A/4

Na innym licznik do pompki A/4 z oznaczeniem S3 - Connection (switch/control unit) -1-, in central locking system wiring harness

Podejrzewam, że idzie i tutaj i tutaj.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Muszę wreszcie "kupić" tą Elsę bo coraz częściej przydają mi się schematy. Tylko to cholerstwo waży 14GB.

Opublikowano

A podręcznik z ogólnym schematem zaledwie 100MB i też nie masz.

Opublikowano
A podręcznik z ogólnym schematem zaledwie 100MB i też nie masz.

Chodzi o "Sam naprawiasz"?

Opublikowano

tak

Opublikowano

A to mam, coś tam korzystałem.

Opublikowano

Witam,

Kto z wrocka wyciągnie pin i ewentualnie wgra wsad do vdo z cyfrowym zegarkiem.chyba nie opłaca mi się kupować vag-tacho na ten jeden raz.

Ps.czy dobrze zrozumiałem ,że wgranie odpowiedniego wsadu (w moim wypadku diesel do licznika z benzyny) sprawi że nie będę musiał po koleii kodowac wszystkiego.czy interwaly przeglądów serwisowych ,olejowych wtedy same się ustawia?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Użytkownik cwiara jest na miejscu i zrobi co trzeba i jak trzeba

Opublikowano

Koledzy kupiłem licznik 8D0 920 980 K wgrałem wsad 8D0 920 931 A. Praktycznie wszystko najważniejsze działa poprawnie. Niestety przestał działać wskaźnik temperatury oleju. Tzn, po przekręceniu stacyjki pokaże temperaturę, ale po chwili opada na pozycję zero. Dodam, że na poprzednich zegarach wszystko było OK. Wnioskuję więc, że sam czujnik temperatury jest dobry. Czy może być to uszkodzenie licznika, czy może coś nie tak jest z wsadem?

Opublikowano

Nie ten wsad, daj maila wyśle Ci działający

Opublikowano
daj maila wyśle Ci działający

[email protected]

Generalnie chodzi o to, że kupiłem licznik angielski, przełożyłem tarcze i wgrałem swój wsad. A efekt opisałem powyżej. Kolejną sprawą jest to jak zgrać ten licznik z Navigation Plus. Na moim wsadzie wyświetla komunikaty i stacje radiowe, a na wsadzie angielskim niestety nie. Domyślam się, że trzeba zrobić adaptację, tylko nie wiem jak :kwasny:

Opublikowano

Zwykle kodowanie, nie pamiętam gdzie, soulmaster napewno wie bo to robił , zaraz Ci wyśle

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Poszło

Opublikowano

Ogromne dzięki za ten wsad, ale w mailu jest właśnie napisane, że 'działa wszystko, oprócz temp oliwy', a na tym mi właśnie zależy. Spróbuję wrzucić go jutro do licznika i zobaczymy, czy pójdzie.

Opublikowano

Tam są dwa wsady i jeden działającyy prWidlowo chyba ma oznaczenie 932gw

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

Tzn inaczej, w załączniku jest tylko ten działający prawidłowo 932gx

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Miałem ten sam problem i ten z załącznika działa na 100 %

Opublikowano

Wgrałem ten wsad i wygląda na to, że wszystko działa poprawnie :naughty: RDS'a i nawigację też udało mi się ogarnąć.

Kolego bediks jeszcze raz wielkie dzięki.

Wie ktoś jak można sprawdzić na VAG'u temperaturę oleju?

Opublikowano

:hi:

Do tej pory nie udało mi się tego ustalić bo też bym chciał to podejrzeć na kompie jak się ma wskazanie na liczniku do prawdy

Opublikowano

Chłopaki założyłem do złomka z96r. zegary z roku 2001 i mam pytanie co mam dokupić żeby mi temparetura oleju trybiła i żeby neie pokazywało OLI SENSOR?

Opublikowano

Żeby było jak w fabryce to miska oleju z czujnikiem w niej

Opublikowano
Żeby było jak w fabryce to miska oleju z czujnikiem w niej

NO to to wiem :-P A ktoś mi mówił że można wkręcić czujnik w podstawę filtra bo tam jest miejsce i jakiś emulator czy coś takiego. I będzie to działaś, i gdzi eto podpiąć ewentualnie?

Opublikowano

Musisz się przekopać przez ten spam i gdzieśs jest info o tym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.