Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aluminiowe lusterka oba duze - gdzie dostac?


malcolm25

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie moge kupic aluminiowe lusterka do A4 B5 ale oba duze. Mam w tej chwili aluminiowe ale prawe jest male. Szukam prawego duzego. Wiem ze robili takie np. na Wielka Brytanie, ale czy w Polsce mozna takie dostac, no i oczywiscie jaka cena? :audi::a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby prawe duze bylo to musisz trafic na jakies auto z WB do rozbiórki. Inaczej chyba nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ładowali pełnowymiarowe prawe lusterko od któregoś liftu, więc powinno dać siękup0ić, trzeba szukać na allegro i na szrotach gdzie jest jakieś a4 na części..

[ Dodano: 03-05-2007, 11:21 ]

No i nie myliłem sie, zgodnie z tym :

http://www.vagmag.com/B5AudiA4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie mam w aucie i z kolei mam problem z dostaniem chromowej nakladki na symetryczne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, nie mieszajcie pojęć

a) nakładki na lusterka chrom (a4 94-99) z carpointa (60zł) są tylko w wersji asymetrycznej

B) identycznie sprawa wygląda z lusterkami po lifcie (99>), wówczas tylko nakładki wellstara (139zł)

nikt nie produkuje nakładek na dwa duże lusterka !!

z kolei obudowy in.pro (290zł) są dostępne zarówno do wersji przed i po liftingu oraz w wersji asymetrycznej lub symetrycznej (4 rodzaje + 5 wersja pasująca do a4 b6/b7)

--------------------------------------------------

jeśli ktoś chce CHROMOWANE dwa duże lusterka to rozwiązanie jest tylko jedno (tak jak ja to zrobiłem :)) kupić lusterko od pasażera z UK i do tego obudowy in.pro symetryczne

a jeśli ktoś chce ALUMINIOWE dwa duże lusterka (matowe oryginał od s4) to tylko giełda albo ASO pozostaje, alu różni się znacznie od chromu z in.pro

osobiście ja wolę chrom, pomijając że to rozwiązanie jest tańsze to bardziej pasuje do grilla S4 (który ma b dużo chromu) a poza tym ori lusterka alu kradną niemiłosiernie bo to rarytas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi generalnie chodzi o prawe duze bo w chwili obecnej mam aluminiowe, tyle ze asymetryczne. Potrzebuje albo calego lusterka aluminiowego albo samej obudowy, bo samo lusterko wytargalem juz na szrocie w U.K. :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudowy aluminiowej nie da się kupić osobno, albo kompletne lusterko aluminiowe w używce od jakiegoś s4 albo nowe w ASO :)

chyba że mylisz aluminium z chromowanymi obudowami z in.pro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malcolm25 jak chcesz prawą in.pro to pisz do tego gościa (po warunkiem że pasuje od B6) :

http://www.allegro.pl/item195741412_sprzedam_obudowy_lusterek_audi_s4_i_s6.html

myślał że ma oryginalne S4 ale jak przyszły do mnie to go wyprowadziłem z błędu i mu je odesłałem także napisz do niego czy ma prawą obudowę (i zapytaj czy wszystkie zatrzaski całe bo ja już nie pamiętam) i zapytaj za ile odda (powinien oddać za grosze, możesz powiedzieć że jesteś koleszką gościa któremu wysłał te obudowy), on ma też 2 obudowy in.pro z S6 2006 roku z kierunkiem (czy tam z lampką oświetlającą po otwarciu drzwi) w lusterku, z resztą masz tu mój post i sobie przeczytaj o tych obudowach... :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=post;msg=145770;topic=10525.0;sesc=9220865b08bb2a8a8f4ea1fccdad7479

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...