Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

raz chcą raz nie :polew: :polew:(a jak chodzą to na najszybszym biegu) przednie przednie-już tylne zamieniłem.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeden bieg wystarczy a jak nie to ręcznie :polew: , ja też już moje auto uruchomiłem i wyjaśniła się przyczyna szarpań na lpg były winne 2 cewki zapłonowe ,po wymianie ustąpiło :), ale żeby nie było nudno to prawdopodobnie gaz z klimy jakimś cudem dał dęba i nie mam chłodzenia :wallbash:

Opublikowano
gaz z klimy jakimś cudem dał dęba i nie mam chłodzenia

witaj wklubie ;) że też musi sie to dziać własnie wtedy kiedy w najbliższej perspektywie mamy cieplejsze dni :confused4:

Opublikowano
gaz z klimy jakimś cudem dał dęba i nie mam chłodzenia

witaj wklubie ;) że też musi sie to dziać własnie wtedy kiedy w najbliższej perspektywie mamy cieplejsze dni :confused4:

W perspektywie sierpnia chyba :polew:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 21:52_________________________________________________

Ale ma zarąbiste tylne reflektorki :polew:

Opublikowano

Dobry do maskowania się w krzakach :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:06_________________________________________________https://ssl.allegro.pl/item1002394678_bmw_stolik_do_salonu_lawa_silnik_v12_meble_z_aut.html już wiem gdzie najlepiej spisuje się BMW :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 19:37_________________________________________________Marcin auto dla Ciebie kupuj obowiązkowo http://moto.allegro.pl/item1032601050_audi_s4_2_7_biturbo_quattro_265_cv_99_r_pilne.html

Opublikowano

Panowie co z PiAtkiem???? :banan:

Opublikowano

Łukasz 23 z jakiegoś trudnego do wytłumaczenia powodu nie moge ci wysłać PW

Wiec odpowiadam tu Koszt cewki to od 144 do 155zł /szt. Jakby co to pisz na maila [email protected]

Bolek póki co piątek chyba jest aktualny

Opublikowano
  • Autor

ja mam drugą zmiane w pracy-wyższa potrzeba :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Panowie co z PiAtkiem???? :banan:

Opublikowano

No to piątek się "jebnął"

Opublikowano

No to proponuje się zdzwonić. Ja jestem chętny na jakąś 20 moze byc miejce to co zwykle. Kto dołaczy?

Opublikowano

O której spot??? 19-20??????

Opublikowano

ja będę koło 19.30

Opublikowano

Co taka cisza tu się zrobiła ???

Opublikowano
  • Autor

ciepło się zrobióo wszyscy w terenie działaja-a ja druga zmiana do końca tygodnia znowu!!!! jak na grillu była Pany??

mi w niedzielę na giełdzie handlarzyna dawał 23 tyś za moje taczki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

23tyś interes życia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ta-prawie się przewróciłem ze szczęścia :polew: :polew:

Opublikowano

grilla nie było , graliśmy tylko w siatkę ,23tys to niech sobie rower kupi a nie audi!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.