Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że zainteresowanie spotem bardzo marne, a przypałętał mi się wyjazd więc na spocie mnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spadło troszkę śniegu, może byśmy się wybrali któregoś wieczoru na ślizgawkę (tą na lotnisku od tyłu gdzie plac manewrowy jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa wałcz warszawa po wszystkich świętych 4,6 l droga nr 10 ;) wynik całkiem niezły ;) ja bym sie kiedyś mógł poślizgać ale niestety na razie mi autko zapadło w sen zimowy... muszę je wybudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem tkwi w znalezieniu ciepłego garazu:) w wawie, bo w wałczu to garaz mam farele bym wstawił i bym sobie dłubał ;):P mam już skyda i filtr (tylko odebrać) teraz tylko ogrzać auto i z głowy, z drugiej strony to niezłą wtope zaliczyłem:P już 2 dzien stoi bo wczoraj mi padł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak troudyl opanowałeś niunie ??, coś tu kurczę zamarło :P, Widzę, że dziadujecie na trasie jak tylko można nie lepiej poczuć moc i przegnać niunie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odpaliłem na szczęście w czwartek, rypałem się z filtrem paliwa chwile, no i cała nocke w ciepłym garażu stała :) Wymieniłem filtr paliwa, pokręciłem z 15 sekund i zaczeła się ksztusić, wiedziałem już, że jest dobrze, jeszcze 4 sekundy kręcenia i się obudziła do życia. Potem to już spoko tylko dolałem skydda do baku potem po vervy 20l i jutro idę zobaczyć czy odpali ;) bo teraz znów stoi na dworzu:) różnica jest taka ze jest na zewnatrz cieplej i ma już baku dodatki na zimę i 20l paliwa zimowego ;) reszta to jeszcze letnie ;)

Pany co jest , żyjecie, czy też was sen zimowy ogarnął ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mogłeś palnąć jakaś traskę po warszawie żeby przepalić troszkę ropki :D

No z tym snem to też się właśnie zastanawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem z 10 km między innymi na cepke, potem ciagle ruszanie pod 3800 obrotów i dopiero bieg wyżej i po miescie 3400 na 2 by przepisowo jechać, by mocno siorbnął ropencji, a nie verve którą zalałem filtr paliwa, zobaczymy jutro, a we wtorek gnam na spota to też go pogonie i przedmucham ;)

Trza im filtry paliwa wymienić, jakiejś wódeczki polać to się obudzą :)

kiedy jakiś spocik?

są chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Cyrklu spoko :P ja też nie wiedziałem gdzie Cie przykleic :P mówię twarz znajoma ale zanim zatrybiłem to jak zimny diesel na mrozie hehe :P Jedni zamarzają a drudzy tacy jak ja wpadają w studzienkę kanalizacyjną bez denka bo komuś było zapewne potrzebne straty zderzak z lekka sie pogniótł z przodu :P Pozdro 4 ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę każdy coś reza w swoich OOOO tylko pyras się nie chwali co :) lub się wyłamuje :):grin:

Pyras przyznaj się , co robisz w swojej OOOO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...