Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko na raz Ci się zebrało-ciężka sperawa :cool1:

no w sumie całkiem dobry pomysł :> , byłoby jeszcze milej gdybym nie musiał zapłacic ubezpieczenia w tym miesiacu

mm. max a gdzie Ty rozrząd w swojej B6 wymieniałeś-mnie też może wypadnie nedługo wymienić, w Aso SEATa są części audi?każdą jedną dostanę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krawcu - nie ma idealnych mechaników i idealnych serwisów każdy ma zawsze jakieś wady, co do ASO Seata akurat kilka seatów tam serwisowałem, moi znajomi tam tez robią i poprzednia B6 tez tam była właśnie na rozrządzie. W B7 chciałem "przyoszczędzić" i rozrząd robił mi ktoś inny po tak zwanej znajomości a w ostatecznym rozrachunku wyszło mnie tyle samo co w ASO seata a nawet drożei a tu masz i fakture z gwarancję i klepniętą pieczątkę w książce serwisowej.

Poza tym seat exeo to bliźniak Audi B7 a wiec procedury i większość części mają w komputerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawcu => 2.0 BPW to bliżej mu do 1.9 AVF/AWX (w Superbie) niż do 2.0 BMM w leonie ;) choćby nawet ze względu na rodzaj montażu w samochodzie (wzdłużnie)

Zapomniałem dodać ze ASO Seata ma również autoryzację na serwis Skody i Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawcu => 2.0 BPW to bliżej mu do 1.9 AVF/AWX (w Superbie) niż do 2.0 BMM w leonie ;) choćby nawet ze względu na rodzaj montażu w samochodzie (wzdłużnie)

Zapomniałem dodać ze ASO Seata ma również autoryzację na serwis Skody i Subaru

to tym bardzie dadza rede mysle :)[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 13:04_________________________________________________http://www.allegro.pl/item726277665_continental_195_65_r15_15_stal_5x100_zima.html

Marcin jak jeszcze nie kupiles zimowek to poptrz na ta aukcje kupilem komplet dla tescia z felgami 870 same opony 550 chyba tylko zapytaj czu ma 5x112 dot 2006 ale ladnie wygladaja i dobrze byly raczej przechowywane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawcu => 2.0 BPW to bliżej mu do 1.9 AVF/AWX (w Superbie) niż do 2.0 BMM w leonie ;) choćby nawet ze względu na rodzaj montażu w samochodzie (wzdłużnie)

Zapomniałem dodać ze ASO Seata ma również autoryzację na serwis Skody i Subaru

to tym bardzie dadza rede mysle :)[br] :wink4:

Na pewno dadzą radę. Ja też potwierdzam ich fachowośc i baardzo rozsadne ceny. Kilku znajomych serwisuje unich auta i szczerze mozna ich polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się chciał ktoś jutro pospocić między 8 a 12 30 w Ostrowcu to ja jestem chętny

mam chwilke o 10 to, gdzie bedziesz? jak cos to podjade, moze ktos jeszcze sie skusi w przerwie na 2 sniadanie :>

Hej krawcu napisales o 11.45 ze masz chwilke o 10 jak ty to zrobisz , jestes w stanie cofnac sie w czasie :cool1: jak bys mogl to cofnij sie jeszcze dla mnie dwa dni i powiedz ni numery totka z piatku :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawcu11, w następnym tygodniu będzie chińczyk pamiętasz ? A poza tym nie możemy spotkania startowego zaczynac w bardziej przyjemnym i oświetlonym miejscu bez obrazy ale parking pod meblowym jest ciemny o tej porze roku jak w du... u ....

Ja mam złe skojarzenia z Tesco ale moze inna mila i lepiej oświetlona lokalizacja pamiętacie ze w zeszłym tygodniu wygladaliśmy jak banda złodziei z latarkami latająca obok samochodów - a takie rzeczy jak sprawdzenie bezpiecznika w tych ciemnościach urastały do rangi problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardziej kameralna propozycję :cool1: :cool1:

Parking przy cmentarzu na denkowskiej nad targowicą ;):polew: :polew: :polew: Przynajmniej tam jest pięknie jasno i mega przyjemnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejscówka ok ale teraz zaczną siętam luidziska zjeżdać - groby szykować-może na parkingu koło casto tam gdzie byliśmy tydzień temu?

Ja mam bardziej kameralna propozycję :cool1: :cool1:

Parking przy cmentarzu na denkowskiej nad targowicą ;):polew: :polew: :polew: Przynajmniej tam jest pięknie jasno i mega przyjemnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi chciał Ci niespodziankę zrobić :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 14:39_________________________________________________teraz jak ktoś będzie jechał do miasta przed południem stawiamy auto u Krawca niech myśli :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...