Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

froger34 jaka ty masz teraz ta A4 nieczasami taka bordowa :cool1: bo wczoraj ktos taka A4 raczej Q zabawial sie na parkingu kolo cmentarza w lubieni , ale nie mialem czasu podjechac polukac bo wiozlem ciepla pizze do domciu :kox: .

JAK JA ZALUJE ZE NIE MAM Q !!!!!!!

Tak to ja byłem. Wyjechałem przewietrzyć 4 cylindry :) Zawsze tam się turlamy gdy spadnie trochę śniegu więc pewnie mnie jeszcze tam kiedyś zobaczysz :wink4:

silver_leon mogę i jutro podjechać i odebrać. Spot w poniedziałek najbliższy czy za tydzień? Paragon tylko Nam starczy :)

Marcin będę pamiętał na przyszłość :hi:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

spot w ten poniedziałek-tylko jeszcze miejscówka jeszcze bliżej nie określona :>

cmentarz czy castorama?

Opublikowano

jak tak dalej bedzie padac to bedziemy mogli rozegrac zawody w drifcie :punk: a potem na sajgonki

Opublikowano

N

spot w ten poniedziałek-tylko jeszcze miejscówka jeszcze bliżej nie określona :>

cmentarz czy castorama?

Na cmentarzu pewnie więcej miejsca będzie, ale pod Casto chyba widniej ;)

Kurcze, mam fwd, drift może być nieco utrudniony :D

Opublikowano
Kurcze, mam fwd, drift może być nieco utrudniony

to tak jak większość z nas musimy jakieś inne konkurencje opatentować dla ośki

Opublikowano

Np kto ustoi najdluzej w miejscu ruszajac ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

to na cmentarzu jutro bo coś spora ekipa może się pojawi-każdy po świeczce co by dwa razy nie jeżdić :laghing2: :laghing2:

Na cmentarzu pewnie więcej miejsca będzie, ale pod Casto chyba widniej

Opublikowano

silver_leon mogę i jutro podjechać i odebrać. Spot w poniedziałek najbliższy czy za tydzień? Paragon tylko Nam starczy

Jesli chcesz podjechać odebrać a ktos by wnikał że to ja zamawaiłęm to powiedz,że było dla Ciebie zamawiane (przez Jacka)

I proszę daj znać czy odebrane , czy mam je jechać odbierać.

Czy paragon czy FV to już od Ciebie zalezy bo mogą co chcesz wypisać.

Czekam na info i pozdrawiam.

Opublikowano

silver_leon ok jak możesz to odbierz ty żeby nie było komplikacji. Ja podjadę w poniedziałek na spociwo i odbiorę osobiście z Twoich rąk :) Z góry serdeczne dzięki.

Opublikowano

to na cmentarzu jutro bo coś spora ekipa może się pojawi-każdy po świeczce co by dwa razy nie jeżdić :laghing2: :laghing2:

Na cmentarzu pewnie więcej miejsca będzie, ale pod Casto chyba widniej

tam pod glownym wejsciem od dlugiej ?

Opublikowano

To gdzie wkońcu ten spot, żebym Was nie szukał :wink4: podjadę to odbiorę gadżety od kolegi :)

Opublikowano
  • Autor

na cmentarzu :banan3:

Opublikowano

To jeden macie cmentarz w Ostrowcu? Ciekawe :gwizdanie:

Opublikowano

To jak Panowie? O której ten spot? Bo może pojawimy się z Plastuchem;p Dajcie dokładne namiary;p Ja do 18 mam zajęcia;p więc koło 18.30 wyjedziemy ze skarżyska:)

Opublikowano

To jeden macie cmentarz w Ostrowcu? Ciekawe :gwizdanie:

Chyba wydaje mi sie ze chodzi o ten cmentarz nad targiem , na gorze . Jesli sie myle to mnie uswiadomcie ze bym nie bladzil jak zeszlym razem :cool1:

Opublikowano

Nie lepiej pod Castoramą? Tam każdy trafi... Ale nieważne róbta gdzie chceta ja i tak wpadnę na chwile i nie swoim autem, bo moje nieco niedomaga :decayed:

Opublikowano

Cholera Plastuch się nie pojawi juto;p Jedzie ktoś ze skarżyska jeszcze? Bo samemu to nudno będzie:D

Opublikowano

Plastuch to lama :P I len :) Zero ducha klbowego :D Moje tez nieco niedomaga :przebiegly: Wiec nie podjade i ja :) Frogerson podjedzie w reprezentacji :D

Opublikowano
Plastuch to lama I len Zero ducha klbowego Moje tez nieco niedomaga Wiec nie podjade i ja Frogerson podjedzie w reprezentacji

:D Jak ja proponowałem Niedziele w kielcowie albo w ostrowcu kiedy każdy może to się nikt niepalił do spota! A ja jutro kończe prace o 18nastej a potem mam siłke :paker:

Opublikowano

No to panowie decydujmy o tym miejscu, bo czasu mało :cool1:

Opcje są, z tego co widzę, trzy:

- Castorama

- cmentarz przy Długiej

- cmentarz przy Denkowskiej (nad targowiskiem)

Które miejsce odpowiada?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.