Opublikowano 1 Marca 201511 l We wzmacniaczu jest włącznik sterowany elektrycznie. Kosztuje on groszowe sprawy i jeśli poszukasz znajdziesz dokładny opis. Spalić to się go nie da, wyłącza się jedynie
Opublikowano 1 Marca 201511 l zaczynam szukać po forum, i czy rzeczywiście tak jest ze z tego wzmacniacza gra Sub i głośniki z tylu, bo tyl u mnie gra bez problemu, nie czuje tylko basów z głośnika Sub, stad moje podejrzenie o niedziałający wzmacniacz? Kolego a może masz pod "ręką" schemacik wzmacniacza lub link do tego włącznika? Jednak tył tez nie gra... Gdzie znaleść przekaźnik maluska bo w goglach nie chce znaleźć ?
Opublikowano 1 Marca 201511 l Pod standard wzmacniacz działają tylne głośniki w drzwiach i sub. Elektro włącznik o którym wspomniałem uruchamia cały wzmacniacz i potrafi on się zużyć. Sub jak każdy inny głośnik sprawdzisz podlaczajac np baterie na krótko. ... jeżeli nie ma widocznych uszkodzeń mechanicznych lub przepalonych elementów, należy wymienić przekaźnik załączający wzmacniacz. Na płytce wzmacniacza widoczny jako nieduży czarny prostopadłościan z widniejącym na nim napisem "maluska". Zamiennik kosztuje około 10 zł. Po wymianie wszystko powinno wrócić do normy. http://www.a4club.pl/index.php?topic=22366.0 Daj znać jak to wygląda Edytowane 1 Marca 201511 l przez xsebo1
Opublikowano 2 Marca 201511 l Wszystko wskazuje na ten włącznik ale ciężko znaleźć zamiennik. Edytowane 2 Marca 201511 l przez kuba.goller
Opublikowano 3 Marca 201511 l Witam mam takie pytanko obecnie posiadam Concerta 2 standardowe naglosnienie , wlasnie zakupilem system bose ,wiazka tez juz jest zamowiona ,chodzi mi mianowicie czy tylko kosz bede musial zmienic na 2 din ,zeby zamontowac np rns-e czy cos jeszcze ? dzieki pozdrawiam
Opublikowano 3 Marca 201511 l Witam mam takie pytanko obecnie posiadam Concerta 2 standardowe naglosnienie , wlasnie zakupilem system bose ,wiazka tez juz jest zamowiona ,chodzi mi mianowicie czy tylko kosz bede musial zmienic na 2 din ,zeby zamontowac np rns-e czy cos jeszcze ? dzieki pozdrawiam Nie ten temat kolego, ale jak już pisze to co mi tam Tunel 2din(można dociąć), kosz 2 din, przednia popiołka 2din(podobno pasuje ta od 1din, ale pozostaje szpara), klimatronik 2din(można dociąć), przejściówka do rns-e i to chyba wszytko. Edytowane 3 Marca 201511 l przez norek91
Opublikowano 18 Marca 201511 l Witam mistrzowie mam pytanko prosze o pomoc zakupilem wiazke do systemu bose oczywiscie sprzedawca mnie wporwadzil w blad sprzedal 24 pinowa a potrzebuje 32 i teraz dylemat czy kupic sama kostke i przerobic wiazke na 32 czy szukac calej wiazki ?
Opublikowano 25 Marca 201511 l Panowie jest gdzieś opisane jak dołożyć bose albo tylko sam zwykły subofer od podstaw ???? Doleciałem do 21 strony wątku i nie znalazłem tego czego szukam a kiedyś mi sie migną taki już temat tu na forum i nie moge go znaleźć
Opublikowano 27 Marca 201511 l Wszystko co wyczytałem od początku wątku jest skierowane do osób które mają suba już w bagażniku ori i chcą przerobić swój system audio na bose....... A ja bym chciał podłączyć bose od podstaw Ponieważ posiadam normalny system audi bez suba w bagażniku
Opublikowano 27 Marca 201511 l Jak nie masz suba w bagażniku to czeka Cię dorobienie całej kompletnej wiązki Bose od radia do wzmacniacza i od wzmacniacza do głośników w drzwiach. Najlepiej było by jak byś kupił całą oryginalną wiązkę i taka zamontował, ale dorobić też można. Napisz czy masz głośniki w tylnych drzwiach czy ich nie ma? Edytowane 27 Marca 201511 l przez kdawid
Opublikowano 27 Marca 201511 l HeHe a jak by ich mogło nie być ? są są szukam cały czas zestawu głosniki + sub + wiązka cos takiego np tak wiem jest to do sedana szukam do avantu I teraz sie zastanawiam ta wiązka która jest na zdjęciu jest od radia do suba tak ? czy jest ona do radia suba i głośników ? pytam sie dowiaduje bo chce skompletować wszystko i zmontować to na raz a nie bawić sie z tym 5 dni hehe
Opublikowano 27 Marca 201511 l Jak możesz nie mieć subwoofera w bagażniku, to było w standardzie!? ?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!?!?!??! nie dobijaj mnie nawet Nie mam suba ani żadnych tam kabli już to sprawdzałem Zwykłe nagłośnienie 4x głośniki w drzwiach + 4x piszczałki
Opublikowano 28 Marca 201511 l wzmacniacz nigdy nie był w standardzie, nie pisz bzdur.W standardzie to nawet radia nie było
Opublikowano 29 Marca 201511 l Wszystkie jakie widziałem miały co najmniej wzmacniacz, klima dwustrefowa i elektryczne szyby przód.
Opublikowano 29 Marca 201511 l Ma ktoś może zdjęcie stelaża wzmacniacza (bose) do sedana lub podratuje nr? Dokładnie chodzi mi o ten pod czarny wzmak 25pinowy.
Opublikowano 29 Marca 201511 l xsebo1 to miałeś szczęście widzieć tylko takie które były wyposażone w lepsze audio. Klimę dwustrefową miał każdy w standardzie ale wzmacniacz, głośniki z tyłu lub radio to już były opcje.
Opublikowano 29 Marca 201511 l To bieda aż żal dupe ściska bez radia, klimy. I to ma być ta bogatsza wersja vag group? Dobrze że kierownica i siedzenia były
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto