Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przed slubem

Ona: Ciao Janek

On: No nareszcie, już tak długo czekam!

Ona: Może chcesz żebym poszła?

On: NIE! Co ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna!

Ona: Kochasz mnie?

On: Oczywiście. O każdej porze dnia i nocy!

Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś?

On: NIE! Nigdy! Dlaczego pytasz?

Ona: Chcesz mnie pocałować?

On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji!

Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?

On: Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem!

Ona: Czy mogę ci zaufać?

On: Tak.

Ona: Kochanie....

Siedem lat po ślubie:

czytajcie od dołu...

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

-tai or chinese?

-im not hungry

:polew:

jest dalszy ciag tego?

Wyszedł nowy odcinek i postanowiłem założyc do tego nowy wątek:

http://www.a4-klub.pl/smf/meet_the_beckers_serial-t50360.0.html

Opublikowano


Posłuchajcie jak sie Włosy komentatorzy cieszą :polew: :polew: :polew:
mecz Inter-Milan 2:3
Po prawej komentator kibicujacy Interowi.. po lewej z wąsami za Milanem :polew:
Opublikowano

Kilka osób lubi rowery ale czy rower i woda to dobre połączenie :naughty: -atrzcie :

http://patrz.pl/filmy/id/387933

Świetne, tylko tej laski szkoda...
Opublikowano

img0046um9.th.jpgthpix.gif

img0045vw4.th.jpgthpix.gif

img0044ub8.th.jpgthpix.gif

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

img0046um9.th.jpgthpix.gif

img0045vw4.th.jpgthpix.gif

img0044ub8.th.jpgthpix.gif

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no teraz widać że to audi z wyższej półki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak w mesiu..nie ma jazdy bez gwiazdy :cool1:

Opublikowano
evovsvetteweb23362888qzwk6.jpg
Opublikowano

<karlos>Ale wczoraj była biba u Emila łooo

<karlos>piliśmy kompot rozrobiony ze spirytusem

<karlos>śliwkowy

<juri>no i co z tego?

<karlos>zaczęli mówić na mnie jogobella

<juri>?

<karlos>bo rzygałem ekstra dużymi kawałkami owoców[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 08:10_________________________________________________<Borsuk> Wracam sobie z wawy, niedziela wieczór, wylot z bełchatowa, ostatni prosta, no i wyskakuje mi taki z lizakiem w zółtej kamizelce

<Borsuk> miałem 105@50kmh, wsiadam do radiozowu i kombinuję że się dogadam, dam 100 i spokój

<Borsuk> Siedzę, normalna gadka, policjant patrzy przez szybę radiowozu

<Borsuk> środkiem drogi skrada się wyliniały kocur

<Borsuk> "o kotek idzie przez drogę, żeby go nie przejechało coś"

<Borsuk> Nagle kotek popatrzył na radiowóz, cały się zjeżył wyskoczył do góry i z prędkością światła spierdolił jak najdalej

<Borsuk> policjant "ale szybko uciekł!"

<Borsuk> ja: "pewnie - psy zobaczył!"

<Borsuk> no i po tym moim tekście już się nie dało ugadać - 500zł i 10pkt :(

Opublikowano

Koleżanki i Koledzy

Dzisiaj byłem na rozmwie rekrutacyjnej, wchodząc tam miałem poczucie własnej wartości, wiedzy, a wyszedłem czując się jak debil. Oto jedno z zadań które mieliśmy do rozwiązania w ciągu max. 30 minut.:

Jest piec sasiadujacych domow,

z ktorych kazdy ma drzwi frontowe w innym kolorze (czerwone, niebieskie, zielone, zolte i w kolorze kosci sloniowej),

zamieszkiwany jest przez osobe innej narodowosci (Australijczyk, Wloch, Ukrainiec, Norweg i Japonczyk),

hodujaca inne zwierze ( pies, lis, kon, slimaki i zebra),

lubiaca inny napoj (kawa, herbata, mleko, woda, sok pomaranczowy)

i inna potrawe (grzyby, jablka, cebula, banany i ciastka).

Australijczyk mieszka w domu z czerwonymi drzwiami.

Wloch ma psa.

Kawe pija sie w domu z zielonymi drzwiami.

Ukrainiec pija herbate.

Amator ciastek pija sok pomaranczowy.

Japonczyk jada banany.

Jadajacy grzyby jest wlascicielem slimakow.

Jablka jada sie w domu z zoltymi drzwiami.

Mleko pija sie w srodkowym domu.

Dom z zielonymi drzwiami jest tuz po prawej stronie (twojej prawej) domu z drzwiami w kolorze kosci sloniowej.

Norweg mieszka w pierwszym domu od lewej.

Osoba jadajaca cebule mieszka w domu sasiadujacym z domem osoby, ktora ma lisa.

Jablka jada sie w domu sasiadujacym z domem, gdzie hoduja konia.

Norweg mieszka obok domu z niebieskimi drzwiami.

Pytania:

1) kto pija wode?

2) kto jest wlascicielem zebry?

Nie wiem czy mam płakać, czy się śmiać.

Opublikowano
Opublikowano

Koleżanki i Koledzy

Dzisiaj byłem na rozmwie rekrutacyjnej, wchodząc tam miałem poczucie własnej wartości, wiedzy, a wyszedłem czując się jak debil. Oto jedno z zadań które mieliśmy do rozwiązania w ciągu max. 30 minut.:

Jest piec sasiadujacych domow,

z ktorych kazdy ma drzwi frontowe w innym kolorze (czerwone, niebieskie, zielone, zolte i w kolorze kosci sloniowej),

zamieszkiwany jest przez osobe innej narodowosci (Australijczyk, Wloch, Ukrainiec, Norweg i Japonczyk),

hodujaca inne zwierze ( pies, lis, kon, slimaki i zebra),

lubiaca inny napoj (kawa, herbata, mleko, woda, sok pomaranczowy)

i inna potrawe (grzyby, jablka, cebula, banany i ciastka).

Australijczyk mieszka w domu z czerwonymi drzwiami.

Wloch ma psa.

Kawe pija sie w domu z zielonymi drzwiami.

Ukrainiec pija herbate.

Amator ciastek pija sok pomaranczowy.

Japonczyk jada banany.

Jadajacy grzyby jest wlascicielem slimakow.

Jablka jada sie w domu z zoltymi drzwiami.

Mleko pija sie w srodkowym domu.

Dom z zielonymi drzwiami jest tuz po prawej stronie (twojej prawej) domu z drzwiami w kolorze kosci sloniowej.

Norweg mieszka w pierwszym domu od lewej.

Osoba jadajaca cebule mieszka w domu sasiadujacym z domem osoby, ktora ma lisa.

Jablka jada sie w domu sasiadujacym z domem, gdzie hoduja konia.

Norweg mieszka obok domu z niebieskimi drzwiami.

Pytania:

1) kto pija wode?

2) kto jest wlascicielem zebry?

Nie wiem czy mam płakać, czy się śmiać.

Idę o zakład że zadający pytanie miał szyderczy wyraz twarzy :chytry:

Opublikowano

Kiedyś robiło się takie zadania, niestety mój czas już minął.

Z tego co pamiętam to bardzo pomocne było robienie tabelki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.