Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

krawcu byles dzisiaj w komisji na próbnej maturze bo zona dzisiaj miala z matmy i mowila ze cie widziala

ano byłem ale niestety nie znam małżonki twej :confused4: wiec nie wiedzialem komu pomagac jakby co :)

Krawcu i jak wizyta w Kielcach kupiliście coś ? Co z sobotą jedziemy ?

kupił ibize 1.9 tdi wyciągnę go kiedyś na spota to obejrzymy

, miała być a3 ale wyszło inaczej trochę szkoda w sumie, w sobote jedziemy jak najbardziej o 8 muszę tam być

dojechalem,jak ja kocham zakrety

czas na zimówki dudi chyba już :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie ktos na spota do kolegow z VAG OSTROWIEC , fajnie by bylo gdybysmy na pare autek ich odwiedzili :cool1:

Krawcu moja zona jest najstarszym uczniem w tej szkole :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawcu o 8 rano w sobote :shocked: :shocked: w środku nocy chcesz jechać :kox: :kox:

Jak coś to dzwoń do mnie to ugadamy się jeszcze tel. 602194289

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się wykurowałem po 2tygodniach ale znowu w poniedziałek mam 2 zmianę :wallbash:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 15:17_________________________________________________Panowie za tydzień spot w Kielcach jedzie Ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawcu jak autko po wizycie u panow mechanikow????

jak nowe :> serwis sie spisał i nie zdarł ze mnie skory dostałem rabat na wszystkie czesci i robocizne elegancki wpis do ksiazki i gwarancje na dwa lata. jakby ktos mial cos do roboty to polecam ten serwis. w aso audi za zmiane rozrządu chcieli 1700 zl a tu za 1500 wymienili mi rozrzad pompe wody ,pompe spryskiwaczy xenonow, pasek wielorowkowy, i klocki hamulcowe z tyłu, dolali płynu do pelna do spryskiwaczy i wszystko na ori czesciach. niestety jak to zwykle bywa wyszly kolejne rzeczy do wymiany :) na nastepna wizyte. i jeszcze dostalismy subaru impreze na testy.a i mają motula jakby ktos chcial zmieniac olej

mm.max dzieki za udana wycieczke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: Jak to dostaliscie subaru impreze na testy :blink:

to kto oprucz frogera leci na ten spocik Vag ostrowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: Jak to dostaliscie subaru impreze na testy :blink:

to kto oprucz frogera leci na ten spocik Vag ostrowiec

a no pojezdzilismy sobie troche Michał ma takie uklady dobre, ale na tor w miedzianej nas nie wpuscili :)

ja bede raczej a gdzie sie zbieramy ? moze tak na pare samochodow pojedziemy, bylo by spoko zebrac sie najpierw pod casto i ekipa ruszyc dalej [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:15_________________________________________________

już się wykurowałem po 2tygodniach ale znowu w poniedziałek mam 2 zmianę

Marcin dawaj w niedziele na vag-spota a poniedzialek odpuscimy i zrobimy za tydzien albo dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: Jak to dostaliscie subaru impreze na testy :blink:

to kto oprucz frogera leci na ten spocik Vag ostrowiec

a no pojezdzilismy sobie troche Michał ma takie uklady dobre, ale na tor w miedzianej nas nie wpuscili :)

ja bede raczej a gdzie sie zbieramy ? moze tak na pare samochodow pojedziemy, bylo by spoko zebrac sie najpierw pod casto i ekipa ruszyc dalej [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:15_________________________________________________

już się wykurowałem po 2tygodniach ale znowu w poniedziałek mam 2 zmianę

Marcin dawaj w niedziele na vag-spota a poniedzialek odpuscimy i zrobimy za tydzien albo dwa

Spot jest o 16 to o 15. 50 nozna sie spotkac pod casto i udezyc razem o 16.15 Ja bede o 15 .50 pod casto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...