Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

froger34 jaka ty masz teraz ta A4 nieczasami taka bordowa :cool1: bo wczoraj ktos taka A4 raczej Q zabawial sie na parkingu kolo cmentarza w lubieni , ale nie mialem czasu podjechac polukac bo wiozlem ciepla pizze do domciu :kox: .

JAK JA ZALUJE ZE NIE MAM Q !!!!!!!

Tak to ja byłem. Wyjechałem przewietrzyć 4 cylindry :) Zawsze tam się turlamy gdy spadnie trochę śniegu więc pewnie mnie jeszcze tam kiedyś zobaczysz :wink4:

silver_leon mogę i jutro podjechać i odebrać. Spot w poniedziałek najbliższy czy za tydzień? Paragon tylko Nam starczy :)

Marcin będę pamiętał na przyszłość :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spot w ten poniedziałek-tylko jeszcze miejscówka jeszcze bliżej nie określona :>

cmentarz czy castorama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na cmentarzu jutro bo coś spora ekipa może się pojawi-każdy po świeczce co by dwa razy nie jeżdić :laghing2: :laghing2:

Na cmentarzu pewnie więcej miejsca będzie, ale pod Casto chyba widniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silver_leon mogę i jutro podjechać i odebrać. Spot w poniedziałek najbliższy czy za tydzień? Paragon tylko Nam starczy

Jesli chcesz podjechać odebrać a ktos by wnikał że to ja zamawaiłęm to powiedz,że było dla Ciebie zamawiane (przez Jacka)

I proszę daj znać czy odebrane , czy mam je jechać odbierać.

Czy paragon czy FV to już od Ciebie zalezy bo mogą co chcesz wypisać.

Czekam na info i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silver_leon ok jak możesz to odbierz ty żeby nie było komplikacji. Ja podjadę w poniedziałek na spociwo i odbiorę osobiście z Twoich rąk :) Z góry serdeczne dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden macie cmentarz w Ostrowcu? Ciekawe :gwizdanie:

Chyba wydaje mi sie ze chodzi o ten cmentarz nad targiem , na gorze . Jesli sie myle to mnie uswiadomcie ze bym nie bladzil jak zeszlym razem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej pod Castoramą? Tam każdy trafi... Ale nieważne róbta gdzie chceta ja i tak wpadnę na chwile i nie swoim autem, bo moje nieco niedomaga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch to lama :P I len :) Zero ducha klbowego :D Moje tez nieco niedomaga :przebiegly: Wiec nie podjade i ja :) Frogerson podjedzie w reprezentacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch to lama I len Zero ducha klbowego Moje tez nieco niedomaga Wiec nie podjade i ja Frogerson podjedzie w reprezentacji

:D Jak ja proponowałem Niedziele w kielcowie albo w ostrowcu kiedy każdy może to się nikt niepalił do spota! A ja jutro kończe prace o 18nastej a potem mam siłke :paker:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...