Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie informacje wyswietla wam FIS


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

Co wyswietla wam FIS - bo cos mi sie wydaje ze umnie troche ich mało

A masz w manetce wycieraczek przełącznik funkcji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie chwilowe, średnie, zasięg, czas jazdy, średnia prędkość.

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze koledzy a nie pokazuje wam moze przejechanych km ??

A możesz odpowiedzieć na moje pytanie , które zadałem Ci w 2 poście ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie chwilowe, średnie, zasięg, czas jazdy, średnia prędkość.

tak samo.

a wyświetla wam info z RDS-u, bo u mnie nie wyświetla a strzałki z navi to wyświetla tylko do pierwszego zgaszenia samochodu... może ktoś sprawdzić jakie ma kodowanie (pytanie do ludzi którym wyświetla info z RDS-u) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetla wam info z RDS-u ??

tak , u mnie pięknie łądnie wyświetla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy a u mnie nie wyswietla samochodziku z otwartymi drzwiami , a u innych wyswietla. Jest szansa cos z tym zrobic??

to mają A6 po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że jak jedzie się ponad dwie godziny to zaczyna migać że jedzie się dwie godz i piszczy chyba na początku ;) Podobnie jest po 4 godz ;) podejrzewam że jest tak co 2 godz ;) pewnie żeby zrobić przerwę ;) Orientuje się ktoś może czy istnieje możliwość dodania vagiem do funkcji np ilość paliwa w zbiorniku w litrach bądź ilość przejechanych kilometrów ( wiem że to wszystko jest na desce ale czasami np jak sprawdza się zasięg auta to nie chce się kasować licznika :( ). Generalnie chodzi mi o to czy idzie coś tam jeszcze uaktywnić ;)

Ps. Fis informuje jeszcze o uszkodzeniu żarówek stopu (u mnie brem light) i uszkodzeniu żarówek świateł pozycyjnych, krótkich i długich chyba też (długie mi się jeszcze nie przepaliły więc nie mówię na 100% ;) W takiej sytuacji zapala się przekreślona żarówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się uaktywnić dodatkowych opcji niestety. Zegarek 2:00 pokazuje się zawsze po dwóch godzinach jazdy, to znaczy, że wszystko ok u Ciebie. Napis znika bodajże jak wyciągniesz kluczyk na 10min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek 2:00 pokazuje się zawsze po dwóch godzinach jazdy, to znaczy, że wszystko ok u Ciebie. Napis znika bodajże jak wyciągniesz kluczyk na 10min.

Tak jest Trzeba na 15Min :smile: zrobic przerwe ja tak tez mam.. A jeszcze jedno.. Jak sie zapali 2:00 i sie zatrzymasz zgasisz auto i wlaczy sie podswietlenie wnetrza trzeba odczekac te 15 min bo jak np odczekamy tylko 7 to po odpaleniu Lampki nie zgasna i trzeba wylaczyc recznie.. hehe.. POZDRAWIAM :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zaraz domyśliłem że to chodzi o to żeby przerwę zrobić ;)

Coś mi się wydaje tak na 90%, że jak nacisnąłem reset to zniknęło albo raczej jak przełączyłem funkcję FISA ;) Ale po następnych dwóch godzinach znów się przypomniał ;)

Nie chcę się kłócić i upierać bo dokładnie nie pamiętam ale tak mi się coś mocno wydaje. W sobotę będzie dłuższa trasa to się sprawdzi ;)

Szkoda że nie idzie nic uaktywnić :(

Wiem że w golfach 4 nie było chyba domykania szyb z pilota ale gdzieś widziałem opis co zrobić vagiemm żeby to działało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze koledzy a nie pokazuje wam moze przejechanych km ??

A możesz odpowiedzieć na moje pytanie , które zadałem Ci w 2 poście ??

No mam

[ Dodano: 01-05-2007, 18:56 ]

Powiem wam odnoscie tego co pokazuje FIS to troche kiszka wczesniej mialem oktavie i tam byla liczba przejechanych km a tu nie ma wszystko inne jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś duży wyświetlacz na środku? Bo ja kiedyś jechałem octavią z małym wyświetlaczem w lewym zegarze i myślałem że mnie szlag trafi ;) W naszych widać zawsze rds, temperaturę i do wyboru - spalanie chwilowe, średnie, czas podróży, na ile km starczy paliwa lub średnią prędkość, zegarek też jest cały czas widoczny a tam trzeba było wybrać czy chce się zegarek, temperaturę czy którąś z później wymienionych opcji :( Wydaje mi się że temp. powinna być widoczna zawsze, zegarek fajnie jest jak też jest widoczny zawsze no a reszta to już można wybrać co się chce ;)

Ale to tylko moje wrażenia i moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy a u mnie nie wyswietla samochodziku z otwartymi drzwiami , a u innych wyswietla. Jest szansa cos z tym zrobic??

to mają A6 po lifcie

Po lifcie czyli znaczy ze jak sobie zakupie licznik po lifcie to mi bedzie dzialac ?? :P Bedzie trzeba kombinowac z immo czy juz nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...