Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idą dwa koty przez pustynie

idą i idą......

aż w końcu jeden do drugiego mówi:

kurfa, stary, nie ogarniam tej kuwety

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek...

Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Rysiek...

Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo.

Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek to ma klasę!".

Rysiek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie.

Facet w szafie myśli: "szlag, ale ten Rysiek, to jednak jest za***isty!".

Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu mięśnie krateczka-kaloryfer, wysportowany, a klatka jak u gladiatora.

Facet w szafie myśli: "ten Rysiek, to ekstra gość!".

Rysiek zdejmuje super-trendy bokserki, a tu penis cudowny - pierwsza klasa.

Facet w szafie myśli: "O żesz ty, Rysiek jest rewelacyjny"

W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się ciało z cellulitisem, obwisłe piersi, rozstępy...

Facet w szafie myśli: "Ja pier**lę! Ale wstyd przed Ryśkiem". :polew:

Opublikowano

idą dwa koty przez pustynie

idą i idą......

aż w końcu jeden do drugiego mówi:

kurfa, stary, nie ogarniam tej kuwety

:good:

Opublikowano

Na przesłuchaniu policjant mówi:

- No to niech pan opowie jak to bylo

- No kazali mi się oprzeć o maskę samochodu i wypiąć

- Napastowali pana?

- Nie... na sucho pojechali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mąż i żona jadą przez wieś samochodem. Nie odzywają się do siebie,

>>> bo są świeżo po kłótni. Nagle żona spostrzega stadko świń i pyta

>>> pogardliwie

>>> męża:

>>> - Twoja rodzina?

>>> - Tak, teściowie![br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 14:50_________________________________________________Przed porodówką stoi tatuś i drze się do ślubnej, wychylającej się

oknem na czwartym piętrze:

Urodziło się?

Urodziło.

A co: chłopiec czy dziewczynka?

Chłopiec.

A do kogo podobny?

Żona macha ręką:

Nie znasz...

Opublikowano

Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta:

- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?

Lekarz:

- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.

- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?

- Leżysz pan koło nory i wyjesz!

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 18:09_________________________________________________Facet siedzi w barze, podchodzi do niego nieznajomy i pyta:

- Gdybyś obudził się w lesie z podrapanym i wysmarowanym wazeliną tyłkiem, powiedziałbyś komuś?

- Ależ nie - odpowiada facet.

Nieznajomy dalej pyta:

- Gdybyś zauważył, że masz w swoim tyłku zużytą prezerwatywę, powiedziałbyś komuś?

- Jasne, że nie - odpowiada facet.

- Chcesz jechać na kemping? - pyta się nieznajomy.

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 18:11_________________________________________________Dwaj kumple siedzą przy piwku w knajpce I rozmawiają.

-Wiesz, seks z moją żoną jest ostatnio coraz gorszy. Jeszcze trochę I chyba całkiem przestaniemy się kochać...

-Chłopie, gdyby moja żona nie spała z otwartymi ustami... To w ogóle zapomniałbym co to seks!

:decayed:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 18:31_________________________________________________W celi siedzi pedał i zoofil. Zoofil mówi:

- Gdyby była tu choć mała muszka!

Na to pedał:

- Bzzzzzz!

Opublikowano

http://www.hot.jpg.pl/zdjecie/78357/ja_i_przyjaciolka_na_100.html[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 23:18_________________________________________________ :polew: :polew: przyłapani podczas sexu

Na mocno zakrapianej imprezie razem z jakims chlopakiem trafilam najpierw do pustego pokoju,ale nam ciagle ktos przeszkadzal, wiec skoczylismy do kibleka. Nie moglismy zapalic swiatla, ale to akurat nam nie przeszkadzalo. Wzial mnie na umywalce i kochalismy sie na dobre, kiedy z boku cos zaczelo chrobotac. I wydawac dziwne dzwieki, jaby cos w rurach bulgotalo. Fajnie sie nam bzykalo, ale nagle zaczelo smierdziec gownem i zrobilo sie glupio, bo kazde z nas myslalo, ze drugie pierdnelo. Ten koles zazartowal, ze powinien mi zatkac dupke, to nie bede smrodzic i wtedy nagle sie ktos rozesmial. Jezu, ja polecialam d**a na umywalke a moj kochanek wpadl do wanny.

