Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Synek nam się urodził!!!!! :)))))))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje!

Juz za kilka miesiecy beziesz mial problem z wyciagnieciem go z Audicy z fotela kierowcy. Wspomnisz moje slowa :biggrin:

ps.

Z tymi kolkami, zabkowaniem wcale nie jest tak strasznie ;)

Opublikowano

gratulacje :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

wielkie gratulacje, zapodaj jakąś fotkę do podziwiania :rotfl:

Opublikowano

Robson, no gratki chlopie :a4fan:

Opublikowano

Ojciec- to brzmi dumnie :biggrin:

Wszystkiego naj naj , niech rośnie zdrowo :biggrin:

Również mamie słowa uznania za kawał dobrej roboty :biggrin:

Gratulacje Robson :biggrin:

Opublikowano

Gratulacje

Opublikowano

Gratuluje rodzicom potomka i współczuje nieprzespanych nocy. :biggrin: Ale jest warto i później procentuje jak mały rośnie. :biggrin: służę pomocą i radą(mój Kazio ma 2,5 mies. więc już wiem co nieco o smykach) :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dziękujemy Wam :biggrin: oprócz Rodziny i najbliższych przyjaciół jesteście pierwszymi którzy przekazują nam te miłe słowa :biggrin: tak oczywiście już jest Audi Maniakiem :))))) wózka chyba mu nawet nie kupimy od razu siądzie za kierownicę :wink: jesteśmy strasznie zmęczeni bo już ponad dobę nie śpimy ale obiecuję zdjęcia najszybciej jak to się da. cieszymy się że mogliśmy się z Wami podzielić naszym największym szczęściem i dziękujemy jeszcze raz!!! Liczymy na pomoc wychowawczą :wink: tak serdecznych i wspaniałych ludzi jakimi jesteście pozdrawiamy gorąco Agata Robson i Mały AudiManiolek :wink:

Opublikowano

Gratulejszyn Chłopie!!!

Opublikowano
  • Autor
Kazio
super imię to Ty juz jesteś doświadczony Tatuś :)

p.s z tych emocji zapomniałem dodać oczywiście jak wrócimy i mały troszke podrośnie zapraszamy Was na dobrą wódeczkę

Opublikowano

Gratulacje

p.s. ja wazyłem 4100 :-)

Opublikowano
Dziękujemy Wam :biggrin: oprócz Rodziny i najbliższych przyjaciół jesteście pierwszymi którzy przekazują nam te miłe słowa :biggrin: tak oczywiście już jest Audi Maniakiem :))))) wózka chyba mu nawet nie kupimy od razu siądzie za kierownicę :wink: jesteśmy strasznie zmęczeni bo już ponad dobę nie śpimy ale obiecuję zdjęcia najszybciej jak to się da. cieszymy się że mogliśmy się z Wami podzielić naszym największym szczęściem i dziękujemy jeszcze raz!!! Liczymy na pomoc wychowawczą :wink: tak serdecznych i wspaniałych ludzi jakimi jesteście pozdrawiamy gorąco Agata Robson i Mały AudiManiolek :wink:

Hehe, jak sie to czyta to sie chce mieć syna ;)

Ale jeszcze sie powstrzymam :rotfl:

Fajnie że Ci to tyle radości sprawia :]

Opublikowano

no to gratki :wink:

Opublikowano

Gratuluje. Syna trzeba mieć :exclaim: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

:biggrin: dzięki !!!!

Opublikowano

pogratulowac Synka :biggrin: :biggrin: :quattro:

Opublikowano
  • Autor

:biggrin: :biggrin: dzięki Remi :a4fan::a4fan::a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.