Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[h=5]Policja złapała dwóch handlarzy narkotyków i zaprowadziła ich przed Sąd.

Sędzia: Wiecie, co, chłopaki? Wyglądacie mi generalnie na porządnych, więc dam wam jedną szansę. Wypuszczę was, ale pod warunkiem, że przekonacie kilka osób, aby przestały brać narkotyki. No więc już idźcie i jutro stawcie się u mnie i powiedzcie mi o swoich dokonaniach.

Nazajutrz obaj przychodzą.

- No i jak? - pyta sędzia pierwszego z nich.

- Udało mi się 7 ludzi odciągnąć od narkotyków.

- O, to nieźle, a w jaki sposób to zrobiłeś?

- No... narysowałem im dwa kolka - "O" i "o". Jedno większe, drugie mniejsze. No i wytłumaczyłem im, że to większe to jest mózg człowieka, który nie bierze, a to mniejsze to mózg człowieka, który ćpa.

- No to bardzo sprytnie. To zgodnie z umową jesteś wolny. A ty? Ilu ludzi przekonałeś? - zwraca się do drugiego.

- 75 osób.

- Ile?! A w jaki sposób?!

- No bardzo podobnie jak kolega. Też narysowałem im dwa kółka - "o" i "O" i powiedziałem, że to mniejsze to jest ich d*pa zanim trafią za narkotyki do pudła...[/h]

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

[h=5]Prezes do nowej sekretarki:

- Tu jest biurko, tu będzie Pani pracować.

- Dobrze.

- Tu jest telefon, Pani będzie go odbierać

- Dobrze

- Tu mamy fax, czasami będzie trzeba wysłać coś do klientów

- Dobrze

- Tutaj, w rogu, stoi ekspres do kawy, w którym będzie mi Pani robić kawę

- Dobrze

Zdenerwowany prezes pyta:

- Czy zna Pani inne słowa, niż DOBRZE?

- Swingers, Anal, Oral...

- Dobrze... odpowiada prezes.[/h]

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

[h=5]Idzie sobie Czerwony Kapturek przez las, nagle wyskakuje wilk:

- Co jest Kapturek, nie boisz się mnie?

- A czego mam się bać? Kasy nie mam, koszyczka też, a pie***yć się lubię...[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/21749_10152602907700515_136334155_n.jpg

smutne ale prawdziwe ... - sredni przebieg w stosunku do wieku passata z allegro ;)

tam od razu smutne ...

po prostu dużo handlujących na alledrogo jest sprytna i ma duże szczęście w zakupach za granicą - większośc tych samochodów są po starszych ludziach co to tylko jęździli samochodem po prostu tylko do serwisu (bo wiadomo, że samochód serwisować trzeba) no i od czasu do czasu do kościoła, ale to rzadko bo i dlatego takie przebiegi. Druga połowa kupiła od wnuczka co nie sprzedał auta z powodu sentymentu, a i nie był w stanie go używać bo miał rękę w gipsie przez 3 lata (samochód stał w szopie i w końcu trzeba było go sprzedać, bo potrzeba było miejsca na basen). Po za tym chyba nie wierzysz, że któryś handlowiec kupiłby samochód od turka bo przecież to nie przystoi - zresztą kto by chciał kupić samochód od turka i tak bezszczelnie na nim zarobić ...

a jakby ktoś jeszcze chciał pomyśleć o jakimś powypadkowym samochodzie, to od razu prostuje - żaden, ale to żaden handlowiec nie kupi samochodu powypadkowego bo większość jest z nich uczciwa i by nie była w stanie nawet przez telefon wypowiedzieć słowa "bezwypadkowy, lać i jeździć" - nocy taki by nie przespał z rok czasu i w lustro by nie spojrzał z pięć ...

sam zastanawiałem się by kupić samochód od handlowca ale nie mam serca ich wykorzystywać. Dlatego chyba sam przejade się do szwajcarii (bo tam najwięcej dziadków i bogaczy co to samochody za daromo rozdają z powodu b.wysokiego standardu życia) i kupie sobie samochód (nie wiem tylko czy brać pieniądze bo może po przekroczeniu granicy sami beda mie pytać czy nie chce audi za darmo).

dlatego też widząc taki przebieg powinieneś uwierzyć w moc autosugestii i ... olać takie ogłoszenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...