[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00

MARCIN607

czesc Mariusz nie wierze ze sie zdobyles na przeczytanie tak dokładnie tego wątku :):polew: :polew:

dzięki że się nią opiekujesz i niech ci dobrze służy :) jak będę w Lublinie to się jakoś odezwę może wpadniemy z kolega tez a4 maniakiem mieszka w Lublinie

tak to ta ze zdjęcia

pozdrowienia dla rodzinki

A gdzie tam czytałem. Szukałem rozwiązania problemu migających ksenonów :polew: i znalazłem na tym formum, że jakiś gostek ma ten sam problem. Jak już miałem pisać PW do niego zaciekawiło mnie to, że jest z Ostrowca i ma na imię Maciek :kox:

No i wyszło, że chyba piszemy o tym samym problemie - bo to ten sam samochód :polew:

Okazało się, że żarniki już padały - wymienione i jest OK. Pozdrawiam.

Krawcowi ksenon mrugal i wolal sprzedac auto niz wymienic zarniki , a przyznal sie ze bylo po dachowaniu caly tyl mial wspawywany od innej A4 :gwizdanie: napowno zapomnial ale to szczegol . Bez awaryjnej jazdy zycze :polew:

• Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Krawcowi ksenon mrugal i wolal sprzedac auto niz wymienic zarniki
hehe cos w tym jest

zbierałem się z tą wymianą przez całe 2 lata jak nią jeździłem ,ale że nie mrugał aż tak bardzo więc czekałem dopóki się nie spali i się nie spalił. zresztą w zimie prawie wcale nie mrugał a w lato jeździłem na światłach dziennych to mi nie przeszkadzało :>

witam panowie szukam b5 anant i zainteresowlaa mnie oferta od was http://otomoto.pl/audi-a4-igla-z-niemiec-C17933184.html mogłby ktos to sprawdzic obejrzec i napisac czy warto bo cen do roku ma sie nie jak , w przebieg nie wierza , wiec pominmy ale jak ma sie cala reszta

pozdrawiam, dzieki

No Panowie dziś przyszło pismo od rzecznika ubezpieczonych i skarga została przyjęta ,już wysłali pismo do prezesa pzu żeby zajął się całą sprawą ,nareszcie bo już mnie trafiał szlak .

Brawo, wreszcie ktoś się ruszył :good:

Panowie mam pytanie..Orientujecie sie czy na Ostrowcu jest taki wulkanizator ktory oprocz wymiany opon ma usluge mycie felg???Robilem kiedys cos takiego tylko nie w O-C..I nie proponujcie mi myjki bo to nie to samo :)

kolego kup sobie dimer i umyjesz sobie felgi w domowych warunkach

:wtf: is dimer ??

Łukasz dzwoniłeś?

Nie jeszcze nie dzwoniłem bo bylem w ostr w urzędzie pracy i nie miałem czasu , a dimer panie kolego tj środek do mycia np felgi jak masz brudne od pyłu z klocków to sobie ładnie wymyjesz że będą błyszczeć ,ja swoje przed założeniem umyje sobie żeby były czyste na sezon

Widziane dzis czarne B5 sedan z tylnymi czarnymi lampami diodowymi najlejka klubowa 3d w starachowicach ok godz 15 Na rej TST przyznac sie któz to taki :decayed:

A to moj kumpel Puczak :wink4: ma bardzo podobna audi do mojej :kox:

moze spota by kiedy zrobił w Starachowicach :mysli: jak bede jeszcze w tamtych okolicach :good: