Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adaś było to już kilka razy na forum

ale montaż KOX :th:

Opublikowano
a102c3b6ce1f93f7.jpg 3ff2c3ab2616a9c1.jpg 17f85d0b0514dbcf.jpg dc98062e4d51019f.jpeg
Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item365865948_yamaha_raptor_660_r.html

Jakby ogłoszenie znikło to tu wklejam opis, koles ma talent

Witam do sprzedania mam YAMAHE TRAKTOR 660R rocznik 2005 stan ogólny bardzo dobry stan silnika zatarty ( bardzo cichy i mocny bo sie nie kreci ) zero wycieków( brak oleju ) po legulacjach i wymianach sprowadzony z USA u mnie przejechał 1000 KM jezdzony tylko w niedziele do koscioła katowany na tyle ma lekko peknienty rame ok 2,5 cm na przodzie lekko peknienty wachacz ,W RAPIM zostało wymienione w silniku olej nowy zlałem starego nalałem , dnia 09-02-2008 wymiana oleju ,filtra powietrza z pończochy , cały naped z ogara 205 , legularnie smarowany co wyjazd ,co dwa tygodnie sciągany i wymieniany ,klocki przod z buku , z tyłu 60% z lipy , tulejki na wachaczu w przodzie ,akumulator poldka sąsiada , na tyle nowe opony z przodu 80% dodatki osłony na rece z blachy falistej z dachu , blachy pod silnikiem tez z blachy falistej ,:(, dystanse na tyle z korka po winie (COOL) ( na strone 3 cm) bumper tylni zrobiony z miekiego drzewa takze ramy nie pognie, gaz w rece bo sie urwał . mozliwosc sprawdzenia tego co sie da czyli niczego .Odkąd go mam (26,01,2003) obyło sie bez zadnej awarii bo szalelismy na luzie . POSIADA WSZYSTKIE POTRZEBNE DOKUMENTY Sprzedaje poniewaz chce kupic 0gara 205 ,wiecej zdjec na @@ jak cos prosze pisać lub dzwonic Paweł (nr na stonie o mnie )$$$$$$ ZAPRASZAM :) moc realna, na tylnym kole , 1,4 kw ok 4 KM -predkosc max 50 km/h Z GORKI

Opublikowano

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,764897,1

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,764507,9 <--- aq w srodku motor, rolki i hulajnoga. Kolejny przykład szacunku dla bmw :D

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,764505,10 <--- odnosnie paliwa - my tak jak on mozemy tankowac BIO .;p[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 23:08 _________________________________________________http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,762492,16 ciekawe gdzie sie tak skrada :D:D

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,758175,18 kolejny bezmyslny wlasciciel dresowozu

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,753508,31 o i jeszcze jeden wlaczyl wycieraczki :D

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,748732,44 a tu co??? znowoz dresowoz... moze mieszkac pod mostem ale bmw musi byc

http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,748728,46

Opublikowano

adecneo chyba żeś nigdy w aushwitz nie był , może byś nabrał szacunku , a moderatorzy powinni lepiej działać :kwasny:

coś cię ugryzło? to może w ogóle nie opowiadajmy kawałów o policjantach i o blondynkach też

wiesz co Ty mówisz? porównujesz naśmiewanie sie z mordowanych w brutalny sposób żydów do głupoty przysłowiowych blondynek :kwasny:
Opublikowano

Wraca mąż do domu, standardowo o 3 nad ranem, "lekko" zanietrzeźwiony.

Żona od razu do niego:

- A idź ty pijaku jeden, znowu się z tymi twoimi kumplami chlorami spotkałeś i wracasz narąbany do domu!!!!!!!

Na to mąż stoickim spokojem, chwiejąc się lekko na nogach odpowiada:

- Kochanie..... Złóść pięknu szkodzi, a ty nie masz czym szastać.

:> :> :>

Opublikowano

Pewnie wracał z Ikei :polew: :polew:

Sorka za OT

Opublikowano

Facet wraca w nocy do domu. Z kieszeni wystaje mu wejsciówka do agencji towarzyskiej. Żona w płacz:

- Czemu ty mi to robisz? Dbam o dom, gotuję sprzatam, dzieciakami się zajmuje. Czemu Ty chodzisz na te dziwki?

- Kochanie wiesz... jak ja z nimi uprawiam sex, to one tak fajnie jęcza, a Ty nie.

- No a gdybym ja jęczała to nie chodziłbys do tego burdelu?

- No wtedy nie!

No więc wieczorem zaczyna się gra wstępna -maż żonę całuje a ta odrywa usta od jego ust i pyta:

- Mam już jęczeć?

- NIE- poczekaj.

Facet schodzi do parteru - napalony już jak nie wiem co...

- MAM JUŻ JĘCZEĆ?

- Nie poczekaj!

Kochaja się wreszcie, klient dochodzi i szepcze:

- No teraz... jęcz... jęcz!

- Na życie mi brakuje, znów za gaz podniesli, Marek ma dwoje z fizyki, Jola nie ma butów, nie wiem co mam jutro kupić na obiad...!

:> :>

- Wyobraź sobie kochana, iż kiedy robiłam Jaśkowi loda powiedział mi, że Zośka robi to lepiej!

- No i co?

- No i nic! Przemilczałam to zacisnąwszy zęby!

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.