Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

jak spociwo było dziś ?[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:50_________________________________________________Co za cisza zapanowała :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wróciłem- fura dała radę ale jak to stara zdzira swoje humory na trasie miała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co tu taka cisza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem- fura dała radę ale jak to stara zdzira swoje humory na trasie miała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Focha strzeliła bo za bardzo ją naciskałeś :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem- fura dała radę ale jak to stara zdzira swoje humory na trasie miała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Focha strzeliła bo za bardzo ją naciskałeś :JC_fan:

nie chłodziłem ją przed zatankowaniem ale tylko raz i zgasiłem ją na minutkę. ale droga przez chorwację- przez góry oczywiście-totalne ominięcie autostrad-coś pięknego za***ista droga a widoki 1 klasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza bo Ciebie nie było , jak auto dało rade to :good:

góry chorwacji brałęm no problemo- zakręty pierwsza klasa-but w zakręcie a co za zakrętem nie wiadomo- Izie też się podobało ale przyznać się nie chce- tylko zwolnij zwolnij :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:14_________________________________________________

W takim razie zapraszamy prezesa na zwierzenia kontrolowane...dziś- 18 - Gutwin :gwizdanie:

Panie odpoczywam w domu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bułgarii sie przeciskałem przez karpaty Piękności sprawa. pisk opon w zakrętach, smród hamulców, i ból karku po dojechaniu :) coś Pięknego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co was ruchome piaski na tej siatce wciągneły?? :polew:

co to za seanse sa realizowane??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 19:42_________________________________________________ja dopiero wpadę w następny poniedziałek na spocinę :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 19:43_________________________________________________ jeżeli ktos ma jakąś fajną fotkę Ostrowca to poproszę- trzeba jakoś ogarnąć pierwszy post- albo fotkę albo trzebaby jeden spot ze stu %-ową obecnością zrobić i walnąć fotkę rodzinną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od Seata możecie mi podrzucić wnętrze nowej ibizy ale fr czy cupry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...