Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

peter22. Ja własnie zakupiłem navi od tego kolesia z bydgoszczy - Euro Car Audio - dałem 1950 za wszystko co jest potrzebne do montażu navi (pamiętaj do montażu potrzebne są oprócz anteny gps - jakiś kabelek jeszcze i chyba kostka - jak im powiesz by ci to dodali - za 50zl - to to znajdziesz w paczce- ja wynegocjowalem przesyłkę gratis) - wziąłem używaną, a i tak wygląda niemal jak nowa. Teraz tylko zamontować trzeba - poinformuję Cię jak już tego dokonam - być może dzisiaj ją zamontuję. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Widać, że Euro Car Audio naprawdę zna się na rzeczy. :cool1:

Pingvin Panel do klimatronika też jest w cenie? Chyba, że już miałeś miejsce pod RNSE? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingvin Panel do klimatronika też jest w cenie? Chyba, że już miałeś miejsce pod RNSE?

podłączam się do pytania, a przy okazji znacie może kogoś w Warszawie kto mi zamontuje navi(tyle że mam radio 1 din)ja rozsądną cenę i dobrze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie czy klimatronika tez dają ???/ kolejne pytanie bo dzisiaj byłem u mnie w miescie i pytalem o navi powiedzieli ze juz sie w to nie bawia bo jak mam normalne radio to trzeba wymieniac cału tunel srodkowy popielniczke i klimatronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie czy klimatronika tez dają ???/ kolejne pytanie bo dzisiaj byłem u mnie w miescie i pytalem o navi powiedzieli ze juz sie w to nie bawia bo jak mam normalne radio to trzeba wymieniac cału tunel srodkowy popielniczke i klimatronik

No to niestety jest konieczne jak masz radio 1DIN. Tunel środkowy zostaje ten sam ale inny panel Kilmy wchodzi.

Pingvin chyba jeszcze montuje nową Navigałkę bo się nic nie chwali... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1700zł za navi z antena i kablami klimatronik na wymiane. dobra cena??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1700zł za navi z antena i kablami klimatronik na wymiane. dobra cena??

klimatronik na wymianę za klimatronik pod kosz 2 dinowy, czy klimatronik na wymianę za RNS-E :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1700zł za navi z antena i kablami klimatronik na wymiane. dobra cena??

klimatronik na wymianę za klimatronik pod kosz 2 dinowy, czy klimatronik na wymianę za RNS-E :?:

Wydaje mi się, że dostaje klimatronik pod RNSE a oddaje swój + 1700 pln (antena, kable). Jeśli tak to cena wg mnie bardzo dobra pod warunkiem, że RNSE jest nowa i jest jakaś gwarancja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie,

U mnie był kosz 2-dinowy więc nie miałem takich problemów jak peter22. Natomiast navi nie jest jeszcze w pełni sprawne bo przy zamówieniu zapomniałem im podać, że mam amerykańca i ... nie dodali mi adaptera fakra - zdaje się, że to to... Także dopiero to zamówię i zamontuję... Poza tym wymienionym problem navi wygląda prawie jak nówka :blink: i takoż się spisuje... no prawie bo jeszcze VAGa nie podpinaliśmy i nie dostosowywaliśmy konkretnie pod moje A4, ale już widać, że w działa tak jak powinno. Moja RNS-E była montowana na spocie warszawskim :) przez klubowiczów siedzących w tych sprawach. Teraz jest osadzona w koszu, ale nie do końca - by podpiąć ten chol..ny kabelek (można ją bez żadnych narzędzi wyjąć), później VAGowanie i będzie pięknie. Ten kabel zamówię chyba w www(dot)naviservice(dot)com(dot)pl - na spocie się dowiedziałem, że mogą też tam ten kabel zamontować (może montują całą nawigację jak komuś potrzeba?), ale sklep czynny jest do 16 tylko na tygodniu i ja się nie łapię.

Pozdrawiam,

Pingvin

P.S. Ja nie musiałem wymontowywać klimatronika - wszystko pasuje CACY!!!! :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak zakładali w Euro Car Audio(Bydgoszcz) z Montażem przycinal klimatronik kontówka :kox: ale tak profesionalnie ze byłem w szoku zero sladów idealnie spasowane i równe. Naprawde Polecam :>

Moge nawet dać foto zaintersowanym jak to wygląda , a i wiadomo ze bez kosza dodatkowy koszt ale wyglada wszystko tak jak było by to oryginalnie zamontowane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak zakładali w Euro Car Audio(Bydgoszcz) z Montażem przycinal klimatronik kontówka :kox: ale tak profesionalnie ze byłem w szoku zero sladów idealnie spasowane i równe. Naprawde Polecam :>

