Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:20_________________________________________________

ile lat już mam ta reklama przypomniały mi się stare czasy

:good: :good:

nooo stara jak świat jeszcze jedna jest fajna zaraz wrzuce [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:29_________________________________________________

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:31_________________________________________________
Opublikowano

> > Wieś. Facet jedzie do swojego gospodarstwa. Nagle psuje mu się

> > samochód, więc musi go zostawić w warsztacie i iść do domu na

> > piechotę. Zabiera ze sobą kupiony kubełek i puszkę farby. Po drodze

> > spotyka znajomka, który oddaje mu gęś i dwie kury. Facet nie bardzo

> > wie, jak się z tym wszystkim zabrać.

> > Kiedy się organizuje, podchodzi babka i pyta go, czy nie wie, gdzie

> > jest gospodarstwo Iksińskiego. Facet odpowiada, że wie i chętnie by

> > ją odprowadził, bo właśnie w tamtą stronę idzie, ale nie wie, jak

> > sobie poradzić z całym tym majdanem.

> > Babka mówi: - Bardzo łatwo. Włóż puszkę farby do kubełka, w

> > drugą rękę gęś, a kury pod pachy.

> > Facet podziękował za radę i tak zrobił. Idą.

> > On: - wiesz, zamiast iść drogą, możemy pójść skrótem przez las.

> > Jak myślisz?

> > Ona, patrząc podejrzliwie: - No, nie wiem, bo cię nie znam. Nie > > wiem,

> > czy gdzieś nie będziesz chciał oprzeć mnie o drzewo i zgwałcić?

> > On: - Ależ gdzież! Nawet gdybym chciał, to jak miałbym cię

> > przycisnąć pod drzewem, kiedy mam kubeł, puszkę farby, gęś i dwie

> > kury.

> > Ona: - Bardzo łatwo. Postawisz gęś na ziemi, przykryjesz ją

> > kubełkiem, na wierzchu postawisz puszkę farby, a kury to ja ci

> > potrzymam. :sex:

> >

> > Gdzie teraz znaleźć takie praktyczne i gospodarne kobiety? :nabijasie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:18_________________________________________________"Dziś spacerowałem z dziewczyną, z którą jestem od półtora roku, po

plaży. Wszystko było w porządku, póki nie zobaczyła samolotu

ciągnącego za sobą baner "Kasiu, wyjdziesz za mnie?". Odpowiedziała "tak".

To nie ja zamówiłem ten samolot. :strzal:"

Opublikowano

Nauczycielka pierwszej klasy, pani Magda, miała ciągle kłopoty z jednym z uczniów. Nauczycielka spytała:

- Jasiu, o co chodzi?

Jasiu odpowiedział:

- Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie, a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że ja też powinienem być w trzeciej klasie.

Pani Magda miała dosyć. Zabrała Jasia do gabinetu dyrektora. Kiedy Jasiu czekał w sekretariacie, nauczycielka wyjaśniła dyrowi całą sytuację. Dyrektor powiedział pani Magdzie, że chciałby zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na żadne pytanie, będzie musiał wrócić do pierwszej klasy. Jasio zgodził się na przeprowadzenie testu.

Dyrektor: - Ile jest 3X3?

Jasiu: - 9.

Dyrektor: - Ile jest 6X6?

Jasiu: - 36.

I Jasio odpowiadał na każde pytanie, które wymyślił dyrektor, uważając, że trzecioklasista powinien znać odpowiedzi.

Dyrektor spojrzał na panią Magdę i powiedział:

- Myślę że Jasio może iść do trzeciej klasy.

Pani Magda spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań. Zarówno dyrektor jak i Jasio zgodzili się. Pani Magda spytała:

- Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa?

Jasio po chwili: - Nogi.

Pani Magda: - Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam?

Jasio: - Kieszenie.

Pani Magda: - Co zaczyna się na "k", kończy na "s", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn?

Jasio: - Kokos.

Pani Magda: - Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące?

Oczy dyrektora otworzyły się naprawdę szeroko, ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, chłopiec odpowiedział:

- Guma do żucia.

Pani Magda: - Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc a pies na trzech nogach?

Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy, ale zanim zdążył się odezwać, Jasio powiedział:

- Podaje dłoń.

Pani Magda: - Teraz zadam kilka pytań z serii "kim jestem?"

Jasio: - Ok.

Pani Magda: - Wkładasz we mnie swój drąg, przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie.

Jasio: - Namiot.

Pani Magda: - Palec wchodzi we mnie, bawisz się mną kiedy się nudzisz. Drużba ma mnie zawsze pierwszy.

Jasio: - Obrączka ślubna.

Pani Magda: - Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze.

Jasio: - Nos.

Dyrektor westchnął z ulgą:

- Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziesięć pytań źle odpowiedziałem.

8b8f446f37[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 00:51_________________________________________________p0104091131.jpg

Opublikowano
ba196917d88018c3c2febc6e46bd6a69.jpg
Opublikowano
6557_342_500_Cala-Prawda-O-Ilorazie-Inteligencji.jpg
Opublikowano

- Jak ta twoja nowa dziewczyna?

- Za***ista.

- Oglądacie pornochy w czasie seksu?

- Ona nie...

- Czemu nie Wstydzi się?

- Nie. Laptopa jej na plecach kładę...

__________________

Opublikowano
2312f2b3d995ede57382120fe394418b.jpg
Opublikowano

2312f2b3d995ede57382120fe394418b.jpg

co w tym smiesznego :wallbash:
Opublikowano

2312f2b3d995ede57382120fe394418b.jpg

co w tym smiesznego :wallbash:

Chyba nie wykopujesz?[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 22:00_________________________________________________b1ce6d867f3437c0c2fc110500083608.jpg[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 22:05_________________________________________________1301341414_by_bakerinho_500.jpg

Opublikowano

:lol1:

rurka.jpg

Opublikowano

spa0130n.jpg

Opublikowano

Jakos tak smutno wyszedl na tej fotce :D :D

a dziwisz się..jakie musi mieć wk***i...enie że takie lampy ma na sobie :tongue4:

Opublikowano

B8 po lifcie :decayed:

20101014.jpg

Opublikowano

Profesjonalny montaż filtra stożkowego w IE :polew: :polew:

bmw_stozek.jpg

Opublikowano

koles pyta sie kolesia:

- chciałby przenieśc sie w przyszłosc ?????

- qurwa, jasne stary !!!!

- no to dawaj dwa kieliszki, przyniosłem 2 litry....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.