Okazalo sie, ze swiatla nie bylo w lazience a jak weszlismy, na sedesie siedziala laska, ktora przyszla sie wysrac. Jak weszlismy, nie odzywala sie, bo myslala, ze zaraz pojdziemy a potem siedzial w ciszy, czekajac jak wyjdziemy. W koncu nie mogla wytrzymac i zaczela powoli sr**, robiac jak najmniej halasu. No ale smordu nie dalo sie ukryc.

Opublikowano

NIEBO - new version

co w niej nowego ?

Opublikowano

Kolega dzwoni do kolegi:

- Wpadaj do mnie, są dwie znajome, zabawimy się!!

- Ładne???

- Wypijemy, będzie ok...[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:36_________________________________________________ Według najnowszych badań przeprowadzonych przez międzynarodowych

psychologów są dwie główne przyczyny, dla których mężczyźni spędzają

wieczory w knajpie:

1) Nie mają kobiety

2) Mają kobietę[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:38_________________________________________________ Przychodzi facet do lekarza:

Panie doktorze, od kilku dni mam zatwardzenie, nic mi nie pomaga.

Będziemy musieli panu zaaplikować czopki. Proszę się odwrócić,

ściągnąć spodnie i pochylić się. Ja panu pokażę jak to się robi.

Facet ściągnął gacie, pochylił się i poczuł jak doktor wsuwa mu coś

do tyłka.

OK, gotowe. Proszę to samo powtarzać samemu w domu co 12 godzin

przez najbliższe trzy dni.

Wieczorem gościu próbował samemu sobie poradzić, ale jakoś mu się

nie udawało. Poprosił więc żonę o pomoc. Odwrócił się, ściągnął

spodnie i wypiął du*sko. żona jedną rękę położyła na jego ramieniu,

druga natomiast zaczęła wkładać mu czopek.

O ku**a! - wrzasnął w pewnej chwili facet.

Co się stało kochanie, zabolało cię?

Nie, ale właśnie sobie uświadomiłem, że ten lekarz trzymał obie

ręce na moich ramionach.[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:42_________________________________________________Czy dolar spadnie?

de69c7adc07c6af9m.jpg[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:44_________________________________________________Porównania :>

1225ba1ec88be1ac.jpg

40a3fa97bfdc74e2.jpg

c05a9975fc0e96d5.jpg

f0900b67dd314be3.jpg

750f39d8bb4bf8c0.jpg

5a77a8caafcefbec.jpg

8ec3a19dcb564ef0.jpg

7b900a9c39bd9bdb.jpg

45dc92b354e383b8.jpg

3bb33cc325073b45.jpg

d0a63aa9d6a96c22.jpg

8ec4f87bbb96b5e8.jpg

08cc95c8a8f0c496.jpg

Opublikowano

<Crowl> dlatego moze wezme Ja na spacer w nocy, zobaczymy

<zEB> gume wez

<Crowl> haha

<Crowl> nie z Nia ;)

<zEB> zeby Ci z pyska nie jebało

<BK> Gram z kolegą w "państwa i miasta"

<BK> Padła litera "S"

<BK> No to piszemy i przy odczytywaniu padłem ze smiechu...

<BK> roślina na "s" --> słoma <lol2>

<BK> Innym razem gramy (na innej lekcji ;D )

<BK> i znowu pada literaz "S"

<BK> mówię mu żeby nie pisał słoma bo mu tego tym razem nie uznam

<BK> wiecie co napisał??

<BK> siano <lol2>

<i> nad morzem przy budce z lodami

<ja> zrobi mi pani loda?

<sprzedawczyni> zrobic to Ci nie zrobie ale moge ukręcić

:polew:

<i> Temat dnia: 2 najpiękniejsze słowa jakie ktoś do was powiedział.

<Olixa> Kocham cię.

<Matiu> Pocałuj mnie.

<Studenciak> Ja Stawiam.

<JJ> wiecej z wami nie pije

<Bogdan> dawaj lepiej idziemy na winko

<JJ> po pierwsze, jest 10 rano

<JJ> a po drugie nie wiem gdzie jestem dopiero gg odpaliłem :) zaraz sie kogos zapytam, czyja to chata

Opublikowano
121967090375212650.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.