Moge nawet dać foto zaintersowanym jak to wygląda , a i wiadomo ze bez kosza dodatkowy koszt ale wyglada wszystko tak jak było by to oryginalnie zamontowane :gwizdanie:

daj fotkę,chętnie zobaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie,

U mnie był kosz 2-dinowy więc nie miałem takich problemów jak peter22. Natomiast navi nie jest jeszcze w pełni sprawne bo przy zamówieniu zapomniałem im podać, że mam amerykańca i ... nie dodali mi adaptera fakra - zdaje się, że to to... Także dopiero to zamówię i zamontuję... Poza tym wymienionym problem navi wygląda prawie jak nówka :blink: i takoż się spisuje... no prawie bo jeszcze VAGa nie podpinaliśmy i nie dostosowywaliśmy konkretnie pod moje A4, ale już widać, że w działa tak jak powinno. Moja RNS-E była montowana na spocie warszawskim :) przez klubowiczów siedzących w tych sprawach. Teraz jest osadzona w koszu, ale nie do końca - by podpiąć ten chol..ny kabelek (można ją bez żadnych narzędzi wyjąć), później VAGowanie i będzie pięknie. Ten kabel zamówię chyba w www(dot)naviservice(dot)com(dot)pl - na spocie się dowiedziałem, że mogą też tam ten kabel zamontować (może montują całą nawigację jak komuś potrzeba?), ale sklep czynny jest do 16 tylko na tygodniu i ja się nie łapię.

Pozdrawiam,

Pingvin

P.S. Ja nie musiałem wymontowywać klimatronika - wszystko pasuje CACY!!!! :decayed::kox:

to jesli mozesz to zapytaj czy jak im przywioze wszystko to zamontuja mi jesli miałem klimatronik 1 din a przywioze 2 dino

[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 18:14_________________________________________________wszystko to mowa o navi antena klimatronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak zakładali w Euro Car Audio(Bydgoszcz) z Montażem przycinal klimatronik kontówka :kox: ale tak profesionalnie ze byłem w szoku zero sladów idealnie spasowane i równe. Naprawde Polecam :>

Moge nawet dać foto zaintersowanym jak to wygląda , a i wiadomo ze bez kosza dodatkowy koszt ale wyglada wszystko tak jak było by to oryginalnie zamontowane :gwizdanie:

Już ktoś mówił o tym skracaniu klimatronika. :naughty: Wracając do tej firmy z Bydgoszczy to wiemy już, że klimatronik zostaje ten sam tyle tylko, że rezany. :good: Jak wygląda to dobrze to czemu nie?

Czekam na fotki bo chętnie zobaczę jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ce70c47cdee5349fmed.jpg

Tak to wygląda u kolegi Wojtek A4, myśle że nie jest najgorzej, przynajmniej jest wiecej miejsca nad popielniczką bo już widziałem jak w ori rysowała sie klapka od popielniczki, nie wiem czy tak jest we wszystkich czy tylko w tym co ja oglądałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj jest rezany ten panel klimatronika?

Tak to jest panel klimy górny przerobiony pod navi czyli obcięty z boku żeby zmieścił sie na szerokości, moim zdaniem źle to nie wygląda...

tak wyglada ori navi z dolnym klimatronikiem

d6fee9db0b63189emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAJKI no też wydaje mi się, że jest ok. Jak wychodzi prosto z salonu nie ma tego dolnego chromu i rzeczywiście wszystko jest niżej "obsadzone"... :mysli: Choć na zdjęciu od ToXiC jest ten dolny chromik ale to zalezy już pewnie tylko do Nas czy go chcemy czy nie. :gwizdanie:

Może nawet ta rezana wersja jest lepsza? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też ostatnio się zastanawiam nad podmianką :)

to co robi bydgoszcz wygląda na prawdę nieźle... tylko trochę daleko. :mysli:

nie wiecie czy nie ma czegoś bliżej centrum? w łodzi na przykład? :rolleyes:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 10:39_________________________________________________byłem w bydgoszczy dzisiaj (euro car audio). miałem symphony ze zmieniarką. wyciągneli i wsadzili rns-e bez żadnego rezania. wygląda jak z obrazka. całość wsadzenia i podłączenia zajęła im pewnie nie więcej niż 30min. wszystko elegancko. :notworthy::good:

mam nadzieję że będzie śmigało bez problemów.

póki co nic się nie stało, więc polecam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

sorki ze wtrącę, ale może wie ktoś - kto w okolicach stalowej woli lub rzeszowa elegancko montuje RNS-e ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...