Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prezesie - już jest w necie.

Nie mogę więcej ukrywać wstydliwych szczegółów Twojego życia.

Pomożemy Ci się z tym uporać, ale sam musisz przyznać, ze masz probem - dopiero od tego może zaczac sie terapia

:polew: :polew: :polew:

audibyaditomahh6.th.jpg

Opublikowano

fuuuuuuuu.. jak można takim brudnym autem jeżdzić

Opublikowano

Dla osób zachwycających się piosenkami w obcym języku, tłumaczenie jednej z nich :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=n5HGgIeGo98

Opublikowano

<alina_de_iwul> wracam ze szkoły razem z miętą i sylwią

<alina_de_iwul> idziemy przez miasto, nagle mięta znika w spożywczaku, chwilę później wychodzi z niego z rożkiem

<alina_de_iwul> ludzie w płaszczach, szalikach, ogólna pizgawica, a ta pipa loda żre!

<alina_de_iwul> no nic, idziemy dalej, ludzie się GAPIĄ, stoimy na przystanku, ludzie GAPIĄ się dalej

<alina_de_iwul> w tym 3 studentów polewa z mięty

<alina_de_iwul> najbardziej cwany z nich się odzywa "ej małaaa! daj polizać!"

<alina_de_iwul> na co mięta jak gdyby nigdy nic "nie chce mi się majtek ściągać!"

<alina_de_iwul> daję słowo, że wszyscy na przystanku poskładali się ze śmiechu, za to mina zaskoczonego studenta - BEZCENNA

Opublikowano

Dla osób zachwycających się piosenkami w obcym języku, tłumaczenie jednej z nich :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=n5HGgIeGo98

Racja, bardzo ambitne. Ale najbardziej rozwalil mnie komentarz ponizej:

niemcom mozna pogratulowac tylko samochodów, piwa i pornoli

:polew: :polew:

Opublikowano

wraca żona do domu i mówi do męża

-kochanie, dzisiaj 5 razy przejechałam na czerwonym świetle bez mandatu!!

-i co z tego??

-za zaoszczędzone pieniądze kupiłam nową torebkę!

Opublikowano

Nie chwaląc się mały artykuł o mnie.

http://oniet.o0o.pl/Puck/13-28/Grafi-Gumi%C5%9B.html :th:

I mały dowcip.

Rodzina je spokojnie obiad, aż tu nagle wpada Jasiu i drze sie:

- Mamo, babciu, siostro, Tatuś sie powiesił na poddaszu.

Wszyscy rzucają łyżki i talerze i pędzą po schodach na gore, a Jasiu spokojnie:

- Prima aprilis...

No to wszyscy wielkie "UFFFFF"...

A Jasiu kończy:

- ... w piwnicy...

Opublikowano

Nie chwaląc się mały artykuł o mnie.

http://oniet.o0o.pl/Puck/13-28/Grafi-Gumi%C5%9B.html :th:

jestem dumny ze taki ktos jest klubowiczem

mam nadzieje ze te nieoficjalne 10 000zl pojda na mody do a4 ;D ?

_________________________________________________

hahaha prawie sie nabralem ;] ale po chwili dowiedzialem sie co i jak .... dobra strona ;]

Opublikowano

Nie chwaląc się mały artykuł o mnie.

http://oniet.o0o.pl/Puck/13-28/Grafi-Gumi%C5%9B.html :th:

jestem dumny ze taki ktos jest klubowiczem

mam nadzieje ze te nieoficjalne 10 000zl pojda na mody do a4 ;D ?

_________________________________________________

hahaha prawie sie nabralem ;] ale po chwili dowiedzialem sie co i jak .... dobra strona ;]

Też się kiedyś na to prawie nabrałem jak dostałem linka z informacją o moim koledze który wygrał mistrzostwa Polski w jedzeniau hot dogów i że leci na mistrzostwa świata do nowero yorku.

A ze byłem świadkiem jak wciąga 10 zingerów w KFC i popija 3 litrami coli to prawie w to uwierzyłem :>

Opublikowano

byłem świadkiem jak wciąga 10 zingerów w KFC i popija 3 litrami coli

:shocked::slina:

Opublikowano

az sie glodny zrobilem :drool:

Opublikowano

Polecam ogladnąc do konca :D

Opublikowano

byłem świadkiem jak wciąga 10 zingerów w KFC i popija 3 litrami coli

:shocked::slina:

Też byłem w szoku. Miał na to godzinę.Zakład był o litr Finlandii. Skapitulował jak zostało mu dosłownie dwa kęsy dziesiątego.Powiedział że cola go zgubiła :D

Potem poszliśmy na wódkę ale nie wiem czemu nie chciał pić :D

__________________________

Tata chciał pokazać synkowi jaki to alkohol jest niedobry i dał mu kieliszek wódki..

synek napił sie trochę i strasznie wykrzywił.. ojciec na to:

- i jak.. smakowało?

synek z grymasem - bleeeeh.. okropne..

- widzisz.. a tatuś musi..

Opublikowano

na wloskiej stronie prestizowej gazety La Gazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Wlosi boja sie najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miala 0,9 % i byla na koncu teraz ma ponad 80% i jest 1. Glosujcie na Polske, niech sie Wlosi zdziwia. http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp Przeslij dalej[br]Dopisany: 20 Listopad 2007, 20:04 _________________________________________________za kazdy spam w tym temacie odnosnie glosowania bedzie ostrzezenie

Opublikowano

to stwierdzenie mnie rozwaliło:

"Outernet. To ten dziwny i niezrozumiały świat, który znajduje się poza Internetem. "

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.