Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Profesor medycyny ma pierwszy wykład z pierwszym semestrem.

- Zaczniemy od podstaw autopsji. Tutaj są dwie rzeczy najistotniejsze. Po pierwsze - musicie państwo pokonać swoje obrzydzenie. Proszę popatrzeć... i wetknął palec w tyłek trupa, wyciągnął go i oblizał.

- A teraz każdy z was po kolei! Studenci z bladymi twarzami podchodzą do zwłok, ale robią, co kazał profesor. Kiedy skończyli wykładowca mówi:

- Po drugie, powinniście państwo popracować nad spostrzegawczością. Włożyłem palec wskazujący, ale oblizałem środkowy!

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaka jest różnica między cnotliwą a nie cnotliwą dziewczyną?

Różnica kolejowa. Do cnotliwej jest pociąg, a do nie cnotliwej kolejka.

Rozmawiają trzy prostytutki o preferowanych przez siebie pozycjach.

- Ja mimo wszystko lubię tradycyjnie, jak klient leży na mnie- mówi pierwsza.

- Ja lubię od tyłu- dodaje druga.

- A ja lubię na rodeo- chwali się trzecia, czym wywołala zdziwienie koleżanek.

- Jak to na rodeo, to znaczy jak?

- Normalnie, dosiadam klienta, po chwili oświadczam mu, że jestem nosicielką HIV i prubóję się jak najdłużej utrzymać na nim.

Opublikowano

44b1e85b58cccc71.jpg

kumpel na stacji bezynowej, nie umiałem sie powtrzymać i zrobiłem fotke :polew:

Opublikowano

Bitwa pod Grunwaldem 15 lipca 1410 roku. Wstaje świt. W lesie budzi się polski obóz. Poranny posilek, modlitwa. Jagiełło staje przed namiotem powiadomiony o przybyciu posłów krzyżackich.

- Panie, Wielki Mistrz, Ulrih von Jungingen, proponuje, by zamiast toczyć tu krwawą bitwę i stracić kwiat rycerstwa, wyznaczyć jednego z każdej ze stron. Niech oni stoczą pojednek, a który z nich zwycięży, tego strona uznana zostanie za zwycięska w całej bitwie. Po chwili namysłu Jagiełło się zgodził. Posłowie odjechali, a Jagiełło podążył do namiotów rycerzy.

- Słuchaj Zawisza, zamiast bitwy będzie pojedynek - pójdziesz walczyć o wygraną bitwę?

- No wiesz Władek, pojutrze tak. No może jutro... Ale dziś nie dam rady.Rozumiesz, imprezka była, dalismy czadu no i ... Po prostu niedam rady...

Król udał się więc do kolejnego rycerza:

- Powała, pójdziesz walczyć w pojedynku o wygraną bitwę?

- Sorki Władek, wczoraj była imprezka u Zawiszy. Dalismy czadu no i wiesz....Pojutrze spoko, dziś nie dam po prostu rady....

Udał się więc Jagiełło do kolejnego namiotu:

- Zbyszko, pójdziesz walczyć o wygraną bitwe?

- Królu złoty, nie dam rady. Byla imprezka ...

- Tak, tak, wiem - u Zawiszy. Kto jeszcze tam byl?

- No chyba wszyscy...

- Zwołaj wojska, niech się ustawię w szeregu pod lasem..

Stanęło więc polskie wojsko pod lasem, naprzeciw król.

- Słuchajcie, bedzie pojedynek o wygraną bitwę. Czy ktoś z was jest w stanie stanąć do niego?

Siedzą rycerze w kulbakach, każdy łypie na drugiego, głowy pospuszczali.Nikt nie chce ... Nagle słychac:

- Ja! Ja! Ja chce !!! Ja pójde !!!

Rozglądają się i widzą - stary dziad z brodą do pasa, ubrany wjakiś taki jutowy worek, łachmany.

- Rany Boskie, nie ma nikogo innego ????

No i nikogo innego nie było.

Dali więc dziadkowi długi dwuręczny miecz.Idzie dziadek przez pole, miecza nie dał rady dźwignąć więc ciągnie go za sobą ....

Patrzą Polacy, a z przeciwnej strony wyjeżdża na koniu wielkim jak stodoła zakuty cały w lśniącą zbroję wielki jak dąb rycerz.Jagiełło chwyta się za głowę i jęczy, a Polacy wrzeszczą:

-Dziaaaadeeeeek !!! W nooooogiiiiii !!! W noooooogggiiiiii !!!

Rycerz niemiecki jednak już ruszył, dopadł dziadka, który w ogóle nie zamierzał uciekać, podniósł sie tuman kurzu. Nic nie widać tylko jakieś takie jęki slychać. Po chwili wiatr oczyścił pole z pyłu.

Patrza Polacy, a tam kon bez nóg, Krzyżak bez nóg, a dziadek stoi i trzęsącą się ręką trzyma miecz na gardle Niemca. I mówi:

- Masz szczęście ch**u, że krzyczeli, bo bym ci łeb upierdolił!!!

Opublikowano
patrickf.jpeg
Opublikowano
cała prawda o samochodach z niemiec

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3899961

brutalnie i bezpośrednio a ogólnie śmiesznie

Pomijając reszte ale przebieg jest rewelacyjny :polew:

Opublikowano

Przed chwilą pod moim oknem chłopaki próbowali odpalić na holu auto

Coś im nie szło bo cały czas auto gasło :polew:

linkadk1.th.jpg

Opublikowano

>> Mąż idzie pod prysznic, spod którego chwilę wcześniej wyszła żona. Nagle

>> dzwoni dzwonek od drzwi. Po kilku sekundach sprzeczki o to, kto powinien

>> otworzyć, żona poddaje się, ciaśniej zawija ręcznik i biegnie po schodach

>> na dół. Kiedy otwiera drzwi, widzi, że to sąsiad z naprzeciwka. Zanim

>> zdążyła cokolwiek powiedzieć, sąsiad składa jej propozycje: da jej

>> 1000zł, jeśli odwinie ręcznik i rzuci go na podłogę. Żona po chwilowym

>> namyśle zgadza się, pozbywa się ręcznika i staje przed sąsiadem

>> kompletnie naga. Sąsiad po kilku sekundach daje jej pieniądze i odchodzi

>> bez słowa. Zdziwiona, ale uradowana zarobkiem, owija się ręcznikiem,

>> wraca do łazienki, żeby dokończyć suszenie włosów. Mąż pyta:

>>

>> - Kto to był?

>>

>> - Sąsiad.

>>

>> - A oddał może w końcu mojego tysiaka?

Opublikowano

Jedzie facet małym fiatem i na skrzyżowaniu udeża w BMW. Z beemki wysiada trzech dresiarzy i mówią:

- no koleś za to żeś rozbił nam fure to musimy ci oklepać maske!

- ale panowie - mowi facet z malucha - ja pokryje wszystkie koszty naprawy...

- to oczywiste, ale i tak musimy ci spuścić wpier...- dres na to

- Ale to niesprawiedliwe, was jest trzech a ja sam - odparł gość z malucha

- no fakt - zastanowil sie dres - Dobra - tu pokazał na jednego z kompanów- to BOLO jest z toba

Opublikowano

no nie ale ta z bb4.1 pojechała " Boże, widzisz i nie grzmisz "

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.