Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie, fajnie chłopaki że działacie. Ja niestety auto nie ogarnięte i musiałem wpaść bąkiem :decayed:

Dzięki Jacek za zaworki :wink4:

Nie ma sprawy - jak coś bedziesz potrzebował pisz.

Nie straciłeś za wiele .... miejscówka porażka i już spalona na starcie.

Jak już zrobisz tą swoją bestię to wpadnij oblukamy co to bedzie za pocisk.

Panowie - może poza jedzieniem i VAG-owaniem wymyslimy jakies inne spotwe zajęcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - może poza jedzieniem i VAG-owaniem wymyslimy jakies inne spotwe zajęcia ?

Możemy się ustawić np. na jakieś kręgle czy inszy bilard, bo nie wiem, co tu w okolicy można innego robić :wink4:

Agencji towarzyskiej w Ostrowcu nie macie :polew: bylo by fajnie na zadnym spocie nie mieli by lepiej no i wydaje mi sie ze frekfencja znowu by wzrosla :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - może poza jedzieniem i VAG-owaniem wymyslimy jakies inne spotwe zajęcia ?

Opijemy sie następnym razem :naughty: :naughty:

Albo jakies obce laski by sie przydały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybszy fast fuuuud w Ostro na 11Listopada :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Agencji towarzyskiej w Ostrowcu nie macie :polew: bylo by fajnie na zadnym spocie nie mieli by lepiej no i wydaje mi sie ze frekfencja znowu by wzrosla

na następnym spocie jedziemy na Starachowice :polew: :polew: :polew: tak się kręci biznes podobno.

Można na jakiś browar wyskoczyć tylko wtedy kto będzie prowadził :mysli: :mysli: jak bedziemy po spożyciu :beer1: :beer1: ?

jakby był jeszcze jeden weekend ciepiepły tak jak ktoś temat poddał grilla byśm,y mogli zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorrki ze troszke przyspamuje ...

Jest ktos uczyny z np z Opatowa lub okolic niedalekich, kto mołby ogarnac wzrokiem Asterixa w komise w Opatowie i zdac relacje?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10079080

wyglada fajnie ale wiadomo jak to bywa w zyciu, ogloszenie swoje a reczywistosc potrafi byc okrutna :naughty:

Chodzi mi o to czy generalnie na tzw oko to wozidło nie zdradza jakies katastroficznej przeszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zajęcie na następny spot- trzeba rozkminić jak sie tak zakręcić i jazda kto więcej kółek zrobi

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam konkurencja... chłopaki pod tesco tez konkurencja ??eeee ?? Następnym razem poprosze o spota w jakimś lokalu z ciepłym piwem jakies choróbsko zaciągnęłem na początku tygodnia i męczy mnie do teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież VAG to też Audi więc to żadna konkurencja. Byłem na pierwszym spocie i całkiem fajnie się zapowiada. Ale cóż z tego jak tylko dwie sztuki marki Audi tylko zawitało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do spotu nie ma co czekażęby póżniej po alko nie jeżdzić-ja proponuję może żeby się na galę na browar gdzieś umówić w sobotę- walniesz grzańca reszta zimna piana i każdy będzie zadowolony

Eeeee tam konkurencja... chłopaki pod tesco tez konkurencja ??eeee ?? Następnym razem poprosze o spota w jakimś lokalu z ciepłym piwem jakies choróbsko zaciągnęłem na początku tygodnia i męczy mnie do teraz

[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 13:02_________________________________________________Maciek klub casto jest bezkonkurencyjny :polew: :polew: :polew: :polew:

http://vag-ostrowiec.pdg.pl rosnie nam konkurecja co prawda z tego co widze to same golfy prawie ale audi tez sie trafiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...