Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kuternik miło było poznać- następnym razem oglądam B5 :thumbup1: :thumbup1:

frekwencja była :banan: :banan: lizneliśmy też trochę sportu thc Maciek :naughty:

---------- Post added at 04:05 ---------- Previous post was at 04:04 ----------

Pikuś pamiętaj o mnie :wink:

---------- Post added at 04:06 ---------- Previous post was at 04:05 ----------

wczoraj nie mogłem się napatrzecna moje czyste auto :dancing: - od zakupu raz tak wyglądało :polew:

---------- Post added at 04:07 ---------- Previous post was at 04:06 ----------

i wstawać już LENIE - cały dzień prześpicie

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak Ty auto umyłeś to już wielkie święto było

Opublikowano
  • Autor
Jak Ty auto umyłeś to już wielkie święto było
nadeszła chwila i ten dzień :polew: :polew::polew:

całkiem inne auto- jak kupowałem było czarne póżniej długo długo szare a teraz znowu czarne :doh::banan:

Opublikowano

również miło było poznać elyte:) Udostępnię padło na oględziny!!

Opublikowano
Jak Ty auto umyłeś to już wielkie święto było

no i pewnie bedzie padac :)

Opublikowano

Marcin607 kiedy tego grilla palimy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja przywieziesz Dupsko do Ostrowca :whistling::dancing::polew: (ale poważnie jest coraz cieplej trzeba zacząć myśleć bo szkoda czasu )

---------- Post added at 04:50 ---------- Previous post was at 04:39 ----------

poczytałem trochę o wymianie amorów w B6 i odeszła mnie ochota robienia tego samemu

---------- Post added at 04:52 ---------- Previous post was at 04:50 ----------

Musti ja będę na lany poniedziałek w Warszawce- to jak się uda może mini Spocinę się zrobi :thumbup1:

Opublikowano

poczekaj bedzie cieplej to wymienimy amorki :decayed:

dzwoń jak coś

Opublikowano

Prezes dziś pogoda jest odpowiednia do wymiany amorków :D:D:D

Opublikowano

Bedzie ktos jutro bo ja sie wybieram

Opublikowano

Mam pytanko. Nie wiecie może kto wymienia wyświetlacze FIS w Ostrowcu ew w okolicach ? I jaka cena. Chodzi o A6

Opublikowano
Mam pytanko. Nie wiecie może kto wymienia wyświetlacze FIS w Ostrowcu ew w okolicach ? I jaka cena. Chodzi o A6

Grzanek wymieniania ale to koło Borkowa ma warsztat.

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:24 ----------

Bedzie ktos jutro bo ja sie wybieram

To może i ja też bym się wybrał:wink:

Opublikowano

ja zawitam jutro:)

Opublikowano
  • Autor
poczekaj bedzie cieplej to wymienimy amorki :decayed:

dzwoń jak coś

nie ma czasu- stary już się skończył :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

Ja mi się uda ogarną to może i ja się zjawie ale dopiero koło 20

Opublikowano

No i lipa z wyjazdu na spota ,nie wyrobiłem się z robotą :-(

Opublikowano
  • Autor

ja też :polew:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki gdzie nabić klimę w Ostro?

Dzwoniłem do solo i tam tak:

odgrzybianie 90

filtr 60

nabicie 100-190.

---------- Post added at 12:33 ---------- Previous post was at 12:31 ----------

czy np samo nabiecie i filtr da radę- chyba opasue od razu odgrzybić profilaktycznie?

Opublikowano

Takie zimno a ten jeszcze chce się chłodzić ,dobrze nabijają za starym da grasso w klimie a ceny nie powiem Ci

Opublikowano
  • Autor

szykuję się na sezon powoli :thumbup1:

powiedz lepiej kiedy mogę ze zderzakiem przyjechać :whistling: :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.