Opublikowano 15 Marca 201412 l Bardzo dziękuję za pomoc. To mi wiele pomogło. Czytam pierwszy post tego tematu ale tam już jest wyciagniety subwoofer i nie ma wspomniane o tym jak sie go odkreca. Jak go wyciągnac? Jak zdjąć wszystkie plastiki które go blokują ? Boje sie że coś polamie...
Opublikowano 23 Marca 201412 l Ja tego problemu nie miałem bo robiłem na ori wiązce, ale w tym temacie jest informacja że należy ekranować sygnał do wzmacniacza, bo inaczej takie rzeczy się dzieją. Gdzie dorwales ori wiazke
Opublikowano 23 Marca 201412 l Ja tego problemu nie miałem bo robiłem na ori wiązce, ale w tym temacie jest informacja że należy ekranować sygnał do wzmacniacza, bo inaczej takie rzeczy się dzieją. Gdzie dorwales ori wiazke No jak to gdzie? Wiadomo że Stichy był dystrybutorem full Bose pakiet
Opublikowano 24 Marca 201412 l to niech Stichy znajdzie dla mnie ORi wiązke... bo szukam już z pół roku:facepalm:
Opublikowano 24 Marca 201412 l Ustaw sie w kolejce po samą wiazke ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Cały pakiet z full wiazka masz do kupienia Stichy wystawil w weekend
Opublikowano 24 Marca 201412 l mam wszystko nawet blendy bose...oprócz wiązki:facepalm: A audio pilota masz no wiec nie pisz ze wszystko Najblizej masz ze wszystkich do mnie a marudzisz jak dziecko
Opublikowano 24 Marca 201412 l No to faktycznie farciarz z niego ja czekam Rafał na info na przełomie kwietnia/maja, co do tego no tamtego co ugadywalismy
Opublikowano 25 Marca 201412 l mam wszystko nawet blendy bose...oprócz wiązki:facepalm: A audio pilota masz no wiec nie pisz ze wszystko Najblizej masz ze wszystkich do mnie a marudzisz jak dziecko jak to najbliżej? to gdzie Ty stacjonujesz?
Opublikowano 26 Marca 201412 l chłopaki czy jak wymienie na razie tylko same 4 basówki na bose to będzie zauwazalna poprawa czy nie warto ?
Opublikowano 27 Marca 201412 l Basówki? czyli średniotonowe - będzie jakaś różnica, bo tak pisali w temacie ale jaka to nie wiem bo nie doświadczyłem tego gdyż wymieniałem wszystko na raz:wink:
Opublikowano 27 Marca 201412 l Podobno lepszy efekt uzyska się wymieniając wzmacniacz i tubę, zamiast samych głośników.
Opublikowano 28 Marca 201412 l Dokładnie, najwięcej daje sam wzmacniacz oraz tuba lepiej podbija bass, same głośniki bose też coś dają. U siebie póki co mam zamontowane wszystkie głośniki (wraz z centralnym i tubą) od BOSE, ale z braku wtyczki chodzi mi to na zwykłym wzmacniaczu, nie ma tego efektu co na wzmacniaczu bose, ale różnica po wymianie samych głośników jest, oczywiście na lepsze.
Opublikowano 28 Marca 201412 l hmmm miałem okazje kupić tubę do sedana za 70 zł na allegro kurde ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- to sa te niby lepsze głośniki z bose z literką B? AUDI A4 B6 B7 01-08r. GŁOŚNIKI W DRZWI FIRMY BOSE (4093870509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy to nie ma różnicy
Opublikowano 29 Marca 201412 l 150zl za sztuke 1 glosnik, tego Allegrowicza ostro pogielo, juz od dluzszego czasu widze rozne jego aukcje, ma wszystko niemalze w cenach mega zawyżonych.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto