Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to sobie zafundował razem z myciem podwozia :polew:

BTW zapomnieli chyba koledzy, że tam jest przycisk "STOP"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Odwróć się i zdejmij majtki!

- Nie, Leszek, nie chcę w d*pę!

- Nie bój się, Sylwia, to nie boli.

- A Ksenia mówiła, że boli!

- Ksenia się wierciła, nie mogłem trafić to i może zabolało.

- Leszek... wstydzę się...

- Sylwia, znamy się przecież do lat... Przecież nie możesz się mnie wstydzić, Sylwia!

- To... to... to zamknij oczy, Leszek!

- K..., jak zamknę, to nie trafię!

- Leszek, to weź jakoś... inaczej!

- Inaczej... inaczej! Otwórz usta! Weź do buzi, łyknij! Dobrze....

A teraz idź do poczekalni i powiedz, żeby weszła następna. Pierdzielone baby, jak się one tej szczepionki od grypy boją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0001dn1tp6.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 10:10_________________________________________________13406265px2kw8.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 2001643981775436211rswl8.th.jpgthpix.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibadztumadryfc9.png

:decayed:

no to gdzie jedziemy?

na zwardoń czy na zwardoń? :mysli:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 10:46_________________________________________________http://besik94.wrzuta.pl/film/kr145HTIrx/mozna_i_tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibadztumadryfc9.png

:decayed:

Ja bym to wytłumaczył tak, że wyższa tablica jest dla ciężarówek bo siedzą wyżej :decayed: a niższa dla osobówek bo wiadomo :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to wytłumaczył tak, że wyższa tablica jest dla ciężarówek bo siedzą wyżej :decayed: a niższa dla osobówek bo wiadomo :polew: :polew:

tak tak te ograniczenia cieżaru... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to wytłumaczył tak, że wyższa tablica jest dla ciężarówek bo siedzą wyżej :decayed: a niższa dla osobówek bo wiadomo :polew: :polew:

prawdopodobnie to tylko wymiana znaków, u mnie tak było nastawiali nowych a starych nie zdemontowali, było za***iście przez 2 miechy wszystko oznakowane :naughty: tylko kierowcy przez cb się pytali którędy jechać :kox: istny chaos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś zerem, bez calibry ze spojlerem

-----------------------------------

http://ja.tu.tylko.wrzucam.wrzuta.pl/film/4T6dQNGWHE/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za przekleństwa ale musi być w oryginale.

Budyń.....

Miałem już dzisiaj nic nie pisać, ale się wkurwiłem jak nigdy!

Muszę odreagować.

Sorry za błędy i ogólny chaos, ale mam to w d*pie. Niech to c**j!

j**any dr Oetker! No co mnie k**wa podkusiło, żeby kupić budyń z tej zajebanej firmy? Siedziałem sobie w domu, czytałem to i tamto, aż mnie nagle złapała ochota na budyń. A z pięć lat już tego gówna nie jadłem. No i się wziąłem ubrałem, pobiegłem do sklepu.

Poproszę budyń. Proszę. Dziękuję.

Szybki powrót do domu. Na opakowaniu napisane, że gotować mleko, potem wsypać, bla, bla, bla. Zrobiłem jak kazali.I co? I wyszło mi kakao! Rzadkie jak sraczka. Tego się nie da jeść. Jak te pieprzone chamy mogą nazywać to coś budyniem i jeszc chwalić się nową recepturą? Mam tego dość. Dość j**anej demokracji, kapitalizmu i całego tego ścierwa, które weszło do nas po 89 roku. Chce takich budyniów jak za komuny! W brzydkich opakowaniach, ale gęstych z takimi wkurwiającymi grudkami! I kisieli też chcę! Niedawno na własne oczy widziałem jak moja znajoma PIŁA kisiel!Jak k**wa można pić kisiel? Czy nasze dzieci już nie będą pamiętały, że to należy wyjadać łyżeczką, do której wszystko się lepi i na koniec trzeba oblizać? Kto mi zabrał szklane litrowe butelki z pepsi colą? Komu one przeszkadzały? I mleko w butelkach i śmietana, które kwaśniały bo były prawdziwe! A teraz po tygodniu stania na kaloryferze dalej jest "świeże" co to k**wa za mleko? A dzieci myślą, że to mleczarnia mleko daje a krowa jest fioletowa. A te butelki takie fajne kapsle miały, skoble do strzelania w d*pę się z nich robiło!... A gumki się z szelek wyciągało Gdzie teraz takie szelki? Dlaczego teraz nawet wafelki prince polo są w tych cudnych opakowaniach zachowujących świeżość przez pięćset lat? Ja chce wafelków w sreberkach! I nie tylko prince polo ale i Mulatków! Jaki dziad skurwił się zachodnią technologią, dzięki której teraz wszystkie cukierki rozpływają się w ustach, a nie tak jak kiedyś, trzeba je gryźć było, tak normalnie jak ludzie!? No pytam się, no! pier**lę mieć do wyboru setki rodzajów lodów i nie móc zdecydować się, na jaki mam ochotę! Kiedyś były tylko bambino w czekoladzie i wszyscy byli szczęśliwi, a jak rzucili casatte to ustawiała się kolejka na pół kilometra. Czy ktoś pamięta jak smakuje prawdziwa bułka? Nie, k**wa, nie tak jak w waszych pier**lonych sklepach, napompowane powietrzem kruche gówna. Prawdziwe bułki są twardawe, wyraziste w smaku, a najlepiej z prawdziwym masłem, które wyjęte z lodówki jest niemożliwe do rozsmarowania! O margarynie za komuny można było tylko pomarzyć, a jak była, to taka c**jowa, chyba Palma się nazywała. Wielkie pier**lone koncerny wy***ały na amen z rynku moją ukochaną oranżadę, którą za młodu gasiłem pragnienie, a mordę przez pięć godzin miałem czerwoną. I jej młodszą siostrę - oranżadkę w proszku, której nikt nigdy nie rozpuszczał w wodzie, bo służyła do wyjadania oblizanym palcem.

Nawet ukochane parówki mi za***ali, dziś już nie robi się takich dobrych jak kiedyś...

W telewizji dwa kanały, na każdym nic do oglądania. Teraz mamy sto kanałów i też nic nie ma. Możemy wp***dalać pomarańcze, banany i mandarynki, a kiedyś, jak przyszedłeś z czymś takim do szkoły, to cię szefem nazywali.Fast foodów też nie było i każdy żywił się w drewnianych

budach i żarliśmy z aluminiowych talerzy i jakoś nikt sraczki nie dostał, a śmieci wokoło nie było bo nie było zasranych jednorazówek. A jak chcieliśmy ameryki to żywiliśmy się zapiekankami z serem i pieczarkami i hod-dogami nabijanymi na metalowe pale. Buła,parówa, musztarda! Nic więcej do szczęścia nie potrzebowaliśmy.

sp***dalaj zasrana Ameryko. A taką, k**wa, miałem ochotę na budyń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudineze, mamy rozumieć, że sam to pisałeś :naughty: długo nad tym siedziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudineze, mamy rozumieć, że sam to pisałeś :naughty: długo nad tym siedziałeś?

chudineze ma dzis wene tworczą i zapewne niewiele napisenie tego mu zajęło :wink4::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudineze, mamy rozumieć, że sam to pisałeś :naughty: długo nad tym siedziałeś?

chudineze ma dzis wene tworczą i zapewne niewiele napisenie tego mu zajęło :wink4::kox:

:nabijasie: akurat nie ja ale chętnie bym się podpisał pod tym jako autor bo to szczera prawda i pamiętam jak dziś to co jest tu opisane te wszystkie stare produkty ehhh to były czasy.:dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...