Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

We wzmacniaczu jest włącznik sterowany elektrycznie. Kosztuje on groszowe sprawy i jeśli poszukasz znajdziesz dokładny opis. Spalić to się go nie da, wyłącza się jedynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam szukać po forum, i czy rzeczywiście tak jest ze z tego wzmacniacza gra Sub i głośniki z tylu, bo tyl u mnie gra bez problemu, nie czuje tylko basów z głośnika Sub, stad moje podejrzenie o niedziałający wzmacniacz?


Kolego a może masz pod "ręką" schemacik wzmacniacza lub link do tego włącznika?


Jednak tył tez nie gra... Gdzie znaleść przekaźnik maluska bo w goglach nie chce znaleźć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod standard wzmacniacz działają tylne głośniki w drzwiach i sub. Elektro włącznik o którym wspomniałem uruchamia cały wzmacniacz i potrafi on się zużyć. Sub jak każdy inny głośnik sprawdzisz podlaczajac np baterie na krótko.

... jeżeli nie ma widocznych uszkodzeń

mechanicznych lub przepalonych elementów,

należy wymienić przekaźnik załączający

wzmacniacz. Na płytce wzmacniacza widoczny

jako nieduży czarny prostopadłościan z

widniejącym na nim napisem "maluska".

Zamiennik kosztuje około 10 zł. Po wymianie wszystko powinno wrócić do normy.

http://www.a4club.pl/index.php?topic=22366.0

Daj znać jak to wygląda

Edytowane przez xsebo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na ten włącznik ale ciężko znaleźć zamiennik.

Edytowane przez kuba.goller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanko obecnie posiadam Concerta 2 standardowe naglosnienie , wlasnie zakupilem system bose ,wiazka tez juz jest zamowiona ,chodzi mi mianowicie czy tylko kosz bede musial zmienic na 2 din ,zeby zamontowac np rns-e czy cos jeszcze ? dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanko obecnie posiadam Concerta 2 standardowe naglosnienie , wlasnie zakupilem system bose ,wiazka tez juz jest zamowiona ,chodzi mi mianowicie czy tylko kosz bede musial zmienic na 2 din ,zeby zamontowac np rns-e czy cos jeszcze ? dzieki pozdrawiam

Nie ten temat kolego, ale jak już pisze to co mi tam :wink:

Tunel 2din(można dociąć), kosz 2 din, przednia popiołka 2din(podobno pasuje ta od 1din, ale pozostaje szpara), klimatronik 2din(można dociąć), przejściówka do rns-e i to chyba wszytko.

Edytowane przez norek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mistrzowie mam pytanko prosze o pomoc zakupilem wiazke do systemu bose oczywiscie sprzedawca mnie wporwadzil w blad sprzedal 24 pinowa a potrzebuje 32 i teraz dylemat czy kupic sama kostke i przerobic wiazke na 32 czy szukac calej wiazki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest gdzieś opisane jak dołożyć bose albo tylko sam zwykły subofer od podstaw ????

Doleciałem do 21 strony wątku i nie znalazłem tego czego szukam a kiedyś mi sie migną taki już temat tu na forum i nie moge go znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co wyczytałem od początku wątku jest skierowane do osób które mają suba już w bagażniku ori i chcą przerobić swój system audio na bose.......

A ja bym chciał podłączyć bose od podstaw

Ponieważ posiadam normalny system audi bez suba w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz suba w bagażniku to czeka Cię dorobienie całej kompletnej wiązki Bose od radia do wzmacniacza i od wzmacniacza do głośników w drzwiach.

Najlepiej było by jak byś kupił całą oryginalną wiązkę i taka zamontował, ale dorobić też można. Napisz czy masz głośniki w tylnych drzwiach czy ich nie ma?

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe a jak by ich mogło nie być :D ? są są

szukam cały czas zestawu głosniki + sub + wiązka cos takiego np

awhnoutb.jpg

tak wiem jest to do sedana :) szukam do avantu :)

I teraz sie zastanawiam ta wiązka która jest na zdjęciu jest od radia do suba tak ? czy jest ona do radia suba i głośników ?

pytam sie dowiaduje bo chce skompletować wszystko i zmontować to na raz a nie bawić sie z tym 5 dni hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz nie mieć subwoofera w bagażniku, to było w standardzie!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz nie mieć subwoofera w bagażniku, to było w standardzie!?

?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!?!?!??! nie dobijaj mnie nawet

Nie mam suba ani żadnych tam kabli już to sprawdzałem

Zwykłe nagłośnienie 4x głośniki w drzwiach + 4x piszczałki

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz nigdy nie był w standardzie, nie pisz bzdur.
W standardzie to nawet radia nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie jakie widziałem miały co najmniej wzmacniacz, klima dwustrefowa i elektryczne szyby przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdjęcie stelaża wzmacniacza (bose) do sedana lub podratuje nr? Dokładnie chodzi mi o ten pod czarny wzmak 25pinowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xsebo1 to miałeś szczęście widzieć tylko takie które były wyposażone w lepsze audio. Klimę dwustrefową miał każdy w standardzie ale wzmacniacz, głośniki z tyłu lub radio to już były opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bieda aż żal dupe ściska :) bez radia, klimy. I to ma być ta bogatsza wersja vag group? Dobrze że kierownica i siedzenia były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...