Opublikowano 22 Lutego 200818 l http://pl.youtube.com/watch?v=xPW6enoDUWI&feature=related i nie ma jak dobre wesele http://pl.youtube.com/watch?v=IbedhLZJTPM&feature=related
Opublikowano 22 Lutego 200818 l Audi A9 Quattro http://carsguru.ru/news/2034/view.html Ja chce do mamyyy ;( ;( ;(
Opublikowano 22 Lutego 200818 l Rozmowa telefoniczna: - Kochanie, co wolisz - banany czy truskawki? - Na bazarze jesteś, skarbie? - Nie, w aptece.
Opublikowano 23 Lutego 200818 l http://www.joemonster.org/mg/displayimage2.php?album=lastup&cat=0&pos=6
Opublikowano 23 Lutego 200818 l http://snegovik_car.ogladaj.pl/ Zero szacunku dla marki http://wiejskituning_344.ogladaj.pl
Opublikowano 24 Lutego 200818 l ale czad :decayed: :polew: :polew: http://www.smog.pl/wideo/16492/kibice_kontroluja_sedziego_bocznego/
Opublikowano 24 Lutego 200818 l Przychodzi gosciu do apteki i mowi: nerwosol poprosze, Sprzedawczyni: co prosze????? A gosciu: nerwosol Kuurrwwaa!!!!!
Opublikowano 24 Lutego 200818 l Facet łapie stopa, zatrzymuje się TIR z wieeelką naczepą, facet wsiada, jadą........ Po kilkunastu kilometrach TIR zaczyna zwalniać, silnik wyje, kierowca redukuje biegi a samochód traci siłę i zatrzymuje się, kierowca wjmuje spod siedzenia bejsbola wyskakuje z auta i nawala dookoła w plandekę. Autostopowicz zrobił oczy jak 5 złoty, ale widzi, ze kierowca wk.....ny, wiec o nic nie pyta, bo jeszcze dostanie tym bejsbolem. Ruszają, jadą dalej..., po kilkunastu kilometrach sytuacja powtarza się, zatrzymują sie, kierowca ponownie siega po bejsbola, ale autostopowicz nie wytrzymuje z ciekawosci i pyta, co jest grane, a kierowca na to: - wiesz pan wioze 30 ton kanarków, samochód ma ładownosc 15 ton, więc nie ma ch... połowa musi latać!
Opublikowano 24 Lutego 200818 l http://www.smog.pl/wideo/4664/w_kolejce_w_banku_spermy/ jak było to sory
Opublikowano 24 Lutego 200818 l Mąż chciał urozmaicić nieco seks z żoną i mówi do niej: - Podniecałoby mnie, gdybyś zaczęła jęczeć. - Teraz mam jęczeć? - Teraz! - Masło podrożało, dzieciaki mnie nie słuchają, nie masz roboty... Facet wyjeżdżał na robotę na trzy miesiące, więc przed wyjazdem wstąpił do sąsiada i mówi: słuchaj stary jadę do Anglii, miej oko na moją żonę a gdyby ktoś u niej się kręcił to za każdym razem wyrwij mi na znak jedną sztachetkę z płotu. Wraca po robocie, patrzy płot w całości nawet gwoździa nie brakuje, wchodzi do domu zadowolony a żona go wita i mówi: nie masz pojęcia co mi się przydarzyło, musiałam ekipę wzywać bo jakiś idiota nam trzy razy płot rozebrał... Klasyczna sytuacja: mąż nieoczekiwanie wraca do domu, żona ukrywa nagiego kochanka w szafie. Pech chciał, że mąż, zmęczony, od razu położył się spać. W środku nocy kochanek, korzystając z okazji, przykrywa się futrem i wypełza z szafy. Mąż się budzi: - Kto tam? - Mol - A futro?! - W domu sobie zjem! 75-latek przyszedł do lekarza na badanie nasienia. Lekarz dał mu słoiczek i powiedział: - Proszę wziąć ten słoik do domu i przynieść na jutro dawkę spermy. Następnego dnia dziadek przychodzi i stawia słoiczek czysty i pusty tak jak poprzedniego dnia. - Doktorze, to było tak: Najpierw próbowałem prawa ręką, i nic. No to spróbowałem lewa ręką, i też nic. Wiec poprosiłem o pomoc żonę. I ona próbowała prawa ręką, potem lewa ręką, i ciągle nic. Próbowała nawet ustami najpierw ze sztuczna szczeka, potem bez sztucznej szczeki, ale wciąż nic. Zawołaliśmy nawet panią Helenę, nasza sąsiadkę. I ona też próbowała - najpierw obiema rekami, potem próbowała go ściskać kolanami. No i nic! - Zawołaliście państwo sąsiadkę?! - pyta zszokowany lekarz. - Tak. Ale niezależnie, jak bardzo się staraliśmy, nie udało nam się otworzyć tego cholernego słoika!
Opublikowano 25 Lutego 200818 l http://www.cda.pl/gry-online/3/bartek.php nie wiem jak to skomentować, poprostu załamka
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto