Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora


szkrab2007

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jeszcze jest mała nieszczelność w IC

No to poczujesz róznice jak jeszcze go pospawasz badz wymienisz na nowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym sie pisal na grupowke w maju/czerwcu :wink4:

mam jeszcze pare gratow do zrobienia to akurat sie zalapie :naughty:

ktos jeszcze chetny? moze nowy watek zalozyc.. chyba ze jeszcze na jakis stary daloby sie zalapac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłem.. seria 142KM i 340Nm... po programie 165 i 383Nm :) teraz to jest zupełnie inna jazda.. sama przyjemność.

wykrespochipie.th.jpg

Co do listy to już jest zamknięta. Nowe grupowe dopiero na czerwiec można sobie ustalać z Alim

Wykres możesz wrzucic tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/wykresy_po_modyfikacjach_projekty_modyfikowanych_aut-b129.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby rade podjechać innym autem niż Audi ?? Jesli tak byłbym chetny na czerwiec. Niestety od kradziezy żadko tu zaglądam wiec jak coś dajcie znac na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem. Z rzeczy przyjemnych wyszlo 194konie, z rzeczy mniej przyjemnych przeplywomierz do wymiany :P A Wojtek vel Aligator jest rewelacyjnym czlowiekiem , wiec wszystkich niezdecydowanych goraco zachecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miazga u mnie jest 138km i 340momentu najpierw byly korekty z dostrajaniem , potem jeszce jedna korekta i autko prowadzi sie rewelacyjnie , na 2 i 3 od dolu lepiej sie zrywa i dluzej ciagnie , na tym mi zalezalo jak trzeba jaka babcie na drodze zwyklej wyprzedzic, nie chcialem wyzylowac silnika wiec tylko taki lajtowy sofcik, to 1,9 tdi wiec auto nie rajdowe jestem bardzo zadowolony polecam... co do spalania to lekko wzroslo ale sporo stoje w korkach , na dluzszej trasie sie lekko obnizylo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś robi nową listę ?

Ja może bym się wbił na grupowy i zrobił korektę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korekta by była tańsza to też bym pisał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widać 4 nas juz jest, myśle ze na czerwiec do 10 bysmy dobili - kwestia aby ktos to połapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...