Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Moja pierwsza A4


arturo272

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Samochód ten kupiłem niespełna 3 miesiące temu. Jest to moje pierwsze Audi i jestem z niej bardzo zadowolony :> Jest to standardowa audica bez żadnych dodatków. Niedawno przyciemniłem szyby, ale zdjęcia są zrobione dzień przed założeniem folii.

Audi A4 rok prod. 2002 poj. 1,8T quattro

Wyposażenie:

8 poduszek

ksenony

ABS

ESP

el. lusterka

el. szyby przód, tył korbki

podgrzewana przednia szyba

podgrzewane siedzenia

przednie fotele z regulacją wysokości, lędźwie

tempomat

radio Bose

zawieszenie niższe o 20mm (wzmocnione sprężyny)

alufelgi BBS 17", opony 225/45; zima felgi stalowe 195/65/15

49625926.th.jpg

46848196.th.jpg

67475379.th.jpg

23600787.th.jpg

73626026.th.jpg

60642903.th.jpg

30978424.th.jpg

75028259.th.jpg

74167994.th.jpg

19167249.th.jpg

68142712.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie wyglada na -20 :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 15:21_________________________________________________Przynajmniej na tej focie:

http://www.postimage.org/image.php?v=gx1WoPRi

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atruro piękne autko daj chociaż jedną fotkę z folią, środdek też pierwsza klasa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma co potrzeba - BOSE jest, S-Line wewnętrzny jest (odejdzie wydatek z dekorami i fotelami :naughty:), Quattro jest, tempomat i xenon jest, jednym słowem GUT :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ideał :good: Ile niunia pali w tej konfiguracji?? Bo sie przymierzam do zakupu czegos podobnego :naughty: Zakładaj stożek i DV od TT a banan na twarzy bedzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mARCIN607 zdjęcia z folią wstawię najprawdopodobniej w tym tygodniu.

Wandej muszę przyznać, że nie pali dużo. Oczywiście średnia spalania którą podam jest przy spokojnej jeździe. Miasto 10,5l/100 km (w większym mieście wzrośnie ze względu na korki i bardziej dynamiczną jazdę), w trasie 8,3l/100km przy prędkości do 120km/h. Można zjechać jeszcze niżej. Kupując liczyłem na większe spalanie, a tu miła niespodzianka :decayed: Przyjemność z jazdy z quattro ogromna i już nie mogę doczekać się zimy :) Narazie sprawdzałem zachowanie się auta na polnych drogach i bez ESP jeszcze mam problemy ale... Do zimy daleko. A przesiadłem się z VW Polo 1,0 50KM więc nie ma się co dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mARCIN607 zdjęcia z folią wstawię najprawdopodobniej w tym tygodniu.

Wandej muszę przyznać, że nie pali dużo. Oczywiście średnia spalania którą podam jest przy spokojnej jeździe. Miasto 10,5l/100 km (w większym mieście wzrośnie ze względu na korki i bardziej dynamiczną jazdę), w trasie 8,3l/100km przy prędkości do 120km/h. Można zjechać jeszcze niżej. Kupując liczyłem na większe spalanie, a tu miła niespodzianka :decayed: Przyjemność z jazdy z quattro ogromna i już nie mogę doczekać się zimy :) Narazie sprawdzałem zachowanie się auta na polnych drogach i bez ESP jeszcze mam problemy ale... Do zimy daleko. A przesiadłem się z VW Polo 1,0 50KM więc nie ma się co dziwić.

to calkiem przyjemnie :decayed: Ja przed b5 tez mialem polo ale 1.4 100KM :naughty: Ja latam raczej w krotkich odcinkach 20 , 25 km po trasie. Także chyba byłbym zadowolony z AVJ`ka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmuj te pokrowce, z tego co widzę nie ma podłokietnika ??

zmień felgi, dokładki w kolor, zamontuj podłokietnik :tongue4:, i możesz inwestować w mocccc :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...