Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GumBall 3000 -Londyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odbyl sie mini spocik z eset38, milo bylo poznac :)

29042007544.jpg

reklama klubu :)

29042007515.jpg

29042007521.jpg

29042007522.jpg

29042007523.jpg

29042007524.jpg

29042007528.jpg

29042007529.jpg

29042007530.jpg

29042007531.jpg

29042007532.jpg

29042007533.jpg

29042007536.jpg

29042007537.jpg

29042007541.jpg

29042007547.jpg

Image001.jpg

Opublikowano

Kiedy były zrobione te zdjęcia? Że też ja to przegapiłem :confused: :confused: :confused: :bicz:

No i mam nadzieję, że gdzieś uda mi się dokopać do jakiś informacji o

trzeci spocik A4 klub UK, soon!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wink: I że będzie to blisko stacji metra (póki co :rotfl: )
Opublikowano

Takie bryki w jednym miejscu i wszystkie przyjechały na spota A4-klubu :twisted:

Opublikowano

Widze ze Meguiar's sponsoruje mycie aut :P

hhacek, brałes udział w gumballu ze swoją niunią czy dałeś w tym roku komu innemu wygrać? ;>

Opublikowano

Wypas imprezka;) Fury troche mocniejsze od mojej :a4fan: hehe

Opublikowano
Kiedy były zrobione te zdjęcia?

wczoraj :wink:

impreza mega kox :exclaim: :exclaim: :exclaim:

no i pojawil sie Veyron :wink:

ladna reklama naszeg klubu w UK..prezes na pewno to doceni :wink:

Opublikowano

No nie mam pytań, imprezka konkretna!!!

Ciekawe czemu omijają Polskie drogi... :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
  • Autor
Ciekawe czemu omijają Polskie drogi...
byli w polsce pare lat temu
Opublikowano

też bym chciał pooglądać te auta w realu :cool:

Opublikowano

dobrze mowilem ze M6 widzialem wprawdzie nie tam ale widzialem :quattro:

Opublikowano
Ciekawe czemu omijają Polskie drogi...
byli w polsce pare lat temu

Patrz: Jackass :D

Czadowe foty, ale jeszcze lepsze samochody na nich ;)

Opublikowano

Brrr az mi ciary przechodza :P Jestem fanem Gumball i nie moge zdzierzyc ze ty tam bylem a mnie nie :P:(

Opublikowano

świetnie zobaczyc takie samochody na zywo to jest przeżycie :smile:

Opublikowano
No i po Gumballu...

Brak doswiadczenia i odpowiedzialnosci zbieraja swoje zniwa :confused:

Opublikowano

aż się dziwię, że wcześniej już nie doszło do wypadku :cool:

Opublikowano

robwczesniej też się zdarzały,

Ps Swoją drogą, super impreza ale trzeba też myśleć, jak zawsze.

Opublikowano

Do mocnych samochodów muszą być porządni kierowcy! Nic Ci z dynamiki, jak wyprzedzać nie umiesz :rolleyes:

Opublikowano

Dokładnie.

Opublikowano

skoro dotad udawalo sie organizowac ten wyscig mimo zagrozenia, o ktorym przeciez wiedzieli wszyscy (nikt nie wierzyl w to, ze beda smigac przepisowo) to pewnie beda organizowac go dalej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.