Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.joemonster.org/filmy/11095/Glosna_muzyka_w_aucie[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 12:46_________________________________________________Ostatni dzien roku szkolnego, rozdanie swiadectw. Zmarnowany, zdolowany Jasiu przychodzi do domu... Ojciec patrzy zdziwiony i pyta o co chodzi. Na to Jasiu: _ Ojciec, no co ja mam kurna zrobic? Czwarty rok w tej samej klasie? Ile mozna ja powtarzac?. Ojciec patrzy ze zrozumieniem na JASIA, klepie go plecach i mowi: -Pij! nie pierd**ol!

Wieś. Zapuszczone, biedne gospodarstwo. Biedni gospodarze. Z inwentarza domowego został tylko głodny kogut, pies i kot. Usiedli sobie oni wieczorkiem pod izbą i naradzają się.

Kogut:

- Nie ma co,zwlekać. Wynoszę się jutro rano do innej wioski. Tutaj nie ma ziarna, nie ma kur, nic nie ma. Nie ma po kim deptać.

Kot:

- Ja też stąd idę! Nie ma ziarna, nie ma gryzoni. Nie ma krowy, nie ma mleka.

Pies:

- A ja jeszcze zaczekam parę dni.

Kogut i Kot chórem:

- A tobie co? Oszalałeś?

Pies:

- Wczoraj wieczorem słyszałem, jak gospodarz mówił do gospodyni: "Jeszcze parę dni takiego głodu i będziemy chyba ssać małego Szarikowi...[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 12:47_________________________________________________4663_fantasy.jpg[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 12:48_________________________________________________http://www.wykop.pl/ramka/129709/nietoperz-na-wyciagu-narciarskim-pic[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 12:49_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=Lrt4NFkrsdI&NR=1[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 12:50_________________________________________________http://www.bobery.pl/bobery/1,95872,6127414,Boska_reklamowka__Wideo_.html[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 12:50_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=Nv5wguWTw1g[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 12:51_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=BQ686rwC2cw&NR=1[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 12:52_________________________________________________NIE WIEM CZY TE DAWALEM WIEC JESLI BYLY TO SORY A JESLI NIE TO PRZECZYTAJCIE

troche swinskie :P

Dzwoni blondynka do mechanika:

- Prosze pana, cieknie mi coś pod samochodem - takie gęste i ciemne.

- To olej - odpowiada mechanik.

- OK, olewam - mówi blondyna...

Przychodzi ginekolog do neurologa w poradni

- Jędruś mówię Ci coś niesamowitego. Mam pacjentkę w gabinecie co ma łechtaczkę jak arbuz..

Neurolog:- Co ty niemożliwe

- No choć zobacz

- Nie mam czasu mam pełno pacjentów.

- No chodź na chwilę

Idą do gabinetu ginekologa, a tam pacjentka leży na fotelu, ale na oko neurologa łechtaczka całkiem normalna:

- no przecież normalna

Ginekolog:

- No, ale spróbuj...

- Co byś zrobiła gdybym powiedział, że wygrałem w totka?

- Zabrałabym połowę kasy i odeszła od ciebie.

- To masz tu 7,50 PLN i spie-rda-laj!

Kobieta w kwiecie wieku staje przed lustrem i mówi do męża.

- Ech... przybyło mi zmarszczek, utyłam, te włosy takie jakieś nijakie... Zbrzydłam. Powiedz mi, kochanie, coś miłego!

- Wzrok masz dalej dobry!

Trzy fazy otyłości męskiej: a) nie widać, jak wisi; B) nie widać, jak stoi; c) nie widać kto ciągnie.

Kontrola drogowa zatrzymuje blondynkę:

- Ma pani gaśnicę?

- Mam.

- A trójkącik?

- Wczoraj zgoliłam

Spotkały się dwie kju-rwy i jedna pyta sie drugiej

- Czemu kupiłaś sobie skunksa

- A bo [ o jejciu! jejciu! ]ście robi minetę

- Ta a co ze smrodem???

- A dwa dni rzygał a później mu przeszło.

Dlaczego w dawnych czasach kobiety skakały przez ognisko?

Bo depilację wymyslono dopiero w XX wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Nati> kochanie, czemu facetom tylko seks w głowie ?

<Mario> dobra, to ubierz się ciepło zagramy w kosza na boisku

<Nati> yyy nie chce mi się zimno jest

<Mario> no to zagramy w BF2142

<Nati> nie umiem, poza tym mam za słabego kompa

<Mario> w Tekkena ?

<Nati> zawsze przegrywam z tobą, co to za gra

<Mario> to pójdziemy na koncert kto tam gra teraz .... Frontside

<Nati> ej nie lubię tego

<Mario> no dobra to wolisz do filharmonii J.S. Bach – Weihnachts–Oratorium BWV 248 ?

<Nati> chyba żartujesz sobie, nie che mi się iśc nigdzie

<Mario> nie lubisz ? to obejrzyj ze mną 3ci sezon SG: Atlantis

<Nati> nie lubię seriali si-fi

<Mario> W takim razie pozostaje jedno, umyj się będe po 19.00

<NAti> ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Nowak_zg, Reniu powtarzacie się :thumbdown: nawet stronę wcześniej już było dalej nie będę przytaczał ale napewno było bo czytam i oglądam nonstop :decayed:. Apel do wszystkich - czytajcie i oglądajcie, a nie tylko wrzucacie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikam we wszystko jak maniak a jak widać jeszcze potrafię przegapić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient siedzi w fotelu i czyta gazetę, a na kanale stoi samochód. Przychodzi mechanik i zabiera się za auto. Po chwili mówi do klienta: - Przydałoby się wymienić świece. - To wymieniaj pan, tylko szybko. Mechanik czuje, że złapał frajera i nawija dalej: - Pasek rozrządu też do wymiany. Klocki i tarcze też. I płyn hamulcowy, i w chłodnicy, i wycieraczki... - Wymieniaj pan, tylko szybciej, bo nie mam czasu. Mechanik skończył, odstawił samochód i mówi: - No, gotowe. - No to teraz - mówi klient pokazując palcem samochód przed warsztatem, bierz się pan za mój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Nowak_zg, Reniu powtarzacie się :thumbdown: nawet stronę wcześniej już było dalej nie będę przytaczał ale napewno było bo czytam i oglądam nonstop :decayed:. Apel do wszystkich - czytajcie i oglądajcie, a nie tylko wrzucacie :tongue4:

czytam tez wszystko.... i co z tego ? napisalem ze jesli bylo to sory i juz

nie bede przed kazdym postem patrzec czy juz jeden kawal sie nie powtorzyl

apel do niektorych ... nie czepiajcie sie